CNN Prima News John Travolta

John Travolta

Výpis příspěvků ke štítku „John Travolta“

Newtonová-Johnová hrát Sandy nechtěla a životní roli málem odmítla. Zasáhl Travolta

14. srpna 2022 17:00

Celý svět truchlí nad odchodem australské herečky Olivie Newtonové-Johnové. Do hollywoodských výšin ji vynesl muzikálový film Pomáda, ve kterém ztvárnila studentku Sandy. Méně se o ní ovšem ví, že svou osudovou roli málem odmítla. Kývnout na nabídku jí nakonec pomohl její herecký kolega John Travolta. Newtonová-Johnová o tom promluvila ve své autobiografii, jejíž exkluzivní úryvky zveřejnil deník The Sun.

Diváci se opět dočkají letního kina. Mohou se těšit na klasiku Forrest Gump i Top Gun

16. srpna 2021 15:44

Po roční přestávce způsobené loňskou epidemickou situací se diváci opět mohou těšit na letní kino na střeše Centra Černý Most. Paramount Network a Prima MAX totiž spojily síly a od 15. července nabízejí po osm čtvrtečních večerů v letním Paramount MAX kině oblíbené filmové evergreeny od studia Paramount Pictures. Netradiční atmosféru letního kina tentokrát doplní i premiérová stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club, tematicky vždy provázaná s promítaným filmem. Vstup na promítání je i letos pro všechny diváky zdarma. Akci pořádá primácká agentura Solootions.

Co nás čeká tento týden v kinech? Feministická agitka i zámořská legenda

16. července 2020 06:04

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 16. července? Aktuální nabídka čítá jen dva nové tituly. Francouzská komedie Jak býti dobrou ženou se vrací do bouřlivých 60. let a snaží se ukázat emancipační témata s nadhledem. Animovaný snímek Scoob! je další adaptací slavného amerického seriálu o partě teenagerů a jejich mluvícím psovi.