CNN Prima News ubodání

ubodání

Výpis příspěvků ke štítku „ubodání“

Obviněný muž z Teplic měl k vraždě mladé ženy použít nůž a sekeru. Soud ho poslal do vazby

Okresní soud v Teplicích v úterý dopoledne poslal do vazby 36letého Tomáše H., kterého policisté obvinili z nedělní vraždy ženy v Teplicích v komunitě narkomanů a lidí bez domova. Podle informací redakce CNN Prima NEWS měl obviněný mladou bezdomovkyni pobodat nožem a škrtit ji, následně do ní i sekat sekerou. Poté se snažil ukrýt tělo do popelnice. Za brutální zabití mu hrozí až výjimečný trest.

Zabíjel kvůli prášku na bolest hlavy. 19letý vrah z Trutnovska sousedy utloukl kladivem

Bylo mu pouhých 19 let. Přesto se zařadil mezi nejbrutálnější vrahy Česka. Mysl mu totiž zatemnily drogy. Pár seniorů ze sousedního bytu dvacet minut bodal a tloukl kladivem, než si byl jistý, že jsou mrtví. A důvod? Tomáš Vít od nich chtěl prášek na bolest hlavy, kterou mu podle jeho slov způsobovalo kouření marihuany. I přesto, že se snažil po dvojnásobné vraždě zakrýt všechny stopy, kriminalisté ho dopadli během pouhých šesti hodin. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Ubodal svou družku ve spánku. Plzeňský soud poslal seniora na 14 let za mříže

Na 14 let poslal ve středu Krajský soud v Plzni do vězení šestašedesátiletého Ladislava Ubla za vraždu jeho devětapadesátileté přítelkyně. Ženu, se kterou udržoval asi tři roky přátelský a sexuální vztah, zabil loni v květnu v Radnicích na Rokycansku devíti ranami nožem do levé části hrudníku, když spala. Muž se k činu přiznal, popřel ale, že by ho plánoval. U soudu řekl, že k první ráně ho žena sama vybídla, další jí zasadil proto, aby netrpěla. Pozůstalým má Ubl podle verdiktu vyplatit odškodné téměř čtyři miliony korun.

Případ, který otřásl Českem. Schizofrenička šla vraždit do školy, ubodala statečného studenta

Přestala brát léky na paranoidní schizofrenii, ovládli jí démoni a vyrazila vraždit. Případ Barbory Orlové, která v roce 2014 vnikla do žďárské obchodní akademie s cílem zabíjet, vzbudil velkou diskusi právě o schizofrenicích. Orlová nožem zavraždila statečného studenta Petra Vejvodu, který bránil spolužačky. Případu se věnuje další díl videopodcastu HLASY ZLOČINU.