CNN Prima News Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Výpis příspěvků ke štítku „Volkswagen Golf“

Netradiční aukce v Paříži: Ministerstvo draží platinu, drahokamy, luxusní kabelky i vodku

2. listopadu 2022 18:26

Francouzské ministerstvo financí chystá dražbu pašovaného zboží, které zabavili celníci. V nezvyklé aukci, která se uskuteční v pátek 4. listopadu, si bude možné zakoupit 350 předmětů v celkové hodnotě jeden milion eur (24,5 milionu korun). Jsou mezi nimi například platinové cihly zabavené na cestě do Británie, značkové kabelky, cenné historické mince, nebroušené diamanty či 2 016 lahví vodky, napsal britský deník The Guardian.

Smrtelná nehoda u Holína. Mladík přejel do protisměru, druhý řidič nepřežil

14. srpna 2022 13:43

Při čelním střetu dvou osobních vozidel Volkswagen Golf a Škoda Fabia na silnici I/16 u obce Holín na Jičínsku zemřel v neděli ráno čtyřicetiletý muž. Třiadvacetiletý muž byl se zraněním přepraven letecky do nemocnice, zranil se také sedmnáctiletý spolujezdec oběti. V neděli to řekla policejní mluvčí Eva Prachařová. Nehoda se stala před 6:00, silnice v místě nehody se má zhruba v poledne otevřít.

Srazil dvě dívky na přechodě a ujel. Rožnovská policie pátrá po svědcích i řidiči

17. ledna 2022 16:01

Osobní auto srazilo v pondělí ráno na přechodu pro chodce v Rožnově pod Radhoštěm na Vsetínsku dvě mladistvé dívky. Jejich zranění by neměla být vážná. Po neznámém řidiči (nebo řidičce), který od nehody bez poskytnutí pomoci ujel, pátrá policie. O pomoc žádá i případné svědky, uvedl v tiskové zprávě policejní mluvčí Petr Jaroš.