CNN Prima News Veronika Žilková

Veronika Žilková

Výpis příspěvků ke štítku „Veronika Žilková“

Velikonoce u celebrit? Zanzibar, tradice i třaskavá výzva Agáty Hanychové expartnerům

Velikonoční svátky odstartoval již Zelený čtvrtek a mnohé české celebrity o sobě daly okamžitě vědět. Pochlubily se například záběry z teplých krajů, kde se rozhodly prodloužený víkend strávit. Například Gabriela Soukalová prožije Velikonoce v Zanzibaru a Simona Krainová zase v Dominikánské republice. Některé z hvězd však zůstaly doma a dodržují tradice. Třeba Nikol Leitgeb se dala do pečení mazance. Vedle toho Agáta Hanychová pojala svátky trochu jinak – svým bývalým partnerům poslala prostřednictvím sociální sítě vzkaz, nechť zanechají soudních sporů o dcery.

Vánoční sázka na jistotu? Na tenhle dárek vaši blízcí možná nikdy nezapomenou

Jeden z nejoblíbenějších vánočních dárků v Česku? Stírací los od SAZKY! Češi mají jednoduše rádi překvapení a příjemné napětí z možné výhry a právě losy umí zařídit obojí. Před nejkrásnějšími svátky v roce tak zájem o ně prudce roste. Jsou totiž skvělým řešením jak potěšit široké příbuzenstvo, u něhož - ruku na srdce - s vhodným výběrem obvykle tápeme. A navíc jsou velmi dostupné, nestojí mnoho a najdete je takřka v každém obchodě. Sílu stíracích losů dobře znají i celebrity.

Problém pro Žilkovou? Manželství Holomáče ještě neskončilo. Jeho ex trvá na dalším kroku

Manželství blízkého přítele herečky Veroniky Žilkové ještě úplně neskončilo. Exmanželka Josefa Holomáče totiž čeká na církevní anulaci sňatku. Potvrdila to deníku Blesk. „Oba jsme pokřtěni a já na tom trvám. Už jsem to řešila na arcibiskupství,“ prozradila. Je to stejné jako v případě modelky Taťány Kuchařové a hudebníka Ondřeje Gregor Brzobohatého. Ti ovšem na anulaci čekají už několik měsíců.