CNN Prima News vyhazov

vyhazov

Výpis příspěvků ke štítku „vyhazov“

Za špatnou předpověď počasí vyhazov. Maďarská vláda odvolala šéfku meteorologů

Maďarská vláda odvolala šéfku Národní meteorologické služby (NMS) Kornélii Radicsovou a jejího zástupce kvůli chybné předpovědi počasí. Budapešť k oslavám státního svátku plánovala na sobotu velký ohňostroj, kvůli předpovídaným silným bouřkám ale rozsáhlou akci o týden odložila. V maďarské metropoli ale nakonec nepršelo a meteorologové se stali terčem hlasité kritiky zejména provládních médií, píše agentura AFP.

Prděl a nevhodně se smál, klub neměl pochopení. Jak brazilský fotbalista přišel o práci

Brazilský fotbalista Marcelo – nezaměňovat s tím, který hraje dlouhé roky za Real Madrid – skončil ve francouzském klubu Olympique Lyon už v lednu, kdy mu byla předčasně ukončena smlouva. Po čase se objevil důvod, proč už nadále nefiguroval v plánech slavného celku. Podle ESPN mohlo za vyhazov nevybíravé chování včetně celkem bizarní záležitosti – hlasitého vypouštění „větrů“ v šatně.

Další problém pro hokejové juniory. Vyhodili je z letadla kvůli chování opilých Rusů

Další velká nepříjemnost potkala českou reprezentaci hokejových juniorů vracející se po pozitivním testu na koronavirus jednoho z hráčů a předčasném zrušení mistrovství světa z Kanady. Při zpáteční cestě evropské části týmu spolu s doprovodem byli vykázáni z letadla. Na vině bylo podle manažera týmu Otakara Černého chování ruské výpravy, která se měla vracet stejným spojem. Finové naopak odletět mohli. Místo pátku by se měla česká výprava vracet až v sobotu.

Dostala pohádkové dýško, ale o peníze přišla. Zdrcená servírka vyhazov nechápe

Opravdu štědrého spropitného se dočkala servírka z Arkansasu, která obsluhovala více než 40člennou společnost na večírku. Dlouho se z něj však neradovala. Manažer restaurace jí totiž donutil dýško v hodnotě 4 400 dolarů (téměř 99 tisíc korun) rozdělit mezi všechny zaměstnance podniku. Kromě toho, že přišla o slušné peníze, ji čekala i další rána. V práci dostala padáka.

Fotbalem k vyhazovu. Fanynka se hodila v práci marod, pak slavila před kamerami

Fotbal je pro velkou část anglického národa vším. A občas stojí i za nějakou tu lež. Fanynka Nina Farooqiová chtěla vidět svoji reprezentaci v semifinále mistrovství Evropy naživo, a tak se v práci hodila marod, aby stihla být na londýnském stadionu včas. Měla tu smůlu, že ji během zápasu s Dánskem zachytily televizní kamery, jak na tribuně slaví. Její tvář obletěla svět. Farooqiovou v ochozech zahlédl i její šéf a druhý den ráno na ni čekala výpověď.

Mourinho končí v Tottenhamu. První vyhozený trenér Superligy, vtipkoval Lineker

Aktualizováno

Páteční zápas s Evertonem, který skončil remízou 2:2, byl tím posledním pro trenéra Josého Mourinha na lavičce Tottenhamu Hotspur. Portugalský stratég přišel ke kohoutům v prosinci 2019, kdy nahradil vyhozeného Mauricia Pochettina. S týmem zakotvit na nejvyšších příčkách v Premier League ovšem nedokázal, a tak se nyní s londýnským klubem nedobrovolně loučí.