reklama

Slunečná a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz, nyní s novými vychytávkami

Na webu iPrima.cz vás čeká skvělý divácký zážitek v podobě originálních seriálů z produkce skupiny Prima, zábavných pořadů a show, ale také pořádné dávky prověřených filmových a seriálových lahůdek. Jejich sledování vám zpříjemní hned několik funkcionalit. To vše on-line na jakémkoliv zařízení.

reklama

Seriály a filmové hity nemusíte sledovat pouze na televizních obrazovkách. Ještě větší komfort vám přináší iPrima.cz. Sledujte své oblíbené kousky kdykoliv a kdekoliv on-line. Z nabídky více než tisícovky pořadů a přes 10 500 seriálových epizod si vybere opravdu každý.

Jaké funkcionality vám on-line zážitek zpříjemní? Zařazujte si své pořady do záložky Oblíbené. Nemusíte mít ani obavy sledování přerušit, pokračovat můžete přesně tam, kde jste skončili, a to na jakémkoliv ze svých zařízení. Pořady si také můžete připravit ke sledování později. A když si po pár měsících nebudete moci vzpomenout, jak se jmenovala ta skvělá komedie, kterou jste na iPrimě sledovali? Žádný problém, zjistíte to ve své historii zhlédnutých videí. Po zaregistrování vám také budeme nabízet novinky a podobné pořady napříč všemi platformami – nejen v archivu iPrima.cz na webu, ale i v mobilní aplikaci iPrima a v chytré televizi.

Jak sledovat videa na iPrima.cz?

Stačí se zdarma registrovat prostřednictvím jednoduchého registračního formuláře. Díky registraci získáte přístup ke všem pořadům a videím v rámci iPrima.cz, na které se můžete podívat ve vysoké kvalitě, zcela zdarma. Navíc se můžete účastnit soutěží, diskuzí a prohlédnout si i veškeré bonusové materiály u vybraných pořadů a seriálů. Dříve než v televizi a zcela zdarma můžete sledovat také exkluzivní epizody pořadů Partička a Policie v akci!

Prémiová sekce iPrima Videopůjčovna s exkluzivními předpremiérami a vybranými snímky zůstává nadále placená. Připlatit si můžete také za iPrima.cz bez reklam.

Pokud už registraci v rámci iPrima.cz máte, stačí si doplnit svůj uživatelský profil, není nutné nic aktualizovat. Také pro využívání mobilní aplikace iPrima a sledování obsahu v HbbTV je registrace nutná, stejně jako pro využívání služby iPrima Videopůjčovna.

K tématu

Tagy: iPrima videopůjčovna iprima.cz Slunečná filmy seriály registrace

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Flegr: Vydržme lockdown tři týdny, jinak je vše zbytečné a lékaři se zblázní

Flegr: Vydržme lockdown tři týdny, jinak je vše zbytečné a lékaři se zblázní

Česko musí ještě tři týdny zůstat ve tvrdém lockdownu, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS evoluční biolog Jaroslav Flegr s tím, že je třeba se dostat maximálně na 2000 nakažených denně. V březnu podle něj přijde čtvrtá vlna koronaviru a pokud nebudou dostatečně prázdné nemocnice, lékaři se se z toho zblázní. Zdůraznil také, že za úbytek nakažených může vysoký počet zemřelých.

V EU by se mohlo očkovat i vakcínami z Ruska a Číny. Stav nouze nejspíš KSČM podpoří
Česká módní značka Pietro Filipi propustí všechny zaměstnance. Nemá na výplaty
Šíření covidu zrychluje, Česko pokořilo další hranici. Vzrostlo i skóre PES
Pence upřednostní inauguraci Bidena. Ani další republikáni se s Trumpem nerozloučí
Přepište dějiny. Půjčky na bydlení opět zlevnily a Češi vytvořili hypoteční rekord
Vydělávají desítky miliard dolarů. Kam plynou zisky největších farmaceutických firem
reklama
reklama
Topolánek pochválil Kalouska: Byl bys dobrý premiér i prezident

360°

Domácí zpravodajství

Průzkum: Naočkovat už by se nechala téměř polovina Čechů. Větší zájem mají muži
Praktičtí lékaři budou očkovat bez ohledu na rezervace. Každý 10 pacientů denně
Distribuce vakcín je nespravedlivá, tvrdí kraje. Praha a Brno mají přes polovinu
Další články
reklama
reklama