reklama

Základem vyvážené imunity jsou Th1 a Th2 buňky v rovnováze. O co se jedná?

Ženšenový čaj KOMBE je bodyguardem vaší imunity
Foto:

Všichni jsme pod neustálým stresem. Tichým a velmi zákeřným nepřítelem, jenž působí negativně na imunitní systém. Ten přestává fungovat a dostává se do nerovnováhy. Je prokázáno, že stres je hlavní příčinou řady onemocnění.

reklama

Základem vyvážené imunity jsou Th1 a Th2 buňky v rovnováze

Pro správné fungování těla jsou zcela zásadní a každá z nich má svou speciální funkci. Pro lepší představu o nich můžeme mluvit jako o sourozencích, kteří se přetahují o vaši pozornost. Pokud je Th1 systém nabuzený, utlumuje aktivitu systému Th2 a naopak. Organismy vystavené dlouhodobému stresu mají Th1/Th2 balanci narušenou. Pokud je Th1 systém „aktivnější“, dochází například ke vzniku autoimunitních onemocnění, glutenové intolerance nebo k nedostatku vitaminu D. Na druhé straně alergické stavy, rakovina, astma, atopický ekzém a další jsou spojovány se zvýšenou činností systému Th2. A to je důvod, proč tyto systémy buněk musí být v rovnováze.

KOMBE je unikátní kombinace korejského šestiletého červeného ženšenu a jujuby. Tato kombinace obsahuje na 180 účinných látek.

S tím vám mohou významně pomoci adaptogeny! Adaptogeny jsou látky přírodního původu, které „ladí“ naše tělo do normálních fyziologických hladin a vrací imunitní systém do rovnováhy. Korejský ženšen, také někdy nazýván ženšen pravý, je nejúčinnější adaptogen na světě. Existuje na něj nejvíce klinických studií.

Existuje mnoho druhů ženšenu, ale jen tento dosahuje prokázaných účinků.

Korejský ženšen „dokáže“ vyvážit imunitní systém tak, že funguje správně, a tím nás může chránit před vznikem různých onemocnění a viróz. Je proto takovým osobním strážcem naší imunity. Je ovšem velmi důležité ho konzumovat pravidelně.V České i Slovenské republice je KOMBE jediný dostupný přípravek obsahující unikátní kombinaci adaptogenů korejského ženšenu a jujuby. Dohromady mají na 180 účinků. Díky tomuto spojení dochází ke správné adaptaci organismu a vyváženému fungování jednotlivých složek imunitního systému.

KOMBE ROYAL je 100 extrakt ze šestiletého červeného korejského ženšenu. Jedná se o nejcennější a nejúčinnější ženšen na světě.

„KOMBE je zdravý čaj, který se pije pravidelně, pak funguje dlouhodobě a preventivně. V případě, kdy ale přeceníte své síly a „odhalíte se“ infekci, nemusí rychle „podržet“. V tu chvíli nasaďte KOMBE ROYAL, protože funguje raketově. KOMBE Royal je vhodné užívat i jako kúru v níže zmíněných případech. Funguje i jako jednorázové dodání energie či nabuzení.“ říká PharmDr. Lucia Havlíková.

Imunitu je důležité vyvažovat, nikoliv posilovat. Za zmínku tedy stojí, že pokud někde uvidíte reklamu na posilovač imunity, buďte raději ve střehu. KOMBE je nadávkováno tak, že ho můžete užívat dlouhodobě. KOMBE je chráněno ochrannou známkou pro evropský trh. KOMBE znamená v korejštině „na zdraví“.

Koupíte na www.puredistrict.cz nebo na www.kombe.cz

Tipy na naše produkty. Co například Fermentáda?

Fermentáda je svrchně kvašená limonáda s pomocí šampaňské kvasinky. Jejím základem jsou zralé sicilské citróny, KOMBE a rozmarýn. 100% přírodní produkt, který je velmi osvěžující a s příjemnou bublinkou. Hodí se na každou slavnostní příležitost, neurazí ani jako drink na přípitek.

/ fotografií

Koupíte na www.puredistrict.cz nebo na www.kombe.cz

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

reklama
Škola v přírodě jako boj proti koronaviru. Prymula podporuje oddělení dětí od rodičů
Vláda z nás dělá voly, říká ekonom Sedláček. Poprvé za 30 let „ryjeme držkou v zemi“
Nezničitelného Ibrahimovice COVID-19 nepřibrzdil a stále řádí. Milán má Boha, řekl Švéd
Vlci ztrácejí přirozenou plachost, útoků přibývá. Chovatel přišel za noc o 20 ovcí
reklama
reklama
Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Domácí

Domácí zpravodajství

Prahu 6 zdobí moderní Marie Terezie za 3,6 milionu. Můžete s ní i virtuálně otáčet
Pod vlivem pervitinu dceru ubodala nůžkami a schovala do pračky. Žena si odpyká vysoký trest
Další články
reklama
reklama