CNN Prima News uškrcení

uškrcení

Výpis příspěvků ke štítku „uškrcení“

Oběť v Hostivaři zbil a pokusil se ji znásilnit. Mladík si odpyká čtyři roky, určil soud

Nezletilý chlapec, který loni v létě brutálně zbil a zkusil znásilnit ženu na ulici v pražské Hostivaři, si odpyká čtyři roky vězení. Trest mu ve čtvrtek potvrdil pražský vrchní soud, verdikt je pravomocný, potvrdil mluvčí soudu Vít Tomáš. Útočníkovi bylo v době činu 15 let, dříve se aktivně věnoval boxu. Znásilnění nestihl provést, protože jiný nezletilý chlapec zburcoval policii.

Obviněný muž z Teplic měl k vraždě mladé ženy použít nůž a sekeru. Soud ho poslal do vazby

Okresní soud v Teplicích v úterý dopoledne poslal do vazby 36letého Tomáše H., kterého policisté obvinili z nedělní vraždy ženy v Teplicích v komunitě narkomanů a lidí bez domova. Podle informací redakce CNN Prima NEWS měl obviněný mladou bezdomovkyni pobodat nožem a škrtit ji, následně do ní i sekat sekerou. Poté se snažil ukrýt tělo do popelnice. Za brutální zabití mu hrozí až výjimečný trest.

Svou tetu uškrtil a kleštěmi vytrhl zuby, rozhodl soud v Liberci. Muž dostal výjimečný trest

Krajský soud v Liberci ve středu uložil výjimečný trest 25 let vězení dvaapadesátiletému muži, který zavraždil svoji pětasedmdesátiletou tetu. Před půl rokem ji Tomáš Páv uškrtil v jejím bytě v Jablonci nad Nisou, poté jí kleštěmi vytrhl několik předních zubů ze žlutého kovu a ukradl šperky, za něž dostal zhruba 7 300 korun. Rozsudek není pravomocný, obžalovaný na vyhlášení nepřišel a státní zástupkyně i obhájkyně si ponechaly lhůtu na rozmyšlenou.

Tuniská věznice se s českou nedá srovnat. Bojím se, aby si žena nesáhla na život, řekl reportér

Existují dvě varianty, co bude s českou turistkou, která se přiznala k vraždě manžela v Tunisku. Jednou z nich je, že bude odsouzena přímo tam – v tom případě by zůstala i nadále v tuniské věznici. Česká republika i ona sama by pak mohla zažádat o přesun do tuzemska, ten by však trval minimálně půl roku, uvedl reportér Michal Janotka ve vysílání CNN Prima NEWS. Zároveň vznesl obavu, aby si žena nesáhla na život, protože úroveň tuniských věznic se s českými vůbec nedá srovnávat. Druhou variantou je, že by tuniská strana předala spis českým kriminalistům a žena by byla transportována do České republiky, kde by se i rozhodovalo o jejím osudu.

Těhotnou expřítelkyni Ukrajinec škrtil lanem. Mladík u soudu v Hradci řekl, jak ženu zachránil

Krajský soud v Hradci Králové začal ve středu projednávat případ pokusu vraždy, kterého se měl dopustit 43letý Ukrajinec. Podle spisu si počkal na těhotnou expřítelkyni a škrtil ji tažným lanem. Zachránili ji dva kolemjdoucí mladíci. Cizinci v případě, že jej soud uzná vinným, hrozí až 20 let za mřížemi, případně výjimečný trest.