reklama
CNN Prima News výzva

výzva

Výpis příspěvků ke štítku „výzva“

Obvinění jsou velmi závažná. Vedení TOP 09 vyzvalo Feriho, aby pozastavil své členství

Předsednictvo TOP 09 vyzvalo Dominika Feriho, aby přerušil své členství ve straně minimálně do doby, než se vyšetří jeho údajné násilné skutky. Strana to v pátek uvedla v tiskové zprávě. Po uveřejnění svědectví několika žen, které Feriho obvinily ze sexuálního obtěžování a násilí, poslanec rezignoval na svůj mandát a nebude kandidovat v říjnových volbách.

Na vozíku zdolal půlmaraton. Za Šimonovo odhodlání se mu lidé složili na motorový pohon

Obrovská vlna solidarity se zvedla v Hořicích na Jičínsku. Lidé se za jediný den složili na motorový pohon k invalidnímu vozíku pro patnáctiletého Šimona Čepka, který trpí dětskou mozkovou obrnou. Ten navzdory svému postižení zdolal půlmaratonskou trať. Motor k vozíku mu má pomoci překonávat větší vzdálenosti a umožnit mu být více soběstačným.

Antigenní testy jsou pandemické pexeso, kritizují rebelové. Hospodám radí, jak otevřít

Vedení politického hnutí Otevřeme Česko – Chcípl PES vyzvalo restaurace a provozovny, aby otevřely jako politické buňky. Na dveře je prý jen třeba vyvěsit oznámení a lidé se při příchodu budou zapisovat do prezenční listiny. Hnutí rovněž podá žalobu kvůli některým částem pandemického zákona a rozhodnutí vlády. Novinářům to v úterý řekli předseda hnutí Jakub Olbert a místopředseda Jiří Janeček. Hnutí také oznámilo, že bude pořádat další protestní akce.

Kellner je nenahraditelný, ale Apple také neskončil se smrtí Jobse, zdůrazňuje ekonom

Petr Kellner byl ztělesněním úspěšné cesty od porevolučních začátků až na výsluní globálního byznysu. Ačkoliv šlo o nenahraditelného vizionáře a leadera, jehož autoritu v plné míře už nemůže nikdo v PPF převzít, tak stejně jako Apple neskončil smrtí Steva Jobse, tak ani PPF neskončí odchodem Kellnera, řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS ekonom Lukáš Kovanda.

reklama