reklama
CNN Prima News zastřelení

zastřelení

Výpis příspěvků ke štítku „zastřelení“

Vražda prezidenta Haiti: Bezpečnostní složky zabily čtyři podezřelé, dva zadržely

Bezpečnostní složky na Haiti zastřelily čtyři členy komanda, které podezírají ze středeční vraždy prezidenta Jovenela Moiseho. Další dvě osoby pak zadržely. Podle zahraničních médií to oznámil šéf tamní policie. Haitská první dáma, která při útoku utrpěla těžká zranění, podle amerických médií již dorazila do nemocnice v Miami. Dominikánská republika kvůli situaci v Haiti uzavřela se svým sousedem hranice. Zavraždění Moiseho odsoudila ve společném prohlášení Rada bezpečnosti OSN.

Policista v USA zastřelil chlapce s rukama nad hlavou, ukazuje video. Měl mít zbraň

Policie amerického města Chicago ve čtvrtek zveřejnila videozáznamy z nedávného zásahu, při kterém přišel o život 13letý chlapec latinskoamerického původu. Snímky ukazují, jak Adam Toledo utíkal 29. března před policistou, který jej poté zastřelil, když podezřelý zastavil a začal zvedat ruce. Večer se v Chicagu konaly menší protesty, starostka Lori Lightfootová zveřejněné záznamy označila za nesnesitelné, vyzvala však ke klidu.

Detaily střelby na Plzeňsku: Majitel domu zasáhl lupiče do hrudníku. Co ukáže balistika?

Jak přesně došlo k zastřelení zloděje majitelem domu ve Vochově na Plzeňsku? Posun ve vyšetřování lze sice očekávat až za několik týdnů, co se nyní řeší, je ale jasné. Policie si totiž v těchto případech zajišťuje balistickou expertizu. Aktuální informace však hovoří o tom, že majitel domku lupiče zasáhl přímo do hrudníku, po které muž začal silně krvácet.

Podezřelý z vyhrožování Babišovi smrtí je v Česku. Hrozí mu osm let

Člověk, který je podezřelý z výhrůžek premiérovi Andreji Babišovi (ANO), je stíhaný za vydírání. Španělsko ho předalo do Česka minulý týden. Uvedl to web Aktuálně.cz. Obviněnému hrozí dva roky až osm let vězení. Babiš o případu hovořil v neděli, kdy v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS uvedl, že existuje člověk, který chce zastřelit jeho i jeho rodinu.

reklama