reklama
CNN Prima News vyhazov

vyhazov

Výpis příspěvků ke štítku „vyhazov“

Fotbalem k vyhazovu. Fanynka se hodila v práci marod, pak slavila před kamerami

Fotbal je pro velkou část anglického národa vším. A občas stojí i za nějakou tu lež. Fanynka Nina Farooqiová chtěla vidět svoji reprezentaci v semifinále mistrovství Evropy naživo, a tak se v práci hodila marod, aby stihla být na londýnském stadionu včas. Měla tu smůlu, že ji během zápasu s Dánskem zachytily televizní kamery, jak na tribuně slaví. Její tvář obletěla svět. Farooqiovou v ochozech zahlédl i její šéf a druhý den ráno na ni čekala výpověď.

Mourinho končí v Tottenhamu. První vyhozený trenér Superligy, vtipkoval Lineker

Aktualizováno

Páteční zápas s Evertonem, který skončil remízou 2:2, byl tím posledním pro trenéra Josého Mourinha na lavičce Tottenhamu Hotspur. Portugalský stratég přišel ke kohoutům v prosinci 2019, kdy nahradil vyhozeného Mauricia Pochettina. S týmem zakotvit na nejvyšších příčkách v Premier League ovšem nedokázal, a tak se nyní s londýnským klubem nedobrovolně loučí.

Plaga ustál pokus o odvolání. Babiš se podle všeho zalekl školských organizací

Ministr školství Robert Plaga (za ANO) ustál vyhazov z vlády. Redakci CNN Prima NEWS to řekla mluvčí ministerstva školství Aneta Lednová. Podle ní se žádné personální změny na ministerstvu nechystají. Plagy se v úterý zastali zástupci vysokých škol i řada neziskových a profesních organizací ve školství. Ocenili ho jako dobrého ministra a upozornili, že jeho výměna by v současné krizi byla nezodpovědná.

Tvrdá opatření na slavném závodě. Okamžik bez roušky a hrozil vyhazov, popsal závodník

Saúdská Arábie začátkem ledna uzavřela v reakci na šíření koronaviru hranice. Účastníkům Rallye Dakar však dala země výjimku. Celý závod doprovázela velmi přísná hygienická pravidla, všichni byli několikrát testováni a roušky mohli sundat pouze při jídle. Pro závodníka Tomáše Tomečka to byl již 25. start, CNN Prima NEWS popsal, nakolik byl jiný než všechny, které dosud absolvoval.

Koronavirus stál Českou poštu 750 milionů. Propustí stovky zaměstnanců

Českou poštu stálo zajištění služeb během epidemie koronaviru 750 milionů korun navíc. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) požádá premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministryni Alenu Schillerovou (za ANO) pro podnik o státní kompenzaci. Pošta k březnu propustí asi 1 500 lidí, z toho bude 700 pošťáků z provozu. Nabídne jim v rámci rekvalifikace 400 nových míst v přepravě balíků.

Polský novinář chtěl natočit šokující reportáž. Zfalšoval záběry a přišel o práci

Naprosto ignoroval novinářskou etiku. Tomasz Zalewa, reportér polské státní televize TVP, chtěl natočit „znečištěné“ náměstí Lecha Kaczyńského ve městě Lublin. Když na místo dorazil, zjistil, že místo není tak špinavé, jak by se mu do reportáže hodilo. Začal proto sám vyhazovat odpadky z košů. K jeho smůle ho při činu přistihla bezpečnostní kamera a policisté video zveřejnili na internetu. Zalewa následně dostal v televizi výpověď.

reklama