CNN Prima News Tom Cruise

Tom Cruise

Výpis příspěvků ke štítku „Tom Cruise“

Meghan chtěla „skromnou“ oslavu. Chystá ji miláček celebrit v luxusním sídle

3. srpna 2021 16:26

Vévodkyně ze Sussexu Meghan chce, aby oslavu jejích čtyřicátých narozenin připravil proslulý organizátor Colwin Cowie. Ten v minulosti plánoval večírky pro hvězdy, jako jsou Jennifer Anistonová, Tom Cruise nebo Kim Kardashian. Svůj velký den plánuje bývalá herečka pořádat skromnějším způsobem než oslavu svého těhotenství, za kterou v roce 2019 zaplatila v přepočtu zhruba devět milionů korun.

Cruise vytvořil nejbezpečnější protikoronavirové studio na světě. Dotočí v něm film

28. prosince 2020 14:36

Americký herec a producent Tom Cruise vytvořil na bývalé tajné vojenské základně ve Velké Británii nejzabezpečenější studio z hlediska koronavirové nákazy. Poslouží mu k dokončení natáčení filmu Mission: Impossible 7. Herec je prý odhodlaný film brzy dokončit, přestože kvůli pandemii koronaviru bylo nutné jeho natáčení už dvakrát přerušit.

Tom Cruise seřval členy štábu. Rozčílilo ho, že při natáčení nedodržovali rozestupy

16. prosince 2020 10:57

Při natáčení filmu Mission: Impossible 7 se stalo pro Toma Cruise „nesplnitelnou misí“ udržet nervy na uzdě. Křik osmapadesátileté hollywoodské hvězdy odstartovala na první pohled poměrně banální záležitost. Dva členové filmového štábu stáli moc blízko u sebe. To herce v době covidové pandemie vytočilo. Oběma provinilcům ve dvouminutovém hlasitém proslovu připomněl, že kvůli jejich nekázni můžou přijít o práci tisíce lidí. Nahrávku incidentu zveřejnil britský bulvární deník The Sun.