CNN Prima News židle

židle

Výpis příspěvků ke štítku „židle“

Vzduchem létaly půllitry i židle. Tancovačka v Bohumíně se zvrtla, ochranka neměla šanci

12. listopadu 2022 18:13

Na sociálních sítích se objevilo video, které má zachycovat část noční potyčky na zábavě v Bohumíně. Vzduchem tam měly létat láhve, a dokonce i židle. Okolo čtvrté hodiny ráno byli přivoláni i policisté, před jejich příjezdem se ale situace uklidnila. Příslušníci zákona na místě nezaznamenali žádné protiprávní jednání, případem se však i nadále zabývají.

Cukání nohama a podivný smích. Putinův bizarní projev znovu vyvolal pochyby o jeho zdraví

5. září 2022 14:58

Lidé na sociálních sítích rozebírají čtvrteční vystoupení ruského prezidenta Vladimira Putina před školáky v Kaliningradu. Bizarní projev šéfa Kremlu obsahoval mimo jiné zkreslený výklad historie či nikým nepochopený vtip o „gumovém zadku“. Novináři rovněž zpozorovali Putinovo škubání nohou či podivný smích. Znovu se tak spekuluje, zda ruská hlava státu netrpí vážnějšími zdravotními problémy.

Představení pro zdravotníky skončilo tragédií. Rotující židle rozdrtily dva diváky

18. září 2020 21:39

Zdravotní sestru z Wu-chanu pozvali na divadelní představení, které oslavovalo pracovníky v nemocnicích v době pandemie koronaviru. Jako doprovod si vzala svého manžela a čtyřletého syna. Ten se ale v průběhu show dostal pod otočné sedadlo, odkud nemohl ven. Rodiče ve snaze zachránit ho pro dítě skočili, je samotné ale rotující židle rozdrtily. Chlapečka se podle deníku Daily Mail podařilo zachránit.

Nevíte, jak zabavit děti? Postavte jim hrad ze židlí nebo polštářovou jeskyni

24. května 2020 13:23

Přestože Česko pokračuje v rozvolňování karanténních opatření, v mnoha zemích po celém světě stále platí striktní izolace, která má zabránit šíření nemoci COVID-19. Podle CNN teď zažívají těžké časy především rodiče, kterým už často začínají docházet nápady, jak doma zabavit své děti. Švédská IKEA nabízí šest jednoduchých návodů, jak postavit doma indiánský vigvam nebo středověkou pevnost. Stavební materiál najdete v každé domácnosti: židle, stůl, prostěradlo, deky a spoustu polštářů.