reklama
CNN Prima News zápasy

zápasy

Výpis příspěvků ke štítku „zápasy“

MMA: První nezdar Pudilové v Oktagonu, prozatímní titul v kleci získal Krištofič

25. července 2021 06:12

Přední česká MMA bojovnice Lucie Pudilová prohrála na pražské Štvanici s Brazilkou Talitou Bernardovou a připsala si první nezdar pod hlavičkou organizace Oktagon. V hlavním zápase sobotního galavečera, který se konal pod širým nebem na centrálním dvorci tenisového areálu za přítomnosti několika tisíc fanoušků, porazil Slovák Samuel Krištofič polského soupeře Marcina Naruszczku a získal prozatímní pás šampiona ve střední váhové kategorii.

Záludné play-off, kde se mažou rozdíly. Češi nezískali medaili od roku 2012

2. června 2021 08:54
Aktualizováno

O medaile se na mistrovství světa v ledním hokeji 2021 začalo bojovat už ve čtvrtek 3. června. Výkony českého národního týmu ale nebyly podle představ trenérů či fanoušků a národní tým vypadl ve čtvrtfinále s Finskem. Do semifinále, které se hrálo v sobotu 5. června, se probojovali ještě Němci, Američané a Kanaďané. Bronz získali Američané, kteří porazili Němce 6:1. Bitvu o zlato nakonec ovládli Kanaďané, když udolali Finy 3:2 po prodloužení.

Exkluzivní rozhovor s přítelkyní Jaromíra Jágra: Plánují s hokejistou děti?

10. dubna 2021 20:16

Dominika Branišová – žena, která stojí po boku Jaromíra Jágra. V šestnácti letech začala s modelingem a procestovala kus světa. Před dvěma lety s modelingem téměř skončila, nyní se k němu ve svých šestadvaceti znovu vrací. Důvodem je i to, že díky slavnému příteli se jí nabídky jenom hrnou. Jak se s hokejistou žije a co pár společně rád dělá?

reklama