CNN Prima News útok nožem

útok nožem

Výpis příspěvků ke štítku „útok nožem“

Hororová scéna ve vlaku: Agresor pobodal v kupé studentku, mířil na důležité orgány

Krvavým útokem v rychlíkové soupravě se zaobírají slovenští kriminalisté. 29letý muž pobodal o sedm let mladší studentku, a to přímo v jednom z kupé. Podle svědků, kteří agresorovi zabránili v útěku z nádraží, měl u sebe několik nožů. Dívka utrpěla středně těžká zranění, ale i díky pohotovému zásahu spolucestujících se ji podařilo stabilizovat. K případu se vyjádřil slovenský ministr vnitra Matúš Šutaj Eštok.

Co osud vezme, nevrací. Zdrcená rodina zveřejnila parte zavražděných sourozenců a otce

Obyvateli Kostelce na Hané otřásla v pátek trojnásobná vražda. Devětadvacetiletý muž tam měl podle policie zvlášť brutálním způsobem zavraždit svého otce, bratra a sestru. Policisté již mladíka obvinili a prostějovský soud ho poslal do vazby. Příbuzní tragicky zemřelé rodiny pak zveřejnili parte. Poslední rozloučení proběhne v pátek 6. května v úzkém rodinném kruhu.

Otce dvou dětí zabili za to, že si ulevil u krajnice. Podle útočníků se choval neslušně

Aktualizováno

Místní obyvatel v autonomní Karačajsko-čerkeské republice, která je součástí Ruska, zabil turistu z Moskvy, který si ulevil na krajnici silnice. Po podezřelém, který z místa uprchl, úřady vyhlásily celostátní pátrání. Případ upoutal pozornost nejen ruských médií, ale i BBC. Dohledu nad vyšetřováním vraždy se podle agentury Interfax chopil sám šéf federální kriminální ústředny Alexandr Bastrykin.

Muž vešel do vlaku v kostýmu Jokera a založil požár. Prý chtěl být odsouzen k smrti

Policie v Japonsku zatkla muže, který v neděli večer zaútočil nožem na cestující ve vlaku v Tokiu a zranil nejméně 10 lidí. Jedna z obětí je ve vážném stavu, informovala agentura Kjódó. Útočník v převleku Jokera navíc podle dalších japonských médií založil pomocí hořlaviny v jednom z vagonů oheň, a způsobil tak mezi pasažéry paniku. Prý chtěl zabíjet, „aby mohl být odsouzený k smrti“.

Turista se popral s číšníkem kvůli steaku. Pobodali se a skončili v nemocnici

Zpočátku romantická večeře skončila s bodnými zraněnými. Britský turista se měl v letovisku Can Picafort poprat s číšníkem jedné z místních restaurací. Podle svědků se mu nelíbila kvalita steaku, který si objednala jeho partnerka. Po zuřivé hádce se následně vrhl s nožem na číšníka, za nejasných okolností ale sám skončil s vážnými bodnými ranami v nemocnici, informoval britský web The Sun.

Přiznala, že přizabila partnera nožem a paličkou na maso. Prý ohrožoval její psy

Vánoční hádka v bytě skončila pokusem o vraždu. Kvůli útoku v Havlíčkově Brodě stanula 51letá žena v pátek před soudem, aby vysvětlila, proč zaútočila na muže paličkou na maso a nožem. Bývalý partner ji prý vyprovokoval a ohrožoval dva její psy. Kriminalistům také dříve uvedla, že ji naštvalo, když pod stromečkem nenašla žádný vánoční dárek. U soudu vypověděla, že se nadále cítí být nevinná.

Chtěl zabíjet šťastně vypadající ženy a páry. Útočník z Tokia svého činu nelituje

V závěru olympijských her otřásl Tokiem útok v hromadné dopravě. Muž ve vlaku pobodal deset lidí a chtěl založit v jednom z vagonů požár. Po dopadení sdělil vyšetřovatelům svůj motiv – chtěl zabíjet šťastně vypadající ženy a páry. Dodal, že byl v minulosti zesměšňován a na on-line seznamkách se mu nedařilo. Nad svým činem nevyjádřil lítost, zmiňují web The Japan Times a veřejnoprávní televize NHK.