Vémola zrušil zápas. Končí jeho kariéra? Můžu jen doufat v zázrak, říká zápasník

Sen o znovuzískání titulu šampiona se českému Terminátorovi Karlosu Vémolovi rozplynul před očima. Může za to pochroumaná ruka a otázkou je, zda se vůbec někdy do klece ještě vrátí.

Vyhecovaný zápas mezi slovenským bijcem Samuelem Pirátem Krištofičem a českým Terminátorem Vémolou 30. prosince v pražské O2 aréně byl zrušen. „V neděli jsem kontaktoval Oktagon, že mám výsledky rezonance, které přinesly velice špatné zprávy, co se týká mojí ruky. Ligament (vaz) se nehojí, ale odumírá. Operovat už to nejde, můžu jen doufat v nějaký zázrak,“ řekl zápasník.

Zdrcující je však pro tvrďáka i jeho prognóza. Není vyloučen ani konec jeho kariéry. „Nejvíc mě ale mrzí, že nemám žádné vyhlídky, kdy budu bojovat a jestli vůbec,“ doplnil. I tak ale stihl popíchnout slovenského soupeře. Karlos totiž přišel s výzvou, že by vítěz zápasu bral nejen pás šampiona, ale také obě výplaty. Podle něj přijal Krištofič nabídku až poté, co vyšlo najevo, že je Vémola zraněný.

„Samozřejmě je to nesmysl, informace o jeho zdraví jsem neměl jak zjistit. Nechápu, proč v den, co se to Karlos a organizace Oktagon dozvěděli, dávali příspěvek, ve kterém psali, že jsou součástky u Terminátora v pořádku. Nerozumím tomu,“ uvedl slovenský zápasník.

„Je to opět Karlův výklad, kterým si otevírá dveře pro svůj návrat,“ okomentoval situaci promotér organizace Oktagon David Novotný. O našlapanou show na konci roku však fanoušci nepřijdou, náhradní soupeř je prozatím tajný, ale prý se budou mít na co těšit. „Už o víkendu představíme zajímavou náhradu a věříme, že s tím budou všichni spokojeni,“ doplnil Novotný.

Tagy: