CNN Prima News žíravina

žíravina

Výpis příspěvků ke štítku „žíravina“

Krutá pomsta. Žena zohavila příteli obličej žíravinou, protože ho podezřívala z nevěry

20. listopadu 2021 23:58

Na internetu nakoupila litr kyseliny sírové a jednou v noci poleptala žíravinou svého přítele. Esther Afrifaová na něj chemikálii vylila, když spal. V děsivém činu 28letá žena pokračovala, i když byl již při vědomí a těžce zraněný, dokud mu nezohavila obličej. To vše kvůli tomu, že si myslela, že je jí partner nevěrný. On sám přitom řekl, že před útokem pro něj představovala „celý jeho svět“.

Chtěla unášet děti, fotbalistovi chrstla žíravinu do obličeje. Policisté ženu zadrželi

6. července 2021 18:39

Francouzská policie zadržela ženu podezřelou z útoku na fotbalistu Lorientu Yoanea Wissu, kterému minulý týden chrstla do obličeje žíravinu. Podle vyšetřovatelů chtěla dvaatřicetiletá Francouzka unést dítě hráčovy přítelkyně. O den později se pokusila ukrást potomka jinému páru. Policie má za to, že žena se snažila brát cizí děti z důvodu falešného těhotenství.

Drama v Teplicích. Zásah u vážně zraněného dítěte, do Prahy ho transportoval vrtulník

14. dubna 2021 15:01

Záchranářský vrtulník ve středu dopoledne zasahoval v severočeských Teplicích u vážně zraněného kojence. Podle informací CNN Prima NEWS se dítě zřejmě napilo kuchyňského přípravku na čištění odpadu a kanalizace. Žíravina, která obsahuje až 98 procent hydroxidu sodného, je velmi nebezpečná a dítěti tak zřejmě poleptala orgány.

Koně ve výběhu na Českobudějvicku někdo polil žíravinou. Policie žádá o pomoc

7. prosince 2020 20:17

Neznámý tyran polil u jihočeského rybníka Dehtář ve výběhu klisnu žíravinou. Kůň pak měl několikacentimetrovou otevřenou ránu na krku. Policisté nyní pátrají po pachateli a veřejnost žádají o pomoc. Pokud jste si poblíž ohrady všimli někoho podezřelého či byste měli další informace k případu, obracejte se na linku 158.

Muž postřelil syna a exmanželku poleptal žíravinou. Pak se pokusil o sebevraždu

21. června 2020 16:12

Tři zranění – to je bilance rodinného dramatu, k němuž došlo v sobotu večer v Banské Štiavnici. Pachatel, který se nedávno vrátil z vězení, tam podle všeho polil žíravinou svou bývalou manželku, postřelil svého syna a pak si podřezal žíly. Incident se odehrál na Kutnohorské ulici na ubytovně Marína. Na místě zasahovali policisté a záchranáři. Zatím není známo, co přesně hrozivé scéně předcházelo.