CNN Prima News zábava

zábava

Výpis příspěvků ke štítku „zábava“

Cirque du Soleil se vrací do Prahy. Diváky ohromí jednou ze svých nejkouzelnějších show

Corteo, nejkouzelnější představení, se vrací do Evropy a poprvé se představí divákům v Praze. Od svého vzniku ohromila tato show více než 10 milionů diváků ve 20 zemích na čtyřech kontinentech. Cirque du Soleil se tak znovu představí publiku v Praze, kde se letos podařilo uskutečnit osm představení OVO, jež navštívilo několik desítek tisíc diváků.

Veletrh čisté mobility e-SALON se blíží. Nenechte si ujít zábavu, testy a významné premiéry

Pátý ročník veletrhu čisté mobility e-SALON se blíží. Čeká vás historicky nejbohatší účast ekologické mobility. Zahájení 9. listopadu bude patřit médiím a odborníkům, pro širokou veřejnost se veletrh otevře den poté a potrvá do neděle 12. listopadu. Spoluorganizátorem akce je stejně jako v předchozích letech agentura SOLOOTIONS ze skupiny Prima.

Soutěžte s námi o 10 rodinných poukazů do zábavního parku Robinson

Soutěžte s námi o 10 poukazů do rodinného parku Robinson. Odpovězte správně na níže uvedenou otázku a užijte si s dětmi den plný zábavy v největším indoorovém zábavním parku v Kraji Vysočina. Zatímco děti budou řádit v herně, vy si můžete v klidu povídat u kávy, surfovat na internetu nebo mlsat luxusní čokoládu v kavárně Budík. A když budete mít chuť, můžete si zařádit s dětmi, neboť všechny atrakce umožňují přístup dospělým.

Vyhrajte vstupenky do Farmaparku Soběhrdy

Říká vám něco dromedár, Watusi, Emu nebo třeba vodní buvol? Že ne? Nevadí, díky této výhře se o každém zmíněném zvířátku něco dozvíte a navíc si můžete některé z nich i nakrmit. Showtime si pro vás připravil soutěž o vstupenky do zábavního areálu Farmapark Soběhrdy. Pro 4 výherce je připravena jednodenní vstupenka do tohoto rodinného parku plného atrakcí, zvířátek i dobrého jídla. A to není vše! Jeden z vás může vyhrát sezonní vstupenku pro dva! A co pro to můžete udělat? Stačí když nám správně odpovíte na soutěžní otázku níže.

Ráj dobrého jídla, zábavy i odpočinku. Vydejte se s Exclusive Tours do Španělska

Za hory, za doly šumí moře pod moly, tam kde se k zemi sklání pyrenejská údolí... Španělsko je země, která se člověku vryje do srdce a usadí se mu v žaludku. Nebojíme se říct že na trvalo. Pyreneje jsou hranicí země zaslíbené pro všechny, kdo mají rádi život se všemi jeho radostmi - zábavou, veselím i dobrým jídlem. A kdo se rozhodne, že se vydá právě sem, nebude litovat. Ty největší krásy ve Španělsku můžete objevovat třeba s Exclusive Tours.

Zážitkový happening ZOOM FEST začíná už za pár dní a nabídne bohatý program

Nejinspirativnější a nejnovější primácký event ZOOM FEST se v sobotu 16. září zaměří na hledání cest, jak udělat drobné změny, které mohou posunout náš život lepším směrem. Festival nabídne zdarma spoustu zábavy a poznání. Zaostří na osobní rozvoj, udržitelnost, cestování i zábavu. Návštěvníci se mohou těšit na přední české kapely Chinaski, Monkey Business, O5 a Radeček, Queens of Everything a bohatý doprovodný program pro každého, kdo má otevřenou mysl. Nebude chybět možnost osobního setkání s cestovatelskými a koučovacími legendami, stejně jako s populárními herci. ZOOM FEST zaostřuje na změnu, originalitu a inovace – buďte u toho! A vstup je navíc zcela zdarma! Sobota 16. září 12–22 hodin, Riegrovy sady Praha 2.

Vyhrajte vstupenky na All American Fest a konzumační kartu v hodnotě 1 000 Kč

Oslava konce léta All American Fest je tu a soutěž o vstupenky s ní! Praha od pátku do neděle ožije v duchu motocyklů, burgerů i adrenalinových show ve freestyle motocrossu. Zábava pro celou rodinu včetně nejmenších - to je třeba koncert Monkey Business, spanilá jízda motocyklů Harley-Davison nebo grilovací workshop Zdeňka Pohlreicha. To a mnohem více uvidíte na pražském holešovickém Výstavišti. Tři z vás mohou vyhrát v naší soutěži dva vstupy a konzumační kartu v hodnotě 1 000 Kč. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku. Držíme vám palce!

Soutěžte se Showtimem o vstupenky do Farmaparku Soběhrdy

Říká vám něco dromedár, Watusi, Emu nebo třeba vodní buvol? Že ne? Nevadí, díky této výhře se o každém zmíněném zvířátku něco dozvíte a co více…můžete některé z nich i nakrmit. Showtime si pro vás připravil soutěž o vstupenky do zábavního areálu Farmapark Soběhrdy. Pro 4 výherce je připravena jednodenní vstupenka do tohoto rodinného parku plného atrakcí, zvířátek i dobrého jídla. A to není vše! Jeden z vás může vyhrát sezonní vstupenku pro dva! A co pro to můžete udělat? Stačí když nám správně odpovíte na soutěžní otázku níže.

Pohádkový seriál plný romantiky i detektivky. Co nového divákům přinese podzim na Primě?

Skupina Prima na podzim představí hned pět nových seriálů, nabídne ale i pokračování těch nejúspěšnějších. Hlavním tahákem je dvanáctidílný pohádkový příběh s dobrým koncem Eliška a Damián, který startuje již v sobotu 2. září. Středeční večery budou zasvěceny žánru krimi a detektivka. Od středy 30. srpna uvidí diváci osmidílný seriál Pod hladinou z prostředí potápěčů a poříční policie, na konci října naváže pokračování úspěšného seriálu s Vojtou Kotkem v hlavní roli, Einstein 2. Úterní a čtvrteční večery budou tradičně patřit ZOO. Streamovací platforma prima+ uvede koprodukční minisérii Na vlnách Jadranu, rodinnou komedii ze školního prostředí Malá velká liga a ztřeštěný komediální seriál Banáni, který karikuje nedávnou kauzu o netradiční zásilce kokainu schované v bedně banánů.

Vyhrajte s Prima Českem vstupné pro celou rodinu do Aqualandu Moravia

Plavání, potápění, dovádění na skluzavkách a tobogánech nebo v divokých vlnách - ať už preferujete jakoukoli formu vodních radovánek, teď máte šanci, že si některou z nich a spoustu dalších užijete v příjemném prostředí moravských vinic, v Aqualandu Moravia. Rodinné vstupné, tedy pro dva dospělé a dvě děti, může získat, pokud nám správně odpovíte na soutěžní otázku níže. Hodně štěstí!