reklama
CNN Prima News ubodání

ubodání

Výpis příspěvků ke štítku „ubodání“

Zabít jsem ho nechtěl, hájil se muž, který ubodal spolubydlícího. Odpyká si 17 let

19. května 2021 11:37

Za ubodání spolubydlícího si 43letý Róbert Rác odpyká 17 let ve vězení. Trest mu ve středu potvrdil odvolací soud. Muž se k činu přiznal. Tvrdil však, že svého o 11 let staršího přítele zabít nechtěl. Proti prvoinstančnímu rozsudku se proto odvolal a požadoval nižší trest. Pražský vrchní soud však jeho odvolání zamítl. Muž byl za podobné jednání již jednou odsouzen.

Policie obvinila z vraždy Suttona syna jeho partnerky. Zranit měl i svou matku

10. dubna 2021 18:03

Z vraždy britského miliardáře a hoteliéra Richarda Suttona byl obviněn 34letý syn jeho partnerky Thomas Schreiber. Ten se měl ve středu večer vloupat do Suttonovy vily a jednoho z nejbohatších lidí Spojeného království ubodal. Schreiber při útoku vážně zranil i svou matku Anne Schreiberovou. Její syn je nyní obviněn z vraždy a pokusu o vraždu.

Zabil sousedku a její srdce uvařil s bramborami. Nakrmil rodinu, chtěl z ní vymýtit ďábla

27. února 2021 18:43

Dvaačtyřicetiletý Lawrence Anderson byl v úterý obviněn hned ze tří vražd. Přiznal se k ubodání své sousedky v jejím domě v Oklahomě. Po činu se vrátil domů a pobodal další tři lidi — svého strýce, tetu a jejich čtyřletou vnučku. Vyšetřovatel navíc uvedl, že po vraždě sousedky její srdce uvařil a s přílohou v podobě brambor nakrmil svou rodinu. Chtěl prý osvobodit démony z její duše.

reklama