CNN Prima News United Airlines

United Airlines

Výpis příspěvků ke štítku „United Airlines“

Chvíle hrůzy v oblacích. Letadlo se propadlo do střemhlavého letu, od zkázy ho dělily vteřiny

14. února 2023 16:11

Dramatické chvíle zažili cestující letadla Boeing 777 společnosti mířícího z Havaje do San Francisca, které se z neznámých příčin začalo krátce po startu prudce propadat. Pilotům se podařilo letadlo zachránit 200 metrů nad hladinou moře, kdy ke katastrofě zbývaly jen vteřiny. Podle společnosti United Airlines se celý incident naštěstí obešel bez zranění.

Místo roušky si nasadil rudá tanga, z letadla ho vyhodili. Zkusím to znovu, slíbil muž

18. prosince 2021 10:21

Podle Američana Adama Jennea jsou protikoronavirová opatření k ničemu. Na protest proti nim si proto místo roušky nasadil v letadle, kde je ochrana nosu a úst povinná, rudá tanga. Zaměstnanci společnosti United Airlines ho však ze stroje, který odlétal do Washingtonu, vyhodili. Navíc vyfasoval zákaz se společností v budoucnu cestovat. Jenne je však odhodlaný husarský kousek vyzkoušet znovu, tentokrát u jiného přepravce.

Muž se kvůli covidu bál odjet domů. Raději bydlel tři měsíce na letišti v USA

19. ledna 2021 08:48

Soud v Chicagu řešil na konci minulého týdne případ 36letého muže, který strávil tři měsíce v bezpečnostní zóně tamního letiště. Muž, který bydlí v Los Angeles, odmítal odcestovat domů údajně kvůli obavám z epidemie covidu. Pokud složí kauci ve výši jednoho tisíce dolarů (asi 21 600 korun), soud mu uloží pouze zákaz vstupu na letiště, napsala agentura AP.

Muž s covidem se udusil přímo během letu. Na bezpečnostní kontrole o svém stavu lhal

20. prosince 2020 18:43

Otřesný zážitek má za sebou téměř 200 cestujících letecké společnosti United Airlines. Přímo během letu z Orlanda do Los Angeles se udusil jeden z pasažérů. Incident se stal na začátku týdne, následné vyšetřování ale později odhalilo, že zemřelý měl koronavirus a před nástupem do letadla zřejmě lhal o svém zdravotním stavu. Mnoho pasažérů letu zuří a kritizuje dopravce kvůli bezpečnostním opatřením.