vina

Výpis příspěvků ke štítku „vina“

Pětiletá dívka podlehla covidu. Kvůli vládě přišla o roky života, zlobí se zhrzená matka

7. února 2022 00:13

Pětiletá Ruby z australského Queenslandu byla těžce postižená, její život navíc významně zkrátil covid. Zdrcená matka dává vinu australské vládě, která hranice státu otevřela dříve, než se děti mohly naočkovat. Jedná se o jednu z nejmladších obětí covidu v zemi. „Chci, aby se na ni vzpomínalo jako na krásnou a milou holčičku, ne jako na statistiku,“ prohlásila její matka.

Absolutní vyčerpání a pocit viny, že můžu domů. Reportérka CNN se vrátila z Afghánistánu

24. srpna 2021 18:13

Po několika nebezpečných týdnech v ulicích afghánského Kábulu se zahraniční reportérka CNN Clarissa Wardová vrátila zpět do Evropy. Viděla chaos v ulicích i na kábulském letišti, ale byla také svědkem solidarity mezi prchajícími Afghánci. Jaká je práce novináře v napjaté politické a společenské situaci, prozradila v rozhovoru s moderátorem CNN Brianem Stelterem.

Partnerova syna měla nutit k sexu a zavírat do kumbálu. Chodil tam sám, brání se žena

8. července 2021 13:37

Z týrání a znásilnění malého přítelova syna se u Krajského soudu v Plzni začala zpovídat sedmadvacetiletá žena ze severního Plzeňska. Obžaloba ji viní mimo jiné z toho, že dítě svazovala, přelepovala mu ústa lepicí páskou a nutila ho k pohlavnímu styku. Žena jakoukoliv vinu odmítá. V případě prokázání viny jí může hrozit až dvanáctileté vězení.