reklama

Vémola byl šťastný, když ho Ceterová opustila. Lela při rozhovoru plakala

MMA bojovník Karlos Vémola je bezpochyby nepřehlédnutelný nejen ve světě sportu, ale i v showbusinessu. Rozchod s jeho partnerkou, slovenskou playmate Lelou Ceterovou, plnil titulní stánky, teď ale otevřeně promluvili, jak to doopravdy bylo. Lela se i rozplakala.

reklama

Rozchod snad nejznámějšího českého bojovníka smíšených bojových umění a jeho partnerky Lely Ceterové plnil titulní stránky a ani na sociálních sítích nešlo přehlédnout, že se nad rájem zatáhla mračna. Deníky Blesk a Sport je exkluzivně vyzpovídaly a otevřely citlivá témata.

Karlos Vémola měl údajně matku své novorozené dcery podvádět a hodně se psalo o ženách Lulu a Kristin. „Vůbec se nechci k těm košťatům vyjadřovat,“ řekl redaktorům bojovník. A ani jeho snoubenka se už nechce otáčet zpět do minulosti a tvrdí, že jsou s Karlosem šťastní a lásku si užívají.

Impulzem k Lelinému odchodu měla být fotografie, kterou zveřejnila žena jménem Lulu. Vyfotila se v koupelně bojovníka, ještě když spolu Vémola a Ceterová žili v jednom domě. „Je možné, že tady byla, že přišla s někým z mých kamarádů. Jsem známý tím, že sem chodí plno známých a jejich přátel. Tak tady asi byla a vyfotila se tu. Já si to nepamatuji,“ řekl v rozhovoru Vémola, který je šťastný, že má maminku své dcery zase doma.

Situace byla ale vyhrocená a sám bojovník přiznal, že byl šťastný, když se Ceterová s jejich několikaměsíční dcerkou Lili z jeho domu odstěhovala. „Nejprve jsem z toho měl paradoxně radost,“ svěřil se Vémola, který se těšil na léto plné mejdanů s přáteli, do kterých mu nebude nikdo takzvaně kecat.

Radost ze single života se nedostavila

„Pak jsem si uvědomil, že mě párty ani nebaví a seděl jsem tu sám a koukal do zdi. Zakázané ovoce nejvíc chutná. Když tady Lela bydlela, tak mě párty život bavil, když tu nebyla, vůbec mě to nezajímalo. Bylo tady smutno,“ přiznal Blesku otevřeně.

I když spolu Karlos s Lelou pravidelně komunikovali, oči mu otevřelo až to, že s ním nikdo neslavil jeho úspěchy a neradoval se z nich právě jako jeho rodina. Bojovník uvedl jako příklad vyhraný zápas s Mikuláškem, který oslavil nakonec sám doma.

„Hned den po tom měla Lela vlastní vánoční focení, kde jsem viděl na Instagramu jenom ji a Lili. To byl smutný pocit, že bylo první vánoční focení bez táty,“ pokračoval Vémola, přičemž se podle deníku Lela dojetím rozplakala.

„Já jsem ho stále milovala, v podvědomí jsem pořád věděla, že to chci dát do kupy. Všechno ale má nějaký význam,“ svěřila se Lela, která potvrdila, že jejich vztah je teď silnější a oba získali novou energii a náhled na život.

„Rozhodně došlo k přehodnocení priorit. Náš vztah předtím vůbec nefungoval a byli jsme si jistou dobu cizí. Teď je vše jinak,“ doplnil Vémola, který svoji přítelkyni nedávno požádal o ruku a nechal si její nahou podobiznu vytetovat na biceps levé ruky.

Tagy:

Hlavní zprávy

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny
Koronavirus

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny

Rizikový scénář nejde vyloučit, podle aktuálního vývoje ale kolaps nemocnic nehrozí, míní šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Počet hospitalizovaných s covidem totiž v Česku několikátý den v řadě klesá. Potvrzuje se tak zatím teorie, že omikronem se nakazí více lidí, budou mít ale lehčí průběh. Většina států Evropy se přesto na vrchol vlny omikronu poctivě připravuje, včetně krizových scénářů.

Největší akvizice v historii her. Microsoft kupuje herního giganta Activision Blizzard

Americká softwarová společnost Microsoft koupí za 68,7 miliardy dolarů (zhruba 1,5 bilionu korun) vývojáře a vydavatele Activision Blizzard. Ten mimo jiné vlastní úspěšné herní značky jako Call of Duty, World of Warcraft, Diablo nebo Candy Crush. Po dokončení transakce bude Microsoft třetí největší herní firmou na světě podle výše tržeb za společnostmi Tencent a Sony.

Udělali strašné svinstvo. Manželství Harryho a Meghan nevěřím, říká historik

Na manželství prince Harryho a Meghan Markleové by historik a odborník na královskou rodinu Martin Kovář nevsadil. „Ve Velké Británii končí rozvodem více než 50 procent manželství, v USA je číslo ještě vyšší,“ řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Připomněl také obvinění z rasismu, které Sussexové loni vznesli vůči nejmenovanému členu královské rodiny. To označil za „strašné svinstvo“, protože nedali druhé straně možnost se hájit.

reklama

Domácí zpravodajství

Absolutně šílené, reagují osobnosti na smrt zpěvačky. Covidem se prý nakazila úmyslně

Úmrtí zpěvačky Hany Horké zasáhlo nejen její fanoušky, ale také dlouholeté kolegy z folk-rockové kapely Asonance. Ti se ní loučí na sociálních sítích a sdílí fotografie z koncertů. K tragédii se vyjádřily také mnohé osobnosti. Horká zemřela v neděli ve věku 57 let poté, co prodělala koronavirovou nákazu. Podle nepotvrzených informací se měla onemocněním nakazit úmyslně.

Vnímejte realitu a vystupte z bubliny paní Schillerové, opřel se Skopeček do Nachera

Vnímejte realitu a vystupte z bubliny bývalé ministryně financí Aleny Schillerové (ANO), vmetl poslanci hnutí ANO Patriku Nacherovi místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS). Oba hosté se ve vysílání CNN Prima NEWS pohádali kvůli inflaci nebo stavu státního rozpočtu. Podle Nachera je země v dobré kondici a inflace je dovezená. Skopeček oponuje a vyčítá minulému kabinetu velké zadlužení.

reklama