CNN Prima News Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg

Výpis příspěvků ke štítku „Volkswagen Touareg“

Volkswagen představuje malé SUV-kupé Taigo. Zaujme designem i velkým kufrem

29. července 2021 12:24

Automobilka Volkswagen vstupuje do přeplněného segmentu kompaktních crossoverů s novým modelem Taigo. Zákazníky chce nalákat zejména na atraktivní karoserii SUV-kupé, stylový a zároveň moderní interiér, prostornou kabinu i zavazadelník, ale také na tradiční benzinové motory. Taigo vychází z modelu Nivus, který se již prodává v Brazílii. Na evropský trh by měla novinka dorazit ještě koncem léta.

Magdaléna zemřela se svým kolegou v autě. Je to pro mě záhada, řekl v slzách manžel

9. dubna 2021 10:46

V sobotu zahynula při tragické nehodě na Slovensku čtyřiačtyřicetiletá Magdaléna, která jela v autě se svým kolegou. Šestačtyřicetiletý Kristián měl podle policie šlápnout na plyn a vůz se tak stal ve vteřině neovladatelným. Dvojice byla na místě mrtvá. Rodiny obětí si stále neumí připustit, že jejich milovaní zemřeli.

Boj o život: Zdrogovaný mladík srazil známou českou kapelu. Jsme sešití, říkají členové

12. března 2021 16:26

Členové kapely Poetika byli ve středu zraněni při hromadné dopravní nehodě v Hradci Králové. Zdrogovaný dvacetiletý řidič BMW jel nepřiměřenou rychlostí, nezvládl řízení a narazil do jejich auta. „Otec mladíka, který nehodu zavinil, má vazby na policii v Hradci Králové. Měl jsem obavy, že se to zamete pod koberec,“ řekl k tomu starosta Řeporyjí Pavel Novotný, kterého uklidnilo, že se o nehodě začalo mluvit.