fotka

Výpis příspěvků ke štítku „fotka“

Známé herečky fotily do pánských časopisů: Benešová titulkou v Playboyi vytřela synovi zrak

Herečky a spolužačky, Adéla Gondíková a Lucie Benešová, v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluvily o tom, proč se nechaly nafotit do pánských časopisů. Benešová byla k focení pro Playboy přemlouvána s tím, že se bude moci jednou hanbatými fotkami chlubit. Přišlo mi to absurdní, vzpomínala. Avšak onen den nedávno nadešel, když časopis našla na půdě a následně vytřela zrak sedmnáctiletému synovi.

Jak poznat falešné nahé fotky ze „svlékací aplikace“? Šest bodů, které s odhalením pomohou

Stačí jediná cizí fotografie, pár kliknutí a do několika vteřin má člověk před sebou falešnou nahou fotku každého, kdo ho napadne. Tak funguje „svlékací aplikace“, která především dívkám dělá posledních několik měsíců hluboké vrásky na čele. Sdílení umělou inteligencí vytvořených fotografií vzalo český internet útokem a policie si s tím příliš neví rady. Jak rozpoznat falešnou nahou fotku? Společně s kyberbezpečnostním expertem Janem Zmítkem ze společnosti Trask přinášíme šest základních bodů, podle kterých se řídit a které jsme otestovali v praxi.

Boj s rakovinou, pak přišel krach manželství. Našla teď Brenda z Beverly Hills novou lásku?

Rok 2023 je pro herečku Shannen Dohertyovou, která zazářila v populárním seriálu devadesátých let Beverly Hills 90210 v roli Brendy nebo v magické sérii Čarodějky, plný bolestných ran. Na začátku roku se dozvěděla, že rakovina metastázovala do mozku. Během jejího boje se zákeřnou nemocí ve čtvrtém stádiu ji opustil manžel. Nyní se na oblíbenou herečku zřejmě usmálo štěstí. Na svém Instagramu sdílela fotografie s neznámým mužem, nechybí ani výřečné popisky, z nichž mají její sledující jasno – podle nich si našla novou lásku.

Pro fotku udělají cokoliv. Turisté ničí přírodní zázrak, ačkoliv jim hrozí 80tisícová pokuta

Unikátní růžovou pláž v Sardinii ohrožují v poslední době velké davy návštěvníků navzdory tomu, že za porušení zákazu vstupu jim hrozí tučná pokuta ve výši 500 až 3 500 eur (cca 12 až 83 tisíc korun). Nárůst souvisí s touhou pořídit si z této výjimečné lokality fotky na Instagram. Turisté si z možného postihu moc nedělají, připlouvají tajně na lodích a jako suvenýr si často odnášejí vzácně zabarvený písek. Místní samospráva proto slibuje větší důraz na dodržování zákona, informuje The Independent.

Zrádná fotka z dovolené: Turista prozradil pozice Rusů na Krymu. Kyjev děkoval za pomoc

Na sociálních sítích koluje snímek údajně ruského turisty, který pózoval u pozic ruské protivzdušné obrany na okupovaném Krymu. Zveřejněnou fotkou z dovolené muž mohl výrazně pomoci ukrajinské armádě. Kyjev ve svém prohlášení již výletníka pochválil za „dobrou práci“. Ukrajinský vojenský tlak na Ruskem anektovaný poloostrov se v posledních dnech stupňuje.