reklama
CNN Prima News žhář

žhář

Výpis příspěvků ke štítku „žhář“

Tři úmyslné požáry během jediného dne. Policie v Litvínově zadržela podezřelého muže

5. července 2021 21:54

Hned tři požáry vybydlených domů za jeden jediný den likvidovali hasiči na sídlišti Janov v severočeském Litvínově. Místní obyvatelé se obávali řádění žháře. Strážníci si v místě požárů všimli i podezřelé osoby, kterou zadrželi a předali do rukou policie. Zda se ale skutečně jedná o viníka, policie zatím nepotvrdila.

Osm měsíců od tragédie v Bohumíně: Z domu skákali hořící lidé, žháři hrozí doživotí

8. dubna 2021 20:52

Uplynulo osm měsíců od obrovské tragédie v Bohumíně. Při požáru bytu tehdy zemřelo 11 lidí. Šest jich zahynulo přímo v plamenech, dalších pět se pokusilo zachránit skokem z okna, bohužel marně. Vyšetřování případu ještě stále není u konce. Už teď je ale jasné, že žhář určitě stane před soudem a hrozí mu doživotí.

Málem to dopadlo jako v Bohumíně. Souzen bude žhář, který zapálil byt expřítelkyně

27. srpna 2020 16:38

Případ z minulého léta, kdy muž vtrhl do bytu své expřítelkyně v Chebu, polil ji i části nábytku hořlavinou a nakonec zapálil, mohl mít stejný tragický scénář jako žhářský útok, který se odehrál letos na začátku srpna v Bohumíně. David G., obžalovaný z pokusu o těžké ublížení na zdraví, za měsíc stane před Krajským soudem v Plzni. O celém příběhu informoval web Novinky.cz.

Týden po ohnivém pekle v Bohumíně: Žhář je sadistický vrah, říká psychiatrička

15. srpna 2020 19:10

Je to přesně týden, co Českem otřásla zpráva o tragickém požáru v Bohumíně na Ostravsku, při kterém zemřelo 11 lidí, z toho tři děti. Vrah vše pečlivě naplánoval tak, aby trpělo co nejvíce lidí, tvrdí psychiatrička Džamila Stehlíková, která bývala mezi lety 2009 a 2011 ministryní pro lidská práva a národnostní menšiny. Do panelového domu, kde se tragédie odehrála, se nyní postupně vrací nájemníci. Specializovaná firma současně pokračuje v likvidaci následků požáru.

reklama