reklama

Záhada zmizelého válce. Ukradený stroj už týdny stojí na nádraží 140 kilometrů daleko

Silniční válec, který neznámí zloději odcizili z Tlumačova na Zlínsku, už několik týdnů stojí před vlakovým nádražím v Přibyslavi, které se nachází 140 kilometrů vzdušnou čarou daleko. Kdo a proč pracovní stroj převezl právě tam, nikdo netuší. Policie potvrdila, že se jedná o ukradený pracovní stroj, po pachatelích nicméně nadále pátrá.

reklama

Ke krádeži mělo dojít někdy během března. Silniční válec byl vystavený na trávníku před firmou PORR v Tlumačově. Ta ho používala ke své propagaci, jednoho dne ale několikatunový pracovní stroj jednoduše zmizel, aniž by to kdokoliv ze zaměstnanců zaregistroval. K nahlášení případu tak došlo nejspíš až s několikatýdenním zpožděním.

Nakládka přitom musela probíhat za pomoci jeřábu a trvat minimálně tři hodiny. „Je tak velmi nepravděpodobné, že by o odvozu tohoto stroje nikdo nevěděl,“ uvedla dříve mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková.

/ fotografií

K překvapení všech se mnohatunový silniční válec objevil před budovou vlakového nádraží v Přibyslavi. Tam prý stojí už několik týdnů. Kdo a proč převezl modrý pracovní stroj právě tam, nikdo netuší. Policie nicméně potvrdila, že se jedná o odcizený válec, po kterém se firma z Tlumačova shání.

Ačkoliv se silniční válec našel, úkol policistů a kriminalistů z Otrokovic zůstává stejný – najít osoby, které jsou zodpovědné za kuriózní krádež. Stejně tak nadále platí žádost policie směrem k veřejnosti o jakékoliv informace, které by mohly souviset s případem.

Odcizený silniční válec z Tlumačova skončil v Přibyslavi.
Odcizený silniční válec z Tlumačova skončil v Přibyslavi.
Zdroj: CNN Prima NEWS/Štefan Vidovič

K tématu

Další hlavní zprávy

EURO 2021

Lukaku věnoval svůj gól Eriksenovi. Buď silný, miluju tě, vzkázal mu během oslavy gólu

Lukaku věnoval svůj gól Eriksenovi. Buď silný, miluju tě, vzkázal mu během oslavy gólu

Belgický útočník Romelu Lukaku poslal sympatické gesto svému spoluhráči z Interu Milán Christianu Eriksenovi. Ten jenom necelých pár hodin předtím během zápasu mezi Dánskem a Finskem zničehonic zkolaboval. Oživovat ho museli zdravotníci přímo na hřišti, poté byl převezen už při vědomí do nemocnice. Podle informací by naštěstí měl být ve stabilizovaném stavu.

Hrůza na Euru. Dán Eriksen dostával na trávníku masáž srdce, teď už komunikuje
Podvodníci úspěšně kradou lidem peníze z účtů. Používají SMS zprávy jako od banky
Zlaté dědictví Jany Novotné. Jak se u Krejčíkové zrodil obdiv k tenisové legendě
Bulánci slaví. Na návrat kultovní české hry se sešlo přes šest milionů korun
Zkus vyhrát grandslam, řekla před smrtí Novotná Krejčíkové. Přání je nyní splněno
reklama
reklama
S Libuší Šafránkovou se rozloučí i veřejnost. Pohřeb se státními poctami rodina odmítla

Kultura

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama