reklama
CNN Prima News uškrcení

uškrcení

Výpis příspěvků ke štítku „uškrcení“

„Upír“ vysával dětem krev ze žil, potom je popravil. Řekl, že mu to dělalo radost

K hrůznému činu došlo v Nairobi, kde policie zatkla dvacetiletého mladíka z Keni poté, co nalezla dvě mrtvá těla dětí. Muž uvedl, že je zabil, a přiznal se i k vraždě osmi dalších nezletilých v průběhu pěti let. Některým ze svých obětí vysával ze žil krev. Vyšetřovatelé uvedli, že bude u soudu čelit obvinění z několika vražd a může ho čekat až výjimečný trest.

V italském Palermu se uškrtila desetiletá dívka. Poslechla výzvu na sociální síti TikTok

Italské úřady začaly vyšetřovat smrt desetileté dívky, která se udusila kvůli „zkoušce odvahy“ na sociální síti TikTok. Školačka zemřela ve středu, když se doma v koupelně uškrtila pomocí pásku, aby dostála výzvě nazvané Blackout Challenge, v níž se uživatelé Tiktoku snaží vyvolat mdloby nebo se dostat do bezvědomí. Úřad na ochranu osobních údajů v pátek nařídil provozovateli sociální sítě zablokovat všechny účty, u nichž nelze ověřit věk uživatelů, uvedla agentura ANSA.

Osmdesátiletou babičku uškrtil a okradl. Soud potvrdil mladíkovi 17 let

Aktualizováno

Za loňskou vraždu své babičky v Brně si dvacetiletý mladík definitivně odpyká 17 let. Rozhodl o tom ve středu olomoucký vrchní soud. Zamítl tak odvolání muže, který žádal nižší trest. Muž se k vraždě s majetkovým motivem přiznal. Osmdesátiletou ženu uškrtil, vzápětí jí ukradl peníze a šperky. Vraždu podle kriminalistů plánoval, hrozilo mu 15 až 20 let vězení, případně výjimečný trest.

Matka ubodala pod vlivem pervitinu dceru nůžkami. Podle znalců si byla vědoma činu

Třiadvacetiletá žena, která podle obžaloby loni v srpnu pod vlivem pervitinu brutálně zavraždila svou tříletou dceru, si byla podle znalců vědoma svého jednání. Droga dezorganizovala její myšlení a chování, vzápětí po činu však byla schopna reálné reflexe, uvedl dnes u soudu znalec. Svědčí o tom především slova, která vyřkla chvíli po vraždě. Otázka její příčetnosti byla zásadní pro to, aby se případ dostal před olomoucký krajský soud. Ten se případem označovaným kriminalisty za nejotřesnější v jejich praxi zabývá od pondělka.

Dceru škrtila kabelem: Žena souzená za vraždu dítěte v Přerově byla zdrogovaná

Aktualizováno

Třiadvacetiletá žena souzená za vraždu tříleté dcery v Přerově vraždila podle obžaloby pod vlivem pervitinu. U olomouckého krajského soudu v pondělí odmítla vypovídat. Podle obžaloby dítěti nejprve zasadila desítky ran pěstí, poté dívenku rdousila rukama a škrtila kabelem a nakonec ji bodala nůžkami do obličeje a ramen. Hrozí jí až výjimečný trest. Případ je nařízen do středy.

reklama