reklama
CNN Prima News vzpomínky

vzpomínky

Výpis příspěvků ke štítku „vzpomínky“

Puntičkář i gentleman, vzpomínají na zesnulého Zikmunda blízcí. Pohřben chtěl být netradičně

2. prosince 2021 14:40

Byl to neuvěřitelný puntičkář, se kterým se dal probírat vesmír i ženy. I tak na cestovatele Miroslava Zikmunda, který ve středu ve věku 102 let zemřel, vzpomínají cestovatelé a jeho blízcí. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS na legendu zavzpomínal cestovatelé Leoš Šimánek a Rudolf Švaříček i spisovatel Josef Holcman.

GALERIE: Neapol velkolepě odhalila sochu Maradony. Pomůže Argentinec ke třetímu titulu?

30. listopadu 2021 06:44

Italská Neapol vzdala další poctu své fotbalové legendě Diegu Maradonovi. Rok po jeho smrti odhalil klub na svém stadionu sochu světového šampiona z roku 1986. Maradona dotáhl Neapol v letech 1987 a 1990 k jediným dvěma titulům v italské lize. Je otázkou, zda jeho „přítomnost“ nepomůže i ke třetímu. Neapol zatím italskou ligu vede.

Poslední rozhovor s Mekym: Uvědomění i slova naděje. Kam se chtěl ještě vrátit?

21. listopadu 2021 12:03

Předčasný odchod zpěváka Mira Žbirky do hudebního nebe zasáhl jeho fanoušky i kolegy. Legendární slovenský hudebník se ve svých 69 letech do důchodu rozhodně nechystal, plánoval projekty i nové album. Ve zřejmě posledním rozhovoru, který poskytl na konci září webu iReport, sdělil, co si uvědomil a kam by se chtěl ještě jednou vrátit.

Marika Gombitová poslala Žbirkovi po smrti dojemný vzkaz. Jak to spolu měli?

18. listopadu 2021 13:33

Začínali v jedné kapele a postupem let spolu nazpívali několik romantických duetů. Není divu, že se proto spekulovalo nejen o jejich profesionálním vztahu. Slovenská zpěvačka, která je už 40 let po vážné autonehodě upoutána na invalidní vozík, poslala Mekymu do nebe po jeho smrti velmi emotivní vzkaz. Byli opravdu jen kolegové, nebo také milenci?

Princ Philip s oblibou stříkal hořčici na zeď. Miloval, když se věci pokazily, říká William

21. září 2021 18:41

Když letos v dubnu zemřel ve věku 99 let britský princ Philip, oplakával ho celý svět. Pro jeho manželku královnu Alžbětu II. byl velkou oporou, pro vnoučata milující dědeček, který s nimi rád dováděl. Podle princů Charlese a Williama byl Philip, vévoda z Edinburghu, navíc opravdovým králem grilování. Shodli se na tom ve vzpomínkovému programu stanice BBC.

OBRAZEM: Od boxera k srdcím žen z celého světa. Jaký byl život legendárního Belmonda?

9. září 2021 20:24

Francie se ve čtvrtek loučí s legendárním hercem Jeanem-Paulem Belmondem. Zpráva o jeho smrti na začátku týdne zasáhla nejen filmovou komunitu. Idol milionů žen po celém světě dokázal zaujmout v jakékoliv roli. Od boxera se Belmondo propracoval k neodmyslitelnému symbolu francouzského filmu, ať už komedie, romantiky, či akčních snímků. Filmy, ve kterých ztvárnil ikonické role, si budou lidé neustále připomínat.

reklama