reklama

Slunečná a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz, nyní s novými vychytávkami

Na webu iPrima.cz vás čeká skvělý divácký zážitek v podobě originálních seriálů z produkce skupiny Prima, zábavných pořadů a show, ale také pořádné dávky prověřených filmových a seriálových lahůdek. Jejich sledování vám zpříjemní hned několik funkcionalit. To vše on-line na jakémkoliv zařízení.

reklama

Seriály a filmové hity nemusíte sledovat pouze na televizních obrazovkách. Ještě větší komfort vám přináší iPrima.cz. Sledujte své oblíbené kousky kdykoliv a kdekoliv on-line. Z nabídky více než tisícovky pořadů a přes 10 500 seriálových epizod si vybere opravdu každý.

Jaké funkcionality vám on-line zážitek zpříjemní? Zařazujte si své pořady do záložky Oblíbené. Nemusíte mít ani obavy sledování přerušit, pokračovat můžete přesně tam, kde jste skončili, a to na jakémkoliv ze svých zařízení. Pořady si také můžete připravit ke sledování později. A když si po pár měsících nebudete moci vzpomenout, jak se jmenovala ta skvělá komedie, kterou jste na iPrimě sledovali? Žádný problém, zjistíte to ve své historii zhlédnutých videí. Po zaregistrování vám také budeme nabízet novinky a podobné pořady napříč všemi platformami – nejen v archivu iPrima.cz na webu, ale i v mobilní aplikaci iPrima a v chytré televizi.

Jak sledovat videa na iPrima.cz?

Stačí se zdarma registrovat prostřednictvím jednoduchého registračního formuláře. Díky registraci získáte přístup ke všem pořadům a videím v rámci iPrima.cz, na které se můžete podívat ve vysoké kvalitě, zcela zdarma. Navíc se můžete účastnit soutěží, diskuzí a prohlédnout si i veškeré bonusové materiály u vybraných pořadů a seriálů. Dříve než v televizi a zcela zdarma můžete sledovat také exkluzivní epizody pořadů Partička a Policie v akci!

Prémiová sekce iPrima Videopůjčovna s exkluzivními předpremiérami a vybranými snímky zůstává nadále placená. Připlatit si můžete také za iPrima.cz bez reklam.

Pokud už registraci v rámci iPrima.cz máte, stačí si doplnit svůj uživatelský profil, není nutné nic aktualizovat. Také pro využívání mobilní aplikace iPrima a sledování obsahu v HbbTV je registrace nutná, stejně jako pro využívání služby iPrima Videopůjčovna.

Tagy:

Hlavní zprávy

Čeká nás těžká třetí vlna, tvrdí vědec. Popsal pět rizik, které byste neměli podcenit

Uznávaný slovenský vědec Pavel Čekan, který za svou práci během pandemie získal státní vyznamenání od prezidentky Zuzany Čaputové, tvrdí, že odborná diskuse o výhodách očkování je u cíle. Všechny argumenty ve prospěch očkování proti covidu podle něj již zazněly. Na Facebooku se rozhodl ještě naposledy veřejně vyzvednout smysl vakcinace, a to na velmi jednoduchém příkladu. Uvedl několik faktorů, které v případě nákazy neočkovaných rozhodují o úrovni průběhu onemocnění.

Sledujte předvolební debatu Speciál 360°: Jak se staví k migraci ODS a Piráti?

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bude tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovat Jana Černochová (ODS), Jan Lipavský (Piráti), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci). Debatu můžete sledovat 29. září od 20:15 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. Ani v tomto případě nebude chybět divácká anketa.

Osahával a líbal ženu, musela se schovat v hotelu. Pražští policisté po útočníkovi pátrají

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který na začátku minulého týdne osahával devětadvacetiletou ženu na ulici v Praze 2. Napadená se musela před útočníkem schovat v blízkém hotelu. Policie dnes zveřejnila záběr podezřelého a žádá veřejnost o pomoc při určení jeho identity. Muži hrozí za sexuálně motivovaný trestný čin až pět let vězení, uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Česká policistka během mise v Polsku spáchala sebevraždu. Kvůli šikaně, tvrdí rodina

Mladá a nadějná česká policistka spáchala v poslední den své mise v Polsku loni v říjnu sebevraždu skokem z okna v 11. patře. Co k tomu Kristýnu Litomerickou dohnalo, nikdo neví. Zatímco rodina má důkazy o tom, že šlo o šikanu motivovanou národností i vzhledem, česká policie tvrdí, že důvodem byly osobní problémy. Proč ale policie téměř rok úmrtí kapitánky z cizinecké policie tajila? A vědělo vedení o Kristýniných potížích před tragédií?

Sen každého motoristického šílence. Luxusní vila nabízí svůj polygon a garáž plnou strojů

Po celém světě dnes lze nalézt nejrůznější a nejbláznivější zařízení, v nichž lze trávit volný čas. Když má člověk peníze, může si pronajmout úplně všechno, od ledového království přes luxusní jachtu až po podmořské apartmá. Pokud je ale motoristický šílenec, pak rozhodně sáhne po překrásné vile v americkém státě Missouri, která je stavěná až pro 16 hostů a má úplně všechno, co by si zarytý „petrolhead“ mohl jen přát. Třeba i vlastní polygon.

reklama

Domácí zpravodajství

Babiš: Opozice ohrozila životy našich občanů. Kde berete tu drzost? reagoval Rakušan

Ostrý střet vyvolala debata o pandemickém zákoně, který schválila v tomto roce Poslanecká sněmovna. „Opozice udělala všechno, aby nám zazdila prodloužení nouzového stavu. Ohrozila životy našich občanů,“ řekl premiér Andrej Babiš v pořadu Česko hledá premiéra na CNN Prima NEWS. „Že máte drzost tohle říct. Máte na podrážce otisk bílého kříže,“ kontroval předseda hnutí STAN Vít Rakušan.

Předjíždění cyklistů přes plnou čáru? Stále není jasno, nová vyhláška se upravuje

Přestože předepsaná vzdálenost 1,5 metru při předjíždění cyklistů ještě nevstoupila v platnost, už vzbudila řadu kontroverzí. Novela zákona přesně uvádí, kolik řidič za přestupek zaplatí, jak budou ale policisté přestupky kontrolovat, zatím neobjasnila. Nyní se ministerstvo dopravy snaží v zákoně upravit i pravidla o předjíždění cyklistů přes plnou čáru.

reklama