reklama
CNN Prima News Zdeno Chára

Zdeno Chára

Výpis příspěvků ke štítku „Zdeno Chára“

Vaněček si splnil sen. Obří radost, pomohl mi i Ovečkin, říká po premiéře v NHL

19. ledna 2021 19:14

Kdo si počká, ten se dočká. Vítek Vaněček si pět let budoval renomé především v hokejové AHL. Jakožto gólman draftovaný Washingtonem v roce 2014 působil několik sezon v týmu Hershey Bears. Poctivá práce se vyplatila, na začátku nového ročníku debutoval ve věhlasné NHL a nasává nablýskaný svět. „Užívám si každý trénink,“ líčí 25letý novic v bráně Capitals.

NHL postavila zeď mezi Kanadou a USA. Co byste měli vědět před startem zámořské ligy?

12. ledna 2021 16:36

Ročník NHL s označením 2020–2021 začíná až ve středu a bude to pořádný sprint. Oproti obvyklým 82 zápasům čeká na týmy z nejlepší hokejové ligy světa „jen“ 56 utkání. A pak je tu další pikantnost. Kvůli pandemii vedení soutěže přerozdělilo divize tak, aby se kanadské celky během základní části vůbec nepotkaly s americkými. V článku naleznete nejdůležitější informace před startem zámořského kolotoče.

Hokejista Pastrňák strávil 28 dní v karanténě, nyní čeká na restart zámořské NHL

29. července 2020 20:14

Český hokejový útočník David Pastrňák působící v klubu Boston Bruins hrající zámořskou NHL má za sebou 28 dní strávených v karanténě. I přes izolaci a absenci na většině tréninků svého týmu v přípravném kempu si po přesunu do Toronta, kde se bude dohrávat soutěž přerušená v březnu pandemií koronaviru, pochvaloval, jak dobře se na ledě cítí.

reklama