Důvod rozchodu Karlose Vémoly a Lely Ceterové? Silikonová kráska z Německa

Milenka zápasníka MMA promluvila! A vypadá to, že právě ona stojí za rozpadem jeho partnerského vztahu. Zhrzená a podvedená Lela sbalila kufry a i s jejich osmiměsíční dcerkou odjela za rodinou na Slovensko, kde se hodlá usadit natrvalo.

Když se Lele a Karlosovi v prosinci loňského roku narodila dcera Lili, dostali ten nejkrásnější dárek pod stromeček, jaký si mohli přát. V té době ještě zamilovaný páreček nevylučoval, že svoji lásku v budoucnu stvrdí i před oltářem. Všechno bylo zalité sluncem, hotová idylka.

Neuplynul ani rok a všechno je jinak. Místo svatby přišel nečekaný rozchod. Okamžitě se vyrojily spekulace, kdo za něj může a proč k němu vůbec došlo. S možným vysvětlením nyní přispěchala údajná fitness trenérka s obřím silikonovým poprsím Zdena Černá alias Lulu.

Bylo to dobrodružství

Češka žijící v Německu tvrdí, že s Vémolou udržovala milostný poměr, už když byla Lela těhotná. A má na to důkazy. „Jednou mi napsal na Facebooku a začali jsme se bavit. Pak mě pozval do Prahy na zápas na Štvanici loni v létě, kde byla i jeho těhotná partnerka. A tak to začalo. Potom jsme se začali scházet po dobu, co jsem byla v Česku,“ prozradila deníku Blesk.

S tím, že byl zápasník zadaný si, těžkou hlavu nedělala. „Byla jsem nezadaná a brala to jako dobrodružství. Nijak mi to nevadilo,“ pokrčila rameny.

Intimní vztah spolu udržovali téměř rok. Pak se ale pohádali a ona naschvál prostřednictvím sociální sítě vypustila fotku, která jejich románek propálila. Během několika hodin se dostala i k Vémolově partnerce „Měla jsem pocit, že se ke mně chová bez respektu. Přišel pozdě na rande a takové ty věci... Tak jsem dala na Facebook fotku z jeho koupelny. Pak jsem byla požádána, abych ji smazala, což jsem slíbila. Mezitím mi ale zavolala rozčílená Lela. Řekla, ať to okamžitě smažu, ale na rozdíl Karlose dost hrubým způsobem. To mě urazilo, takže jsem si řekla, že ji mazat nebudu,“ vylíčila.

A to byla zřejmě poslední kapka. Lela sbalila sebe i dceru Lili a odcestovala k rodině na Slovensko. O otci své holčičky už nechce slyšet ani slovo a pálí za sebou mosty. Zato fitness trenérka vycítila šanci. Se svým milencem je prý stále v kontaktu a v polovině září chce za ním dokonce přijet. Tenhle zápas Karlos zřejmě nevyhraje…

Tagy: