Kuklová je stále single. Dřív nebo později mě někdo uloví, ve vztazích pak překvapím, říká

Míša se také svěřila, že ji rodiče chtěli provdat do Západního Německa.

Kuklová se rozpovídala o vztazích

Herečka Michaela Kuklová vypadá ve svých 54 letech fantasticky, a tak se nechce ani věřit tomu, že by byla single. Po mamince má prý dobré geny, uměle se ale zbavuje vrásek, které má na čele. A na tom, že je sama, zatím nechce nic měnit. Prozradila to v rozhovoru pro Showtime.

Michaela Kuklová nedávno oslavila čtyřiapadesáté narozeniny. Při pohledu na ni by tomu ale věřil málokdo. „Když člověk žije radostně a nic ho netrápí, je to vidět na očích. Já mám prostě geny po mamince. Pro sebe skoro nic nedělám, akorát čelo si nechávám píchat. Mám na něm dvojvrásku, která působí tak dramaticky a utrápeně, tu jsem nechtěla mít,“ přiznala.

Přestože stále vypadá velmi mladě, jako k děvčátku se k ní prý lidé nechovají. „Samozřejmě jim dochází, že už běhám po světě dlouho, a cítím, že jsou ke mně takoví uctivější. Nejsou už hej nebo počkej, jak to bylo v mládí, takže rozdíl samozřejmě vidím,“ popsala Kuklová.

Muži prý mívají potřebu ji až zbytečně ochraňovat. „Já je pak ve vztazích překvapím, že se umím ozvat. Ale vnímají mě tak i jiní – mají pocit, že jsem jemná a hodná, ale já jsem schopná říct, když se mi něco nelíbí, i když jsem k tomu dlouho dozrávala. Nálady ale neměním bezdůvodně,“ upozornila.

Rozchod s posledním partnerem ohlásila Kuklová už před rokem, přesto prý zatím nemíní svůj single život měnit. „Mám hodně práce a nějak si vychutnávám tu svobodu, která na mě vždycky mocně udeří, když jsem sama. Všechno má svoje a teď jsem spokojená takhle,“ ujistila herečka.

Na seznamce ani být nemusí, její nápadníci totiž často využívají její sociální sítě. „Odpovídám jim to samé – že se nescházím, ale samozřejmě mě ten zájem těší. (…) Dřív nebo později mě ale určitě někdo uloví, protože ta žena, která ve mně je, se vždycky jednou za čas ozve. Já si pak řeknu: ,A tak jó...‘ a jdu na nějaké to pozvání,“ nastínila Kuklová závěrem, co bude dál.

Tagy: