CNN Prima News zápasy

zápasy

Výpis příspěvků ke štítku „zápasy“

Vše o Češích na MS v hokeji 2022: Jaká byla cesta k medaili a kdo reprezentoval?

Aktualizováno

Český národní patřil na hokejovém mistrovství světa 2022 ve Finsku opět mezi širší okruh adeptů na jednu z medailí. O největších favoritech se často rozhoduje až na základě nominací. Připravili jsme pro vás článek, ve kterém se dozvíte vše o českém národním týmu včetně přípravných i mistrovských zápasů, sestavy nebo nejdůležitějších zajímavostí. Kdy hráli Češi?

Program a výsledky mistrovství světa v hokeji 2022: Češi bravurně obrátili zápas o bronz

Aktualizováno

Zhruba tři měsíce po konci Zimních olympijských her v Pekingu se čeští fanoušci mohli těšit na další hokejovou podívanou. Výběr trenéra Kariho Jalonena v květnu zamířil do Finska, kde národní tým vybojoval stříbrnou medaili z mistrovství světa. Od 13. května na české hokejisty čekal nabitý program a ve skupině B sedm protivníků. Koho musel nároďák při cestě za vytouženým úspěchem porazit a celý turnaj ovládl? Přinášíme kompletní rozlosování a výsledky MS.

Vše o hokejovém národním týmu na ZOH 2022: Kdy Češi hrají a koho trenér nominoval?

Aktualizováno

Zimní olympijské hry v Pekingu odstartují slavnostním zahájením 4. února, mnozí čeští fanoušci však budou vyhlížet termín 9. února, kdy se o pozornost přihlásí český mužský hokejový tým. V základní skupině B reprezentanti v rozmezí čtyř dní vyzvou hokejisty Dánska, Švýcarska a Ruska. V napínavých soubojích nakonec týmům nebudou pomáhat hráči z NHL, kteří se po osmi letech měli vrátit pod pět kruhů. Která jména zařadil trenér Filip Pešán na soupisku a kdy čeští hokejisté odehrají své zápasy?

MMA: První nezdar Pudilové v Oktagonu, prozatímní titul v kleci získal Krištofič

Přední česká MMA bojovnice Lucie Pudilová prohrála na pražské Štvanici s Brazilkou Talitou Bernardovou a připsala si první nezdar pod hlavičkou organizace Oktagon. V hlavním zápase sobotního galavečera, který se konal pod širým nebem na centrálním dvorci tenisového areálu za přítomnosti několika tisíc fanoušků, porazil Slovák Samuel Krištofič polského soupeře Marcina Naruszczku a získal prozatímní pás šampiona ve střední váhové kategorii.

Záludné play-off, kde se mažou rozdíly. Češi nezískali medaili od roku 2012

Aktualizováno

O medaile se na mistrovství světa v ledním hokeji 2021 začalo bojovat už ve čtvrtek 3. června. Výkony českého národního týmu ale nebyly podle představ trenérů či fanoušků a národní tým vypadl ve čtvrtfinále s Finskem. Do semifinále, které se hrálo v sobotu 5. června, se probojovali ještě Němci, Američané a Kanaďané. Bronz získali Američané, kteří porazili Němce 6:1. Bitvu o zlato nakonec ovládli Kanaďané, když udolali Finy 3:2 po prodloužení.