CNN Prima News Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Výpis příspěvků ke štítku „Volkswagen Golf“

Při hororové nehodě na Liptově zemřeli sourozenci. Zdrcený otec promluvil o vysoké rychlosti

Zdrcený otec dvou ze tří obětí autonehody, jež se stala v noci ze soboty na neděli v Liptovském Mikuláši, prozradil detaily tragické události. Auto podle něj jelo příliš rychle, trosky se válely v okruhu několika desítek metrů. Záhadou stále je, kdo seděl za volantem. Při havárii zahynuly jeho děti, Erik a Emma, a ještě dvacetiletá Kristýna. Naopak devatenáctiletá Sára leží ve stabilizovaném stavu v nemocnici.

Mohl Braňo ještě žít? Igor popsal mrazivé detaily nehody. Řidič se zachoval otřesně

Okolnosti, při kterých přišel o život 45letý Braňo, jsou těžko pochopitelné. Vyšlo totiž najevo, že teprve 18letý řidič na slovenské silnici „závodil“ a po tragické nehodě ani nezavolal sraženému muži záchranku, informoval web Pluska. Ke střetu došlo poslední lednovou sobotu na trase mezi slovenskými obcemi Predmier a Bytča. Řidič je podle informací policie obviněn z usmrcení.

Netradiční aukce v Paříži: Ministerstvo draží platinu, drahokamy, luxusní kabelky i vodku

Francouzské ministerstvo financí chystá dražbu pašovaného zboží, které zabavili celníci. V nezvyklé aukci, která se uskuteční v pátek 4. listopadu, si bude možné zakoupit 350 předmětů v celkové hodnotě jeden milion eur (24,5 milionu korun). Jsou mezi nimi například platinové cihly zabavené na cestě do Británie, značkové kabelky, cenné historické mince, nebroušené diamanty či 2 016 lahví vodky, napsal britský deník The Guardian.

Smrtelná nehoda u Holína. Mladík přejel do protisměru, druhý řidič nepřežil

Při čelním střetu dvou osobních vozidel Volkswagen Golf a Škoda Fabia na silnici I/16 u obce Holín na Jičínsku zemřel v neděli ráno čtyřicetiletý muž. Třiadvacetiletý muž byl se zraněním přepraven letecky do nemocnice, zranil se také sedmnáctiletý spolujezdec oběti. V neděli to řekla policejní mluvčí Eva Prachařová. Nehoda se stala před 6:00, silnice v místě nehody se má zhruba v poledne otevřít.