reklama

vrah

Výpis příspěvků ke štítku „vrah“

Zloději a vrazi, vraťme je zpět, řekl Zemmour o nezletilých migrantech. Hrozí mu pokuta

18. listopadu 2021 07:56

Pařížská prokuratura ve středu navrhla uložit pokutu deset tisíc eur (v přepočtu 250 tisíc korun) francouzskému publicistovi Éricu Zemmourovi, který se podle médií chystá kandidovat na prezidenta. Trest se týká jeho slov o nezletilých migrantech. Podle obžaloby byly výroky „násilné“, uvedla agentura AFP. Zemmour se středečního prvního stání u soudu nezúčastnil. V minulosti byl publicista odsouzen za podněcování k násilí.

Vrah měl sex se stovkou mrtvol. Detaily o nekrofilii si pečlivě zapisoval do deníku

5. listopadu 2021 20:11

Velkou Británií otřásá morbidní případ. Dvojnásobný vrah David Fuller se nečekaně přiznal k nekrofilii. Během posledních 12 let prý znásilnil minimálně sto mrtvých žen a dívek. Nejmladší z nich zemřela ve věku devíti let. Fuller pracoval jako nemocniční elektrikář, a proto se snadno dostával do márnic a piteven. Policisté uvedli, že obětí může být daleko víc.

Není naděje, že je Maddie naživu. Na 100 procent ale máme vraha, věří vyšetřovatelé

9. října 2021 16:48

Čtrnáct let si rodiče Madeleine „Maddie“ McCannové uchovávají střípek naděje, že je jejich dcera naživu. Vyšetřovatelé si jsou však jistí, že je dívenka po smrti. Nyní přišli s prohlášením, že na sto procent věří, že našli jejího únosce a vraha. Má jím být už dříve podezřelý Němec Christian Brueckner. V příštím roce plánují policisté vznést obvinění.

Přes 30 let pátrali francouzští policisté po sériovém vrahovi. Byl to jejich kolega

2. října 2021 00:44

Francouzští vyšetřovatelé oznámili, že se jim podařilo vyřešit sérii vražd a znásilnění z 80. a 90. let minulého století, jejichž pachatel dosud unikal spravedlnosti. Po analýze vzorků DNA došli k závěru, že zločiny přisuzované neznámému „muži s jizvami po neštovicích“ měl na svědomí 59letý bývalý policista François Vérove. Ten tento týden spáchal sebevraždu poté, co vyšetřovatelé začali v souvislosti s případem svolávat a vyslýchat stovky bývalých policistů.

Vrah studentky na jihu Čech byl závislý na PC hrách. Nejspíš ho vyrušila, míní expert

13. září 2021 20:34

Muž, kterého policie obvinila z vraždy studentky na jihu Čech a spáchal ve vazbě sebevraždu, byl závislý na počítačových hrách. Podle primáře psychologického oddělení Vojenské nemocnice v Brně Jiřího Brančíka hraní her však agresivní chování vyvolat nemusí. Důležitá je především osobnost člověka. Psychiatr ale nevyloučil, že dotyčný mohl být při své činnosti vyrušen, což u něj vyvolalo násilnické sklony.

reklama