CNN Prima News vzpomínky

vzpomínky

Výpis příspěvků ke štítku „vzpomínky“

Poslední chvíle prožil s rodinou. Skvělý člověk, vzpomíná na Jágrova otce bývalý hokejista

16. listopadu 2022 21:23

Jaromír Jágr oznámil smutnou zprávu, zemřel jeho otec Jaromír Jágr starší, který se potýkal se zdravotními problémy. Bylo mu 82 let. Bývalý hokejista Lubomír Rys nyní Jágra vyzývá, aby nastoupil do zápasu za kladenské Rytíře. „Měl by nastoupit a tátovi nahoru poslat nějakej pozdrav v podobě branky nebo přihrávky,“ míní Rys.

Beckham při loučení s Alžbětou neudržel slzy. Vychovali mě jako silného royalistu, řekl

17. září 2022 08:49

K uctění památky zesnulé královny Alžběty II. se do Londýna sjíždí desetitisíce lidí. V dlouhé frontě, která má i osm kilometrů a čekací doba trvá i více než 20 hodin, stál i bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham. Čas strávený s veřejností si užíval s úsměvem, nakonec však neudržel slzy. Vzpomínal na setkání s panovnicí a prohlásil, že měl obrovské štěstí být v její blízkosti.

Zámek Balmoral měl v královnině srdci speciální místo. Čím se lišil od ostatních sídel?

9. září 2022 17:51

Láskou ke skotskému venkovskému sídlu Balmoral byla královna Alžběta II. známá. Na zámku a jeho blízkých pozemcích zejména se svým manželem, zesnulým princem Philipem, trávila každoročně léto a část podzimu: stalo se pro ně útočištěm. Místo, kde nejdéle vládnoucí panovnice vydechla naposledy, je v mnohém výjimečné, v životě Alžběty II. bylo spojeno s mnohými událostmi.

Vágnerova bolestná slova o Zagorové: Volala mi z nemocnice. Věděl jsem, že to není dobré

8. září 2022 07:17

Karlu Vágnerovi se po smrti Hany Zagorové zhroutil téměř celý svět. Znal ji dlouhých 50 let a jak sám říká, byli přáteli „na život a na smrt“. S Hankou si prý neustále volali a sdíleli spolu dokonce i recepty. V kontaktu byl se zpěvačkou i v době, kdy naposledy ležela v nemocnici. Na tyto chvíle vzpomínal hudebník se slzami v očích.

Vágner poprvé od smrti milované Zagorové: Byla můj strážný anděl. Dokonce mě oživovala

7. září 2022 05:57

Milovaná zpěvačka Hana Zagorová, která zemřela 26. srpna, by v úterý oslavila 76. narozeniny. Při této příležitosti o ní úplně poprvé dokázal promluvit jeden nejdůležitějších mužů jejího života – Karel Vágner. Ten kvůli hlubokému smutku nebyl dosud něčeho takového schopen. Podle něj byla Zagorová jedním z nejlaskavějších lidí, které potkal.