rande

Výpis příspěvků ke štítku „rande“

Chtějí peníze nebo přemlouvají k investicím. Jak nenaletět podvodníkům na seznamce?

22. října 2021 13:37

Redakce CNN Prima NEWS o strastech, které se pojí se seznamováním na sociálních sítích a on-line seznamkách, již informovala. Po odvysílání zkušeností reportéra Vladimíra Procházky, který na vlastní kůži zažil snahy podvodníků o vyplacení závratných částek, se redakci ozvaly další oběti podvodů s domnělou láskou. Odborníci přiblížili, v čem lidé nejčastěji dělají chyby a čeho by se měli vyvarovat.

První rande se změnilo v horor. Slavného influencera zabili i s dívkou v kině

1. srpna 2021 13:52

Už v 19 letech byl hvězdou sociální sítě TikTok. Pro statisíce lidí je tak nečekaná smrt Anthonyho Barajase tragédií. Mladíka postřelili, když byl na prvním rande s 18letou Rylee Goodrichovou, kterou vzal do kina na hororový film Očista navždy. Dívka následkům střelného poranění hlavy podlehla na místě, Barajas v nemocnici pět dní bojoval o život. Ani jeho zranění však nebyla slučitelná se životem.

Chcete na rande? Nezoufejte, ministerstvo vnitra poradí. Ale do devíti večer doma

7. listopadu 2020 23:35

„Buďme k sobě upřímní – láska za časů covidu opravdu není jednoduchá. Současná doba randění moc nepřeje, ale pokud jste dostatečně opatrní, dá se i navzdory globální pandemii jít s někým na rande,“ povzbuzuje zamilované ministerstvo vnitra na svém webu. Mezi rady, jak si v současné situaci vyjít, zařazuje třeba najít si vhodného adepta i bezpečné místo.