reklama

Žena na Rychnovsku ubodala muže. Údajně se vůči ní choval násilnicky

Od páteční noci vyšetřuje královéhradecká mordparta případ ubodaného muže v obci Solnice na Rychnovsku. V pondělí policie uvolnila podrobnosti krvavého útoku a obvinila ženu ze stejné domácnosti. Motivem mohlo být násilnické chování muže.

reklama

Obětí útoku se stal čtyřiačtyřicetiletý muž. Zaútočit na něj měla osmadvacetiletá žena ze Slovenska, údajně jeho partnerka. Policisté vyhodnocují důkazy a stopy, které na místě činu zajistili. Podle informací CNN Prima NEWS našli i nůž, kterým měla žena svého druha bodnout.

„V přízemí domu policisté nalezli čtyřiačtyřicetiletého muže s bodným poraněním, bez známek života,“ uvedla Eva Prachařová, mluvčí policie Královéhradeckého kraje.

Na místě zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby, muži už ale lékaři nedokázali pomoci. Podle sousedky vrtulník odletěl prázdný.

„V uplynulých hodinách po provedených výsleších a získání dalších informací policisté obvinili osmadvacetiletou ženu žijící s mužem ve společné domácnosti, která podle výsledků dosavadních šetření měla poškozeného bodnout po jeho předchozím násilném jednání vůči ní,“ popsala Prachařová.

V osudnou noc se v domě mělo pohybovat několik dalších lidí, podle policistů byli ale všichni silně opilí. Místní říkají, že policisté na místo nevyjížděli poprvé. „Policie už tady byla víckrát kvůli nějakým neshodám. Někteří lidé tam jsou jiné národnosti a mají jinou mentalitu,“ popsala sousedka a dodala, že v domě jich bydlí více. Podle ní se jedná o Ukrajince, Poláky i Čechy a lidé se v domě často střídají.

Žena je obviněná ze zabití a policisté ji stíhají na svobodě. Hrozí jí až desetileté vězení.

Tagy:

Hlavní zprávy

Kamarův právník opět na scéně: Fanoušci Rangers, nejezděte do Prahy. Hrozí tragédie
Fotbal

Kamarův právník opět na scéně: Fanoušci Rangers, nejezděte do Prahy. Hrozí tragédie

Incident údajně obnášející rasismus, který se odehrál v březnu mezi Glenem Kamarou a Ondřejem Kúdelou, má dozvuky ještě nyní. Právník hráče skotských Rangers a aktivista Aamer Anwar varuje fanoušky z Glasgow, aby se nevydávali do Prahy – 30. září k tomu budou mít příležitost, protože jejich klub bude hrát zápas skupiny Evropské ligy se Spartou. To, že Rangers nenarazí na znepřátelenou Slavii, podle Anwara nehraje roli – Anwar má pocit, že v české metropoli jim může jít o život.

Vím, myslíš to dobře, ty trdlo. Ale Volný tě zneužívá, vzkázal Novotný Csákové
Volby 2021

Vím, myslíš to dobře, ty trdlo. Ale Volný tě zneužívá, vzkázal Novotný Csákové

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) napsal zpěvačce Iloně Csákové třístránkový dopis. V něm ji varuje před její spolupráci se stranou Volný blok, za kterou kandiduje v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jako lídryně Jihomoravského kraje. „Posílám ti místo veřejného výsměchu hodně štěstí. V té bramboračce, co sis vytvořila v hlavě, ho budeš potřebovat,“ vzkázal Novotný.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové budou zabývat ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině můžete sledovat velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nenechte si ujít nedělní Partii od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Gólový festival s xenofobní kaňkou. Trhák mezi Spartou a Třincem pokazili „polský Židi“

Byl to šlágr se vším všudy. Páteční zápas dvou zřejmě nejambicióznějších týmů hokejové extraligy Sparty a Ocelářů Třinec přinesl 11 gólů, po vítězství 7:4 se domů vraceli spokojení Slezané. Utkání obnášelo na ledě mnoho emocí, což se také přelilo na tribuny, které se v pražské O2 areně divákům otevřely takřka po roce. Znepokojivé pokřiky části sparťanských fanoušků kazí sportovní zážitek.

Choupenitch: Jsem průkopník, bořím mantinely. Gratulace mě netankují, zájem dětí ano

Šermířské kluby v Česku jsou pod náporem nových zájemců, potřebují další trenéry. Hrdý na tento fakt může být Alexander Choupenitch, jehož bronzová medaile z olympijských her v Tokiu posloužila jako nejlepší možná vábnička. „Po covidovém roce už třeba některé děti chtěly se šermem končit, teď do něj mají velkou chuť,“ těší 27letého fleretistu v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama