reklama

Vémola zrušil zápas. Končí jeho kariéra? Můžu jen doufat v zázrak, říká zápasník

Sen o znovuzískání titulu šampiona se českému Terminátorovi Karlosu Vémolovi rozplynul před očima. Může za to pochroumaná ruka a otázkou je, zda se vůbec někdy do klece ještě vrátí.

reklama

Vyhecovaný zápas mezi slovenským bijcem Samuelem Pirátem Krištofičem a českým Terminátorem Vémolou 30. prosince v pražské O2 aréně byl zrušen. „V neděli jsem kontaktoval Oktagon, že mám výsledky rezonance, které přinesly velice špatné zprávy, co se týká mojí ruky. Ligament (vaz) se nehojí, ale odumírá. Operovat už to nejde, můžu jen doufat v nějaký zázrak,“ řekl zápasník.

Zdrcující je však pro tvrďáka i jeho prognóza. Není vyloučen ani konec jeho kariéry. „Nejvíc mě ale mrzí, že nemám žádné vyhlídky, kdy budu bojovat a jestli vůbec,“ doplnil. I tak ale stihl popíchnout slovenského soupeře. Karlos totiž přišel s výzvou, že by vítěz zápasu bral nejen pás šampiona, ale také obě výplaty. Podle něj přijal Krištofič nabídku až poté, co vyšlo najevo, že je Vémola zraněný.

„Samozřejmě je to nesmysl, informace o jeho zdraví jsem neměl jak zjistit. Nechápu, proč v den, co se to Karlos a organizace Oktagon dozvěděli, dávali příspěvek, ve kterém psali, že jsou součástky u Terminátora v pořádku. Nerozumím tomu,“ uvedl slovenský zápasník.

„Je to opět Karlův výklad, kterým si otevírá dveře pro svůj návrat,“ okomentoval situaci promotér organizace Oktagon David Novotný. O našlapanou show na konci roku však fanoušci nepřijdou, náhradní soupeř je prozatím tajný, ale prý se budou mít na co těšit. „Už o víkendu představíme zajímavou náhradu a věříme, že s tím budou všichni spokojeni,“ doplnil Novotný.

Tagy:

Hlavní zprávy

Spory uvnitř České lékařské komory gradují. O očkování dětí museli členové jednat ve sněhu

Spory uvnitř České lékařské komory (ČLK) nabírají na intenzitě. Menší část jejích členů chtěla v sobotu v Lékařském domě uspořádat odbornou diskusi o očkování dětí. Vedení ale konání akce zamítlo. Jako důvod uvedlo špatnou epidemickou situaci. Jednání se tak muselo uskutečnit venku ve sněhu. Organizátoři semináře, kteří si přezdívají Paralelní lékařská komora a jsou podepsaní pod Deklarací lékařů proti nátlaku na očkování, to považují za naschvál. Prezident komory Milan Kubek to odmítá.

reklama

Domácí zpravodajství

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.

reklama