CNN Prima News zastřelení

zastřelení

Výpis příspěvků ke štítku „zastřelení“

Zastřelte ty šmejdy. Kulky pošlete jejich rodinám, vyzývá ruský politik k popravě Britů

17. června 2022 00:22

Ruský poslanec Alexej Žuravljov požaduje exemplární popravu Britů Aidena Aslina a Shauna Pinnera, kteří na Ukrajině padli do ruského zajetí. Soud v tzv. Doněcké lidové republice (DLR) už oba odsoudil k trestu smrti. To ale šéfovi strany Vlast přijde málo a navrhuje, aby byli muži zastřeleni britskými zbraněmi, a použité náboje chce poslat jejich rodinám, informují ostrovní média.

Ruský voják u soudu přiznal, že zabil civilistu. Shnij ve vězení, vzkázala mu vdova

19. května 2022 15:49

Vadim Šišimarin čelí u ukrajinského soudu obvinění, že v prvním týdnu války zabil výstřelem do hlavy muže ve vesnici Čupachivka v Sumské oblasti na severovýchodě země. K činu se přiznal. Pokud ho soud shledá vinným, hrozí mu doživotní vězení. Vdova po oběti prohlásila, že by mladík měl „shnít ve vězení“. Doživotí žádá i ukrajinský prokurátor.

Při ruském útoku zemřel slavný americký novinář. Kolega popsal, co střelbě předcházelo

13. března 2022 13:49

Při ruském útoku ve městě Irpiň zemřel novinář a dokumentarista Brent Renaud. Informovaly o tom ukrajinské policejní zdroje na sociálních sítích a zveřejnily Renaudovu novinářskou kartu s logem The New York Times. Incident si dále vyžádal několik zraněných reportérů, kteří skončili v kyjevské nemocnici. Redakce The New York Times uvedla, že ji smrt novináře zarmoutila, na Ukrajině ale pro ni v současnosti nepracoval.