reklama

Manželka Johna Travolty Kelly Prestonová podlehla rakovině prsu ve věku 57 let

Americký herec John Travolta v neděli oznámil, že jeho žena Kelly Prestonová nezvládla boj s rakovinou prsu a ve věku 57 let zemřela. S nemocí se léčila dva roky. Podle mluvčího rodiny už delší dobu podstupovala lékařské ošetření, píše web Mail Online.

reklama

Kelly Prestonová o své nemoci nikdy nemluvila veřejně, napsal web Mail Online. „S těžkým srdcem vám oznamuji, že moje krásná žena Kelly nezvládla dvouletou bitvu s rakovinou prsu,“ uvedl herec na sociální síti Instagram. Manželé byli svoji téměř třicet let.

„Nyní si vezmu nějaký čas na to, abych tu byl pro své děti, které ztratily matku. Odpusťte mi proto, pokud o nás chvíli neuslyšíte,“ napsal Travolta. Ke smrti matky se vyjádřila i dcera Ella. „Nikdy jsem nepoznala nikoho tak odvážného, silného, krásného a milujícího, jako jsi Ty,“ píše dvacetiletá Ella. Dojemný příspěvek doplnila o fotografii matky. „Tolik tě miluji, mami,“ dodává.

Travoltovi zemřel již dříve syn

„Budu navždy vděčný jejím lékařům i zdravotním sestrám v texaské nemocnici MD Anderson Cancer Center a všem dalším lékařským centrům, která ji pomohla, stejně jako jejím mnoha přátelům a milovaným, kteří byli po jejím boku,“ uvedl Travolta.

Bývalá modelka a herečka Kelly Prestonová měla s Johnem Travoltou tři děti. Syn Jett jim ale před jedenácti lety zemřel v pouhých 16 letech. Příčinou úmrtí byl náhlý záchvat, jenž byl projevem srdeční choroby zvané Kawasakiho nemoc.

Poslední příspěvek na Instagramu zveřejnila Prestonová letos v červnu na Den otců. Předpokládá se, že je ale fotka pořízena z dřívější doby, napsal Mail Online. Na fotografii nechybí ani syn Bejnamin a dcera Ella.

Prestonová se narodila v Honolulu na Havaji a poté začala studovat na University of Southern California. V roce 1991 se zasnoubila s Travoltou v Gstaadu ve Švýcarsku. V září téhož roku pár vstoupil do manželského svazku.

Tagy: rakovina rakovina prsu John Travolta Kelly Petrsonová

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

  • Aktualizováno

Od pondělního rána kontrolují policisté pohyb mezi okresy. Na více než 500 vytipovaných místech po celé republice musejí lidé při namátkových kontrolách předkládat dokumenty, kterými dokazují, proč chtějí daný okres opustit. Někteří si už začali na sociálních sítích nahlašovat místa, kde stojí policisté. Jedna kontrola trvá jen pár minut, policisté zatím žádné konflikty nehlásí.

Andrej Babiš

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Monika Babišová

Manželka premiéra Andreje Babiše (ANO) Monika se prý rozplakala po slovech svého muže, že kdosi chtěl zastřelit členy jeho rodiny. Ministerský předseda to uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové CNN Prima NEWS. Premiér v neděli ve vysílání CNN Prima NEWS prohlásil, že kvůli hrozbě manželku poslal mimo republiku, konkrétně do Dubaje, navzdory doporučením ministerstva zahraničí necestovat. Jeho žena webu Blesk zprávy sdělila, že se kvůli tomu „klepe“ a nic o tom nevěděla.

Fotbal

Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem

Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem

Slavia Praha v současné formě není zvyklá prohrávat, a proto když o poločase svítí na tabuli nepříznivý výsledek 1:2, tečou „sešívaným“ nervy. V ligovém šlágru na Slovácku průběžný stav a ne úplně dobrý výkon svého týmu těžko rozdýchával trenér Jindřich Trpišovský. Jeho zlobu o pauze pocítili slovně hráči a fyzicky dveře šatny. Kouč, který o víkendu oslavil 45. narozeniny, do nich pořádným kopancem udělal díru.

Rok s koronavirem. Připomeňte si zlomové okamžiky od prvního případu po tisíce obětí
Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic
Chcípl PES: Dostáváme se do totality, vláda poštvává ozbrojené síly proti občanům
Vzpoura a další debakl. Schalke je v těžké krizi, během sezony vyhodilo čtyři trenéry
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Šéf Senátu: Část mzdy lidí na home office by mohli dostat potřebnější. Musíme se podělit
Další články
reklama
reklama