CNN Prima News ubodání

ubodání

Výpis příspěvků ke štítku „ubodání“

Spolužačku na Plzeňsku z nešťastné lásky ubodal. Doufám, že ji to bolelo, napsal na Facebook

13. května 2023 13:27

Několik ran nožem přímo do krku a hrudníku milované osoby. Tak vraždil v roce 2019 Daniel Miarko, teprve osmnáctiletý student, který se zamiloval do své spolužačky Terezy. Ona o něj ale neměla zájem a Daniel to vyřešil tím nejhorším možným způsobem. Když nemohl mít Terezu on, tak nikdo. Děsivý příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Své 13leté spolužačce zasadil 114 ran nožem. Mladík dostal doživotí, sestra oběti dojala soud

25. března 2023 08:25

Doživotí – takový verdikt si v pátek vyslechl 16letý Aiden Fucci u soudu na Floridě. V roce 2021 tehdy jako 14letý mladík více než stokrát bodl svou spolužačku Tristyn Baileyovou. Ke svému činu neměl žádný důvod, podle soudce chtěl pouze ukojit zvědavost, jaké to je někoho zabít. K činu se Fucci letos v únoru přiznal, trestu smrti – po němž někteří volali – však unikl. Soudce přihlédl k prosbě jeho babičky i faktu, že v době vraždy bylo mladíkovi pouhých čtrnáct let.

Berlínem otřásla brutální vražda pětileté dívky. Kolemjdoucí ji našli ubodanou v parku

22. února 2023 13:41

Brutální vražda teprve pětileté dívky šokuje Německo. Vážně zraněnou ji našli v úterý odpoledne kolemjdoucí v parku v berlínské čtvrti Pankow. Dítě po převozu do nemocnice zemřelo. Policie krátce po činu zadržela 19letého mladíka, který se měl o dívku a její sourozence starat. Právě on je nyní hlavním podezřelým, informují německá média.

Fingovala svou smrt, oběť ubodala a znetvořila. Útočnice si ženu našla on-line, plán nevyšel

3. února 2023 07:27

Brutální vraždou vyvrcholila loni v polovině srpna snaha třiadvacetileté Němky předstírat kvůli rodinným sporům vlastní smrt. Na sociálních sítích si podle policie vyhlédla stejně starou Alžírku, která jí byla velmi podobná. Společně s komplicem ji pak měli vylákat do lesa nedaleko německého Ingolstadtu, tam ji zavraždit a tělo znetvořit padesáti ranami nožem. Mrtvé tělo pak kosmetička vydávala za své, její smrti uvěřila i rodina. Plán ale nevyšel a už po několika dnech policisté ženu s komplicem zadrželi. Koncem ledna na ně pak soud vydal oficiální zatykač pro vraždu.

Brutální vražda v Michalovcích: Znala Erika svého vraha? Podezřelého policie dopadla

4. ledna 2023 10:12

Strach obyvatel ve slovenském městě Michalovce je zřejmě u konce. Policie po několika dnech zadržela muže podezřelého z vraždy 46leté zdravotní sestry Eriky. Kolem celého případu však nadále panují nejasnosti. Jedné z kamarádek oběti například přijde divné, proč se Erika nacházela v části města, která je vzdálená dva kilometry od bytu její rodiny. Místní spekulují i o tom, že Erika svého vraha mohla znát, což předběžné vyšetřování nenaznačovalo.

Dohra vraždy na Šumpersku. Muž, který ubodal kamaráda, zemřel při převozu do nemocnice

31. října 2022 14:10

Osmnáctiletý mladík, který v pátek ráno ve Velkých Losinách na Šumpersku zhruba pěti desítkami ran nožem ubodal svého o rok mladšího kamaráda a při zásahu policistů byl dvakrát postřelen, zemřel při převozu do nemocnice. Policisté služební zbraň použili poté, co pachatel i přes opakované výzvy pokračoval v intenzivním útoku na svoji oběť a napadl i hlídku, informovali strážci zákona. Okolnosti případu a úmrtí obou mladíků kriminalisté stále vyšetřují.