reklama

Vlak se na Hodonínsku srazil na přejezdu s autem, jeho řidič zemřel

V Bzenci na Hodonínsku se na železničním přejezdu srazil vlak s osobním autem, jeho řidič zemřel. Ve vlaku se nikdo nezranil, provoz na trati byl dočasně zastavený.

reklama

V Bzenci na Hodonínsku se před 11:00 na přejezdu srazil vlak s osobním automobilem. Zranil se řidič auta, na místo vyrazili záchranáři a také vrtulník. I přes rychlý zásah a resuscitaci už ale zdravotníci nedokázali muže středního věku zachránit. V autě cestoval sám.

Ve vlaku se podle dosavadních informací nikdo nezranil, řekla policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. „Přesná příčina a míra zavinění této tragické dopravní nehody je předmětem dalšího šetření,“ doplnila mluvčí.

Nehoda se stala v ulici U Bzinku, která se poblíž železniční stanice kříží s tratí. Osobní vlak jel z Moravského Písku do Bzence. Železniční přejezd je podle Drážní inspekce bez závor a má světelnou signalizaci.

Provoz na trati se po nehodě zastavil. České dráhy nasadily náhradní autobusy. Od 12:45 byl v úseku Bzenec-Veselí nad Moravou obnoven provoz po jedné traťové koleji. Od 14:45 jezdí vlaky bez omezení.

K tématu

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

Ve vládním rezervačním systému k očkování proti covidu byla chyba, které by dokázal zneužít běžný programátor, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS čtyřiadvacetiletý student informačních technologií Filip Šedivý. I když se od pátečního rána mohli hlásit pouze senioři starší 80 let, Šedivý se dokázal prokousat několika kroky se správným zadáním svého věku. Tématu problémového registru se bude věnovat také pořad 360° Pavlíny Wolfové od 20:15 na CNN Prima NEWS.

Komentář: Stát řízený jako firma opět selhal. Zlomí Babišovi nezvládnuté očkování vaz?
Kvůli machinacím s očkováním padají hlavy. Další případy hlásí Český Krumlov a Motol
Přestaňte slavit góly a objímat se. Emoce hráčů z Premier League vytáčí politiky
reklama
reklama
Totální selhání: Volné termíny očkování pro seniory došly už hodinu po startu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Pandemie ustupuje. Mírnější opatření v příštím týdnu nečekejte, prozradil Blatný
Divadla, kina a koncerty pro očkované či testované? Neotevřeme, vzkazují pořadatelé
Další články
reklama
reklama