CNN Prima News zábava

zábava

Výpis příspěvků ke štítku „zábava“

Vzduchem létaly půllitry i židle. Tancovačka v Bohumíně se zvrtla, ochranka neměla šanci

12. listopadu 2022 18:13

Na sociálních sítích se objevilo video, které má zachycovat část noční potyčky na zábavě v Bohumíně. Vzduchem tam měly létat láhve, a dokonce i židle. Okolo čtvrté hodiny ráno byli přivoláni i policisté, před jejich příjezdem se ale situace uklidnila. Příslušníci zákona na místě nezaznamenali žádné protiprávní jednání, případem se však i nadále zabývají.

Policie nehodu kolotoče v Havířově vyšetřuje jako trestný čin. Viníka zatím nezná

4. září 2022 10:57

Policie sobotní nehodu kolotoče v Havířově na Karvinsku, při níž se zranilo 17 lidí, vyšetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti. Viníka ještě nezná. Vyšetřování okolností neštěstí potrvá týdny až měsíce. Čekat se bude mimo jiné na znalecké posudky. Řekl to mluvčí moravskoslezské policie René Černohorský. Ze 17 zraněných bylo sedm dětí a deset dospělých. V nemocnicích zůstává pět lidí.

Legendární komik z Monty Python: Aktivisté a korektnost zabíjí humor a kreativitu

28. července 2022 00:33

Známý britský herec a bavič John Cleese zkritizoval tzv. woke kulturu. Její příznivci se svým aktivismem zaměřují na sociální a rasová témata. Podle komika z Monty Python má „katastrofální“ dopad na komedii a humor. Zejména mladí komici podle něj trpí vyžadovanou korektností, řekl v rozhovoru pro Fox News. Baviči podle něj v roce 2022 nemají ve svých vtipech svobodu.