reklama
CNN Prima News vlastní gól

vlastní gól

Výpis příspěvků ke štítku „vlastní gól“

Španělé jsou prvními semifinalisty. Na Euru zlomili Švýcary v penaltové loterii

2. července 2021 20:54

Prvními semifinalisty letošního Eura jsou fotbalisté Španělska. Ve čtvrtfinále si poměrem 2:1 po penaltovém rozstřelu poradili se Švýcary, kteří se kvůli červené kartě Rema Freulera od 77. minuty hlavně bránili. Zejména v prodloužení spálili Španělé velké množství šancí. V penaltovém rozstřelu uspěli čtyři střelci z devíti, utkání otevřel desátý vlastní gól probíhajícího šampionátu.

Vlastňáková show na Euru nekončí. Nevídaný gól si dali Španělé, selhal brankář

28. června 2021 19:33

Letošní fotbalové Euro vstoupí do dějin jako specifické nejen kvůli tomu, že se koná po celé Evropě, ale i kvůli obrovskému počtu vlastních gólů. Už jich padlo dohromady devět. Poslední, zatím asi nejbizarnější, má na svědomí Španělsko. Chorvatsko šlo proti reprezentaci La Roja do vedení, aniž by vystřelilo na bránu. A to díky scénce, do které byl namočený záložník Pedri a gólman Simon.

Neuvěřitelná chyba brankáře Dúbravky. Chytil penaltu, pak si hodil míč do sítě

23. června 2021 19:00

Nejdříve byl za hrdinu, za několik minut ale udělal chybu, která může stát Slováky postup ze skupiny. Brankář Martin Dúbravka si doslova hodil do sítě balón, který po střele Španěla Sarabii do břevna padal z několika desítek metrů na úroveň brankové čáry. Slovenský gólman ho chtěl vyrazit, místo toho ale poslal soupeře do vedení 1:0. Pokud Slováci prohrají, Euro pro ně s největší pravděpodobností končí.

Roztomilý omyl: Hummelsův syn slavil tátův „vlastňák“. Vysvětlím mu to, řekl stoper

19. června 2021 21:41

Nešťastně nasměroval francouzský centr do rohu vlastní brány. Gólman Manuel Neuer byl po zásahu stopera Matse Hummelse bezmocný a tento gól rozhodl o tom, že „Les Bleus“ v Mnichově brali tři body. Smolný okamžik z mistrovství Evropy rozesmutněl německý národ. Ovšem ne celý. Minimálně jeden tříletý klučina z Německa juchal pomalu po zbytek celého utkání. Měl radost, že se táta trefil. Jen nevěděl, že do špatné sítě.

Pechfógl Szczesny. Brankáře dohnalo prokletí, při úvodním zápase Eura měl opět kopec smůly

14. června 2021 19:40

Vstup do evropského šampionátu se vám nemusí povést, to je jedna kategorie. Ale pak existuje ještě jiná škatulka pojmenovaná „malá tragédie“. A hned tři dávky neštěstí při úvodních zápasech na fotbalovém Euru utrpěl brankář Wojciech Szczesny. Naposledy v pondělí, kdy polská jednička spolu s celým týmem nastoupila proti Slovensku a byla u porážky 1:2.

Chyběl jen Charlie Chaplin. Kodaň si dala neuvěřitelný vlastní gól a přišla o EL

2. října 2020 16:26

„Nej, nej, nej,“ opakoval nevěřícně dánské slovo „ne“ komentátor. Moment, o kterém mluvil, by směle pasoval do jakékoliv grotesky, ale ne do duelu play-off Evropské ligy mezi Kodaní a hostující chorvatskou Rijekou. Domácí přišli o pohárový podzim kvůli gólu, který se může na Silvestra opakovaně pouštět ve smyčce. S největší pravděpodobností se nebude dívat Peter Ankersen, který byl ve čtvrtek za největšího nešťastníka.

reklama