reklama

Vémola si zazávodil ve formuli. Pak vyslal Babišovi vzkaz: Nemůže nám kralovat Slovák

Český terminátor opět dokázal, že se nezalekne žádné výzvy. Tentokrát bojovník MMA Karlos Vémola usedl do závodní formule a rozdal si to s profesionálním závodníkem. A hledá i další mety. Dokonce by se také popral o prezidentské křeslo.

reklama

Obvykle posílá k zemi protivníky v kleci, tentokrát však musel zápasník MMA Karlos Vémola zkrotit silný závodní stroj. „Mám rád extrémní věci, extrémní sporty a když mi bylo nabídnuto, že se můžu projet formulí, byl jsem jednoznačně pro,“ vysvětlil Vémola.

„Řekl jsem, že ho nejdřív vyzvu na okruhu, a on řekl, že za podmínky, že s ním půjdu do klece,“ doplnil šampion FIA F3 Central Europe Vladimír Netušil.

Výzva v kleci

Zkušený závodník se na brněnském okruhu dostane s časem pod dvě minuty. Ale pro zápasníka může být mistrovský vůz z letošního středoevropského šampionátu příliš velkým soustem. Náraz do svodidel s formulí 3 by se mohl rovnat pořádně tučné faktuře. „Například hodnota jenom předního křídla je v ceně nového Superba,“ prozradil Netušil.

Terminátor závodníka neporazil, ale svůj cíl splnil. Po celodenním tréninku dostal svůj čas hluboko pod tři minuty, 2:35. První kolo souboje vyhrál závodník. A co bude dál? „Uvidíme, co bude teď. Když jsem sem přišel, měl jsem cíl dostat se pod tři minuty. Myslím, že Láďa by si mohl dát za cíl dostat se v kleci přes tři minuty,“ vyzval závodníka Vémola. „Samozřejmě Karlosovu výzvu přijímám,“ reagoval Netušil.

Vémola však vyhlásil válku ještě mocnějšímu protivníkovi. Pokud by prý premiér Andrej Babiš vyhlásil kandidaturu na Hrad, nedal by mu boj o prezidentský úřad zadarmo. „V Čechách musíme mít českého prezidenta, vždycky jsme měli. Přece nám nebude kralovat Slovák,“ má jasno zápasník.

Příští volby za dva roky by český bijec nestihl, tou dobou mu ještě nebude zákonem stanovených 40 let. Ty následující ale už ano....

Tagy:

Hlavní zprávy

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.

Asteroid větší než Eiffelovka se blíží k Zemi. NASA ho považuje za znepokojivý

Obrovský asteroid 4660 Nereus, který je větší než Eiffelova věž, se blíží k planetě Zemi. NASA jej považuje za znepokojivý, protože má více než 150 metrů a nachází se ve vzdálenosti 3,9 milionu kilometrů od oběžné dráhy Země. Kolem ní by měl proletět 11. prosince ve vzdálenosti asi 2,4 milionu mil. Podle vědců by ale nebezpečný pro planetu Zemi být neměl.

Zavřete školy. Je v nich covidové tsunami, zachráníte prarodiče, tvrdí zástupce učitelů

Děti by měly od 10. prosince přejít na distanční výuku a být až do Vánoc v karanténě, řekl pro CNN Prima NEWS prezident Pedagogické komory Radek Sárközi. Školy totiž podle něj a dat, která má, prezentují aktuálně největší riziko šíření a covid se v nich šíří jako tsunami. Pokud se to nestane, čeká nás podle Sárköziho až trojnásobný počet zemřelých.

Sníh komplikuje dopravu v Česku. Dálnice blokují uvízlé kamiony, řidiče trápí zmrzlá vozovka

Aktualizováno

Husté sněžení a silný vítr komplikují už od rána dopravu na českých dálnicích a silnicích. Například D8 u Ústí nad Labem byla kolem 6:30 uzavřená na 82. kilometru v obou směrech, tedy na Drážďany i na Prahu. Sněžení ovlivňuje i dopravu kolem Prahy. Příměstské autobusy mají zpoždění, některé zastávky se ruší. Na Mělnicku mají autobusy zpoždění desítky minut. Varování meteorologů řidičům před ledovkou platí i nadále.

reklama

Domácí zpravodajství

Laffita o vztahu s otcem: Byl to macho. Říkal, že jestli budu gay, zabije mě jako psa

Kubánec Osmany Laffita se živí jako úspěšný módní návrhář a více než 25 let žije ve šťastném vztahu s partnerem Guyem. V mládí to však neměl vůbec lehké. Svou orientaci musel dlouho skrývat. V době, kdy žil ještě na Kubě, to bylo trestné. Dlouho se s tím nemohli smířit ani jeho otec. „Táta mi kolikrát říkal, že jestli budu gayem, zabije mě jako psa,“ řekl Laffita v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

reklama