CNN Prima News Veronika Žilková

Veronika Žilková

Výpis příspěvků ke štítku „Veronika Žilková“

Žilková prožila chvíle hrůzy. Před začátkem představení jí zkolaboval kolega

16. listopadu 2022 19:40

Derniéru divadelní hry Mnoho povyku pro nic si Veronika Žilková bude dlouho pamatovat. Krátce před začátkem představení totiž zkolaboval její kolega Zdeněk Dušek a pomoci mu museli až záchranáři. Žilková, která v inscenaci hraje pět rolí, tak musela přibrat i postavu svého kolegy. Těžkou hlavu si z toho ale rozhodně nedělala a zbytek představení si užila.

Žilková o soudu se Stropnickým: Jsem napjatá, čekám další šok. Největší spor bude o koně

10. listopadu 2022 11:21

Na Míčánkách v Praze 10 pokračuje soud mezi herečkou Veronikou Žilkovou a velvyslancem ČR v Izraeli Martinem Stropnickým. Podle herečky se čtvrteční jednání bude týkat hlavně péče o jejich nezletilou dceru Kordulu. „Asi největší spor bude o koně, jestli tatínek bude ochoten přispívat na budoucí profesi a koníček své dcery,“ řekla pro ShowTime na CNN Prima NEWS Žilková. Stropnický další soudní stání nijak nekomentoval.

Expert: Stropnický v boji o Hrad? Úvahy přišly pozdě. Žilková by vedla antikampaň

26. října 2022 08:14

Hnutí ANO pod vedením Andreje Babiše již příští týden plánuje oznámit svého kandidáta, kterého vyšle do boje o Hrad. Podle politologa Lukáše Jelínka by nejlepších výsledků za hnutí dosáhl expremiér, o jeho účasti ve volbách se však nadále spekuluje. V pořadu Nový den zhodnotil také další možné kandidáty, například velvyslance v Izraeli Martina Stropnického. Podle Jelínka přišly úvahy o jeho nasazení příliš pozdě.

Žilková: Stropnický šel proti Babišovi, chtěl rozkol v ANO. Prozradila i jeho plat

20. října 2022 15:05

O současném velvyslanci v Izraeli Martinu Stropnickém se čím dál více hovoří jako o možném kandidátovi za ANO na Pražský hrad. Dění okolo svého bývalého manžela sleduje i herečka Veronika Žilková. Nyní na svém Instagramu vydala prohlášení a ostrými slovy nešetřila. Prozradila i plat svého expartnera či zákulisní informace z Babišova hnutí. Redakce oslovila i Stropnického, velvyslanec ale nereagoval.

Asi jste na něco zapomněl. Žilková okomentovala možnost Stropnického kandidatury na Hrad

17. října 2022 11:05

O Martinu Stropnickém, současném velvyslanci v Izraeli, se čím dál více hovoří jako o možném kandidátovi za ANO na Pražský hrad. Podle informací CNN Prima NEWS pro vedení hnutí bude rozhodující, jak by na jeho nominaci reagovala veřejnost v předvolebních průzkumech. Co na dění okolo svého bývalého manžela říká Veronika Žilková?