reklama

fotka

Výpis příspěvků ke štítku „fotka“

Medaile nejsou k jídlu, vzkazují organizátoři. Proč olympionici koušou do trofejí?

2. srpna 2021 06:46

Pohled na radující se olympioniky, kteří stojí na stupních vítězů s jednou ze tří cenných medailí mezi zuby, je ikonický. Na olympijských hrách v Tokiu si tento moment užila již řada sportovců, mezi nimi i osm českých reprezentantů. K této již zavedené tradici se již vyjádřili i organizátoři her v Tokiu. Proč tedy sportovci do svých medailí koušou?

Osudové setkání: Žena hledala nového psa do rodiny. Našla toho, který se ztratil

5. července 2021 15:15

Aisha Nievesová z Allentownu v Pensylvánii adoptovala křížence pitbula a rotvajlera Kovu, když mu bylo sedm týdnů. Společně s její rodinou vyrůstal několik let, před dvěma lety však utekl a od té doby o něm žena neslyšela. Letos se rozhodla pořídit nového psa. Nečekala však, že na stránkách útulku nalezne svého ztraceného chlupatého přítele.

Královna zveřejnila dojemný snímek s milovanými muži. Fanoušky chytil za srdce

20. června 2021 22:42

V souvislosti s mezinárodním Dnem otců, který připadá na 20. června, zveřejnila královská rodina na svých sociálních sítích velmi emotivní fotku. Černobílý snímek, pocházející z roku 1951, zachycuje královnu Alžbětu II. s jejím otcem králem Jiřím VI., manželem princem Philipem a tehdy tříletým synem Charlesem, jak sedí na soše na zámku v Balmoralu. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

reklama