CNN Prima News židle

židle

Výpis příspěvků ke štítku „židle“

Umytá židle, hlavně aby pod Kimem nepraskla. Lidé se baví schůzkou Putina s vládcem KLDR

Setkání ruského prezidenta Vladimira Putina se severokorejským vládcem Kim Čong-unem na kosmodromu Vostočnyj provázelo několik podivuhodných situací. Členové obou delegací na poslední chvíli vybírali pro vůdce KLDR vhodnou židli, na kterou by si mohl sednout. U rozhodování působili velmi zmateně. Vybraný nábytek pak dostal speciální péči. Severokorejský vyslanec židli kompletně vydezinfikoval.

Obyčejný čin neobyčejného muže? Pavel na videu sebral svetr a jeho řád a klid už štěpí internet

Petr Pavel dokázal, že opravdu reprezentuje řád a klid. Myslí si to alespoň komentující uživatelé pod videem, na kterém nově zvolený prezident jen tak mimochodem, avšak s naprostou přirozeností, za chůze zvedne něčí svetr pohozený na zemi a položí ho na židli. Další návštěvníci sociálních sítí naopak jejich nadšení nechápou s tím, že takto by se zachoval „každý normální člověk“. Jak by se ale v podobné situaci projevil Andrej Babiš, Václav Klaus nebo Miloš Zeman? To si můžeme jen domýšlet.

Vzduchem létaly půllitry i židle. Tancovačka v Bohumíně se zvrtla, ochranka neměla šanci

Na sociálních sítích se objevilo video, které má zachycovat část noční potyčky na zábavě v Bohumíně. Vzduchem tam měly létat láhve, a dokonce i židle. Okolo čtvrté hodiny ráno byli přivoláni i policisté, před jejich příjezdem se ale situace uklidnila. Příslušníci zákona na místě nezaznamenali žádné protiprávní jednání, případem se však i nadále zabývají.

Cukání nohama a podivný smích. Putinův bizarní projev znovu vyvolal pochyby o jeho zdraví

Lidé na sociálních sítích rozebírají čtvrteční vystoupení ruského prezidenta Vladimira Putina před školáky v Kaliningradu. Bizarní projev šéfa Kremlu obsahoval mimo jiné zkreslený výklad historie či nikým nepochopený vtip o „gumovém zadku“. Novináři rovněž zpozorovali Putinovo škubání nohou či podivný smích. Znovu se tak spekuluje, zda ruská hlava státu netrpí vážnějšími zdravotními problémy.