reklama
CNN Prima News ubodání

ubodání

Výpis příspěvků ke štítku „ubodání“

Zabít jsem ho nechtěl, hájil se muž, který ubodal spolubydlícího. Odpyká si 17 let

Za ubodání spolubydlícího si 43letý Róbert Rác odpyká 17 let ve vězení. Trest mu ve středu potvrdil odvolací soud. Muž se k činu přiznal. Tvrdil však, že svého o 11 let staršího přítele zabít nechtěl. Proti prvoinstančnímu rozsudku se proto odvolal a požadoval nižší trest. Pražský vrchní soud však jeho odvolání zamítl. Muž byl za podobné jednání již jednou odsouzen.

Zabil sousedku a její srdce uvařil s bramborami. Nakrmil rodinu, chtěl z ní vymýtit ďábla

Dvaačtyřicetiletý Lawrence Anderson byl v úterý obviněn hned ze tří vražd. Přiznal se k ubodání své sousedky v jejím domě v Oklahomě. Po činu se vrátil domů a pobodal další tři lidi — svého strýce, tetu a jejich čtyřletou vnučku. Vyšetřovatel navíc uvedl, že po vraždě sousedky její srdce uvařil a s přílohou v podobě brambor nakrmil svou rodinu. Chtěl prý osvobodit démony z její duše.

Patnáctiletý Polák ubodal těhotnou přítelkyni. Nebyl si jistý, zda je dítě jeho

Tragédie v polském městě Slezské Pěkary, pátrání po 13leté Patricii je u konce. V pustinách jihopolského okresu Bytom bylo nalezeno dívčino mrtvé tělo. Po pitvě mluvčí státní prokuratury potvrdil, že byla těhotná. Příčinou smrti byla dle všeho bodná rána do srdce. Na hrudníku, kolem břicha a krku měla Patricie také řadu zranění. K vraždě se přiznal její 15letý přítel, který s ní tvořil pár přes rok.

reklama