reklama

Muž se vztyčeným palcem pózoval u rakve s Maradonou. Fotka rozpoutala bouři

Bouři nevole rozpoutal zaměstnanec pohřební služby, který zveřejnil fotografii s tělem zesnulého Diega Maradony. U rakve pózuje se zvednutým palcem. Za neuctivý a neprofesionální krok už zaplatil svým pracovním místem. Advokát zemřelého fotbalisty navíc avizoval právní postup, který povede k jeho potrestání.

reklama

Za znesvěcení fotbalového velikána, který ve středu ve věku 60 let zemřel na infarkt myokardu, se proti zaměstnanci pohřební služby Diegu Molinovi snesla vlna hněvu ze strany fanoušků Diega Maradony – zejména na sociálních sítích. Došlo i na výhrůžky smrtí nebo výzvy ke zbavení „hříšníka“ argentinského občanství.

Molina byl jedním z mužů pověřených přípravou Maradonova těla před soukromým pohřbem, na který směla jen rodina a přátelé. S otevřenou rakví sám zapózoval na fotografii. Na ní je zvěčněn s jednou rukou položenou na hlavě slavného fotbalisty, druhou ukazuje palec nahoru.

Majitelé pohřebního ústavu zaměstnávající Molinu médiím potvrdili, že za svůj čin přišel o práci. Advokát zesnulého fotbalisty slibuje právní kroky, které povedou k potrestání Moliny.

„Diego Molina. To je jméno toho gaunera, který se vyfotil u otevřené rakve s Diegem Maradonou. V zájmu zachování jeho památky nebudu mít klidné spaní, dokud za takovou opovážlivost nezaplatí,“ uvedl na Twitteru Maradonův právník Matias Morla.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Plán rozvolňování: Obchody se otevřou na začátku května, na kadeřnictví si ale počkáme

Plán rozvolňování: Obchody se otevřou na začátku května, na kadeřnictví si ale počkáme

Epidemická situace v Česku se už několik týdnů lepší. Vláda proto začíná připravovat plán postupného rozvolňování. Veřejnosti ho ale nepředstaví dříve než ve čtvrtek. CNN Prima NEWS se ale přesto podařilo zjistit, že by se v první vlně měly otevřít obchody. A pokud postrádáte některou ze služeb – třeba kadeřníka – budete si nejspíš muset počkat až na druhou fázi rozvolnění.

Fotbal

Dejte nám čas, překřikoval se Petr Čech s fanoušky Chelsea kvůli Superlize

Dejte nám čas, překřikoval se Petr Čech s fanoušky Chelsea kvůli Superlize

Proti vzniku fotbalové Superligy se postavili hráči i fanoušci. Protestují dokonce i fanoušci klubů, které se nadnárodní soutěže mají účastnit. Mezi nimi byli i příznivci londýnské Chelsea, kteří se rozhodli vyrazit na protest. Rozčilené fanoušky se snažil uklidnit nynější činovník klubu a bývalý veleúspěšný brankář týmu i české reprezentace Petr Čech. Nakonec se velkoklub rozhodl z nové soutěže vycouvat.

Krimi

Vlivný podnikatel střílel brokovnicí na mladou rodinu, prý ze strachu. Vyšetřování končí

Vlivný podnikatel střílel brokovnicí na mladou rodinu, prý ze strachu. Vyšetřování končí

Policie ukončila vyšetřování střelby před domem vlivného podnikatele z Liberce. Jiří Vařil, který podle zasvěcených dlouhou dobu skrytě ovládal jednoho z největších autobusových dopravců v zemi, s největší pravděpodobností stane před soudem kvůli vydírání, poškození cizí věci a výtržnictví. A není to jediný jeho problém se zákonem. Už tři roky jeho jméno figuruje v policejním spisu rozsáhlé korupční kauzy ve veřejné dopravě.

Chceme další vyhoštění Rusů z ambasády, vzkázala Sněmovna vládě a odsoudila „terorismus“
Superliga se za obřího tlaku začíná hroutit. Po dvou dnech ji opouští City i Chelsea
reklama
reklama
Ať se Česko připraví na tvrdé sankce. Zeman si musí vybrat stranu, varuje ruský expert

Rusko

Domácí zpravodajství

Zeman chce přitáhnout pozornost, Babiš posiluje pozici Ruska v Česku, tvrdí experti
Volný: Za výbuchem stojí Američané, mám pro to stejné informace jako BIS
Pomozte s pátráním u řeky, prosí rodina zmizelého Tomáše. Policie se obává nejhoršího
Další články
reklama
reklama