reklama
CNN Prima News vyhazov

vyhazov

Výpis příspěvků ke štítku „vyhazov“

Další problém pro hokejové juniory. Vyhodili je z letadla kvůli chování opilých Rusů

1. ledna 2022 11:41

Další velká nepříjemnost potkala českou reprezentaci hokejových juniorů vracející se po pozitivním testu na koronavirus jednoho z hráčů a předčasném zrušení mistrovství světa z Kanady. Při zpáteční cestě evropské části týmu spolu s doprovodem byli vykázáni z letadla. Na vině bylo podle manažera týmu Otakara Černého chování ruské výpravy, která se měla vracet stejným spojem. Finové naopak odletět mohli. Místo pátku by se měla česká výprava vracet až v sobotu.

Dostala pohádkové dýško, ale o peníze přišla. Zdrcená servírka vyhazov nechápe

16. prosince 2021 08:11

Opravdu štědrého spropitného se dočkala servírka z Arkansasu, která obsluhovala více než 40člennou společnost na večírku. Dlouho se z něj však neradovala. Manažer restaurace jí totiž donutil dýško v hodnotě 4 400 dolarů (téměř 99 tisíc korun) rozdělit mezi všechny zaměstnance podniku. Kromě toho, že přišla o slušné peníze, ji čekala i další rána. V práci dostala padáka.

Fotbalem k vyhazovu. Fanynka se hodila v práci marod, pak slavila před kamerami

9. července 2021 17:08

Fotbal je pro velkou část anglického národa vším. A občas stojí i za nějakou tu lež. Fanynka Nina Farooqiová chtěla vidět svoji reprezentaci v semifinále mistrovství Evropy naživo, a tak se v práci hodila marod, aby stihla být na londýnském stadionu včas. Měla tu smůlu, že ji během zápasu s Dánskem zachytily televizní kamery, jak na tribuně slaví. Její tvář obletěla svět. Farooqiovou v ochozech zahlédl i její šéf a druhý den ráno na ni čekala výpověď.

Mourinho končí v Tottenhamu. První vyhozený trenér Superligy, vtipkoval Lineker

19. dubna 2021 11:57
Aktualizováno

Páteční zápas s Evertonem, který skončil remízou 2:2, byl tím posledním pro trenéra Josého Mourinha na lavičce Tottenhamu Hotspur. Portugalský stratég přišel ke kohoutům v prosinci 2019, kdy nahradil vyhozeného Mauricia Pochettina. S týmem zakotvit na nejvyšších příčkách v Premier League ovšem nedokázal, a tak se nyní s londýnským klubem nedobrovolně loučí.

Plaga ustál pokus o odvolání. Babiš se podle všeho zalekl školských organizací

7. dubna 2021 09:56

Ministr školství Robert Plaga (za ANO) ustál vyhazov z vlády. Redakci CNN Prima NEWS to řekla mluvčí ministerstva školství Aneta Lednová. Podle ní se žádné personální změny na ministerstvu nechystají. Plagy se v úterý zastali zástupci vysokých škol i řada neziskových a profesních organizací ve školství. Ocenili ho jako dobrého ministra a upozornili, že jeho výměna by v současné krizi byla nezodpovědná.

Tvrdá opatření na slavném závodě. Okamžik bez roušky a hrozil vyhazov, popsal závodník

25. února 2021 11:10

Saúdská Arábie začátkem ledna uzavřela v reakci na šíření koronaviru hranice. Účastníkům Rallye Dakar však dala země výjimku. Celý závod doprovázela velmi přísná hygienická pravidla, všichni byli několikrát testováni a roušky mohli sundat pouze při jídle. Pro závodníka Tomáše Tomečka to byl již 25. start, CNN Prima NEWS popsal, nakolik byl jiný než všechny, které dosud absolvoval.

Koronavirus stál Českou poštu 750 milionů. Propustí stovky zaměstnanců

26. listopadu 2020 14:04

Českou poštu stálo zajištění služeb během epidemie koronaviru 750 milionů korun navíc. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) požádá premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministryni Alenu Schillerovou (za ANO) pro podnik o státní kompenzaci. Pošta k březnu propustí asi 1 500 lidí, z toho bude 700 pošťáků z provozu. Nabídne jim v rámci rekvalifikace 400 nových míst v přepravě balíků.

reklama