reklama

Vémola byl šťastný, když ho Ceterová opustila. Lela při rozhovoru plakala

/ fotografií

MMA bojovník Karlos Vémola je bezpochyby nepřehlédnutelný nejen ve světě sportu, ale i v showbusinessu. Rozchod s jeho partnerkou, slovenskou playmate Lelou Ceterovou, plnil titulní stánky, teď ale otevřeně promluvili, jak to doopravdy bylo. Lela se i rozplakala.

reklama

Rozchod snad nejznámějšího českého bojovníka smíšených bojových umění a jeho partnerky Lely Ceterové plnil titulní stránky a ani na sociálních sítích nešlo přehlédnout, že se nad rájem zatáhla mračna. Deníky Blesk a Sport je exkluzivně vyzpovídaly a otevřely citlivá témata.

K tématu

Karlos Vémola měl údajně matku své novorozené dcery podvádět a hodně se psalo o ženách Lulu a Kristin. „Vůbec se nechci k těm košťatům vyjadřovat,“ řekl redaktorům bojovník. A ani jeho snoubenka se už nechce otáčet zpět do minulosti a tvrdí, že jsou s Karlosem šťastní a lásku si užívají.

Impulzem k Lelinému odchodu měla být fotografie, kterou zveřejnila žena jménem Lulu. Vyfotila se v koupelně bojovníka, ještě když spolu Vémola a Ceterová žili v jednom domě. „Je možné, že tady byla, že přišla s někým z mých kamarádů. Jsem známý tím, že sem chodí plno známých a jejich přátel. Tak tady asi byla a vyfotila se tu. Já si to nepamatuji,“ řekl v rozhovoru Vémola, který je šťastný, že má maminku své dcery zase doma.

Situace byla ale vyhrocená a sám bojovník přiznal, že byl šťastný, když se Ceterová s jejich několikaměsíční dcerkou Lili z jeho domu odstěhovala. „Nejprve jsem z toho měl paradoxně radost,“ svěřil se Vémola, který se těšil na léto plné mejdanů s přáteli, do kterých mu nebude nikdo takzvaně kecat.

Radost ze single života se nedostavila

„Pak jsem si uvědomil, že mě párty ani nebaví a seděl jsem tu sám a koukal do zdi. Zakázané ovoce nejvíc chutná. Když tady Lela bydlela, tak mě párty život bavil, když tu nebyla, vůbec mě to nezajímalo. Bylo tady smutno,“ přiznal Blesku otevřeně.

I když spolu Karlos s Lelou pravidelně komunikovali, oči mu otevřelo až to, že s ním nikdo neslavil jeho úspěchy a neradoval se z nich právě jako jeho rodina. Bojovník uvedl jako příklad vyhraný zápas s Mikuláškem, který oslavil nakonec sám doma.

Rozhodčí zvedá ruku Vémoly po dominantním výkonu, při kterém nedal Mikuláškovi šanci.
Rozhodčí zvedá ruku Vémoly po dominantním výkonu, při kterém nedal Mikuláškovi šanci.
Zdroj: Facebook/Oktagon MMA

„Hned den po tom měla Lela vlastní vánoční focení, kde jsem viděl na Instagramu jenom ji a Lili. To byl smutný pocit, že bylo první vánoční focení bez táty,“ pokračoval Vémola, přičemž se podle deníku Lela dojetím rozplakala.

„Já jsem ho stále milovala, v podvědomí jsem pořád věděla, že to chci dát do kupy. Všechno ale má nějaký význam,“ svěřila se Lela, která potvrdila, že jejich vztah je teď silnější a oba získali novou energii a náhled na život.

„Rozhodně došlo k přehodnocení priorit. Náš vztah předtím vůbec nefungoval a byli jsme si jistou dobu cizí. Teď je vše jinak,“ doplnil Vémola, který svoji přítelkyni nedávno požádal o ruku a nechal si její nahou podobiznu vytetovat na biceps levé ruky.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Jan Hamáček

Hamáček vrací úder. Prozradil jméno utajeného svědka Seznam Zpráv. Ten se přiznal

Hamáček vrací úder. Prozradil jméno utajeného svědka Seznam Zpráv. Ten se přiznal

  • Aktualizováno

Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se brání proti tvrzení zpravodajského webu Seznam Zprávy, že cestou do Moskvy chtěl ututlat kauzu Vrbětice a vyměnit ji za milion vakcín Sputnik V. V reakci na čtvrteční pokračování článku novinářů Janka Kroupy a Kristiny Cirokové sám uveřejnil jméno jednoho z utajovaných svědků, jehož svědectví použil web k rozvinutí informací o údajném Hamáčkově plánu.

Že Netolický donáší na Hamáčka? Důkaz, že ČSSD je v rozkladu, tvrdí komentátoři
Válka o rybolov u Jersey: Francie hrozí vypnutím elektřiny, Británie vysílá vojenské lodě
reklama
reklama
Hamáčkův údajný plán v Moskvě potvrzují další: Sputnikem chtěl zachránit ČSSD

Jan Hamáček

Domácí zpravodajství

Trestní oznámení na Švejdara podala Imex Group. Kvůli únikům informací plánuje další
Laboratoře hlásí 1857 nově nakažených covidem. Počty očkovaných trhají rekordy
Další články
reklama
reklama