CNN Prima News John Travolta

John Travolta

Výpis příspěvků ke štítku „John Travolta“

Myslel jsem, že zahynu při pádu letadla, vzpomíná Travolta po letech. Na palubě měl i rodinu

Legendární americký herec John Travolta přiznal, že před třiceti lety unikl jen o vlásek smrti. V letadle, které pilotoval, selhala technika. Na palubě se nacházel i se svou rodinou. O hrůzném zážitku promluvil v souvislosti s jeho novou rolí v krátkém filmu s názvem The Shepherd, kterou přijal právě proto, že něco podobného sám zažil. Napsal o tom americký týdeník Variety.

Je to prostě zničující. Stoneová poprvé promluvila o tragické ztrátě milovaného bratra

Hollywoodská hvězda Sharon Stoneová se vyrovnává s těžkou ztrátou. V únoru zemřel její mladší bratr Patrick. Pětašedesátiletá herečka se s tím svěřila na sociálních sítích. Poté však o této smutné události na veřejnosti nemluvila. Změnit se to rozhodla až teď, kdy deníku Daily Mail poskytla krátký rozhovor, ve kterém popsala, jak se s bratrovou smrtí vyrovnává.

Newtonová-Johnová hrát Sandy nechtěla a životní roli málem odmítla. Zasáhl Travolta

Celý svět truchlí nad odchodem australské herečky Olivie Newtonové-Johnové. Do hollywoodských výšin ji vynesl muzikálový film Pomáda, ve kterém ztvárnila studentku Sandy. Méně se o ní ovšem ví, že svou osudovou roli málem odmítla. Kývnout na nabídku jí nakonec pomohl její herecký kolega John Travolta. Newtonová-Johnová o tom promluvila ve své autobiografii, jejíž exkluzivní úryvky zveřejnil deník The Sun.

Diváci se opět dočkají letního kina. Mohou se těšit na klasiku Forrest Gump i Top Gun

Po roční přestávce způsobené loňskou epidemickou situací se diváci opět mohou těšit na letní kino na střeše Centra Černý Most. Paramount Network a Prima MAX totiž spojily síly a od 15. července nabízejí po osm čtvrtečních večerů v letním Paramount MAX kině oblíbené filmové evergreeny od studia Paramount Pictures. Netradiční atmosféru letního kina tentokrát doplní i premiérová stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club, tematicky vždy provázaná s promítaným filmem. Vstup na promítání je i letos pro všechny diváky zdarma. Akci pořádá primácká agentura Solootions.