Svatba roku Afflecka a Lopezové: Obřad o půlnoci a dojemný vzkaz. Jak to slušelo nevěstě?

Zpěvačka Jennifer Lopezová se v Las Vegas provdala za svého snoubence a hollywoodského herce Bena Afflecka, píší zahraniční weby. Manželství uzavřeli poté, co se k sobě vrátili po 20 letech. Fanouškům vzkázali, že na lásku stojí za to si počkat.

Pár oznámil svůj sňatek v newsletteru, který vydává Lopezová. Poodhalili v něm, že letěli do pouštního města v Nevadě, kde získali povolení k sňatku. Affleck a Lopezová se vzali v sobotu pozdě večer v kapli A Little White Wedding Chapel, která nabízí i uzavření sňatku z okna automobilu.

„Láska je krásná. Láska je laskavá. A ukazuje se, že láska je trpělivá. Dvacet let trpělivá. Přesně to jsme chtěli,“ uvedla Lopezová. Pod oznámení se podepsala jako „paní Jennifer Lynn Afflecková“, což podle webu Page Six znamená, že oceňovaná zpěvačka a herečka změnila jméno.

Čekali na povolení

Zástupci Afflecka a Lopezové na žádost o komentář dosud neodpověděli. Zprávy o sňatku hereckého páru se začaly šířit poté, co úřad pro okres Clark na svých webových stránkách ukázal, že dvojice získala povolení k sňatku, které bylo vyřízeno v sobotu.

Lopezová zveřejnila na sociálních sítích fotografii, na níž je zachycena v posteli a má stříbrný snubní prsten.

Dvaapadesátiletá Lopezová a devětačtyřicetiletý Affleck, se k sobě vrátili loni po téměř 20 letech. Letos v dubnu se zasnoubili. V roce 2002 dal Affleck Lopezové velký zásnubní prsten s růžovým diamantem, ale v roce 2003 náhle zrušili svatbu a o několik měsíců později se rozešli.

Affleck se v roce 2005 oženil s Jennifer Garnerovou, s níž má tři děti. Rozvedli se v roce 2018. Lopezová byla v minulosti třikrát vdaná. Se zpěvákem Marcem Anthonym byli po svatbě v roce 2004 deset let manželé a mají spolu čtrnáctiletá dvojčata.

„Cítím se tak šťastná, šťastná a hrdá, že jsem s ním,“ řekla Lopezová webu People letos v únoru. „Je to krásný milostný příběh, že jsme dostali druhou šanci,“ dodala slavná zpěvačka. Fanoušci jsou z jejich návratu nadšení, mnozí komentují jejich svatbu na sociálních sítích.

Tagy: