Kuklová je stále single. Dřív nebo později mě někdo uloví, ve vztazích pak překvapím, říká

Herečka Michaela Kuklová vypadá ve svých 54 letech fantasticky, a tak se nechce ani věřit tomu, že by byla single. Po mamince má prý dobré geny, uměle se ale zbavuje vrásek, které má na čele. A na tom, že je sama, zatím nechce nic měnit. Prozradila to v rozhovoru pro Showtime.

Michaela Kuklová nedávno oslavila čtyřiapadesáté narozeniny. Při pohledu na ni by tomu ale věřil málokdo. „Když člověk žije radostně a nic ho netrápí, je to vidět na očích. Já mám prostě geny po mamince. Pro sebe skoro nic nedělám, akorát čelo si nechávám píchat. Mám na něm dvojvrásku, která působí tak dramaticky a utrápeně, tu jsem nechtěla mít,“ přiznala.

Přestože stále vypadá velmi mladě, jako k děvčátku se k ní prý lidé nechovají. „Samozřejmě jim dochází, že už běhám po světě dlouho, a cítím, že jsou ke mně takoví uctivější. Nejsou už hej nebo počkej, jak to bylo v mládí, takže rozdíl samozřejmě vidím,“ popsala Kuklová.

Muži prý mívají potřebu ji až zbytečně ochraňovat. „Já je pak ve vztazích překvapím, že se umím ozvat. Ale vnímají mě tak i jiní – mají pocit, že jsem jemná a hodná, ale já jsem schopná říct, když se mi něco nelíbí, i když jsem k tomu dlouho dozrávala. Nálady ale neměním bezdůvodně,“ upozornila.

Rozchod s posledním partnerem ohlásila Kuklová už před rokem, přesto prý zatím nemíní svůj single život měnit. „Mám hodně práce a nějak si vychutnávám tu svobodu, která na mě vždycky mocně udeří, když jsem sama. Všechno má svoje a teď jsem spokojená takhle,“ ujistila herečka.

Na seznamce ani být nemusí, její nápadníci totiž často využívají její sociální sítě. „Odpovídám jim to samé – že se nescházím, ale samozřejmě mě ten zájem těší. (…) Dřív nebo později mě ale určitě někdo uloví, protože ta žena, která ve mně je, se vždycky jednou za čas ozve. Já si pak řeknu: ,A tak jó...‘ a jdu na nějaké to pozvání,“ nastínila Kuklová závěrem, co bude dál.

Tagy:

Hlavní zprávy

Lidé se bouří proti snižování teploty na pracovištích. Internet zahltila lavina vtipů
Energetika

Lidé se bouří proti snižování teploty na pracovištích. Internet zahltila lavina vtipů

Práce v kanceláři při osmnácti stupních a mnohahodinová pracovní doba za pokladnou při šestnácti stupních. Takové podmínky by mohly zaměstnance potkat podle nového vládního nařízení. To v rámci úspor snižuje minimální teplotní limity o několik stupňů. Podle odborníků má takové snížení teplot přinést podstatné úspory. Personál supermarketů jejich nadšení nesdílí.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
23:43

Expert přiblížil ruská referenda na Ukrajině

23:19

USA předloží rezoluci odsuzující takzvaná referenda okupovaných územích Ukrajiny

22:55

Proruské úřady tvrdí, že se lidé na okupované Ukrajině chtějí připojit k Rusku

21:56

Zelenskyj nečekaně promluvil k Radě bezpečnosti OSN

Nord Stream byl poškozen úmyslně, prohlásila švédská premiérka. O útok na zemi nejde

Podle informací, které mají k dispozici Švédsko a Dánsko, bylo poškození plynovodů Nord Stream v Baltském moři pravděpodobně úmyslným činem. Prohlásila to v úterý švédská premiérka Magdalena Anderssonová. Podle agentury Reuters také ujistila, že nejde o útok na Švédsko. O akt sabotáže šlo pravděpodobně i podle švédské ministryně zahraničí Ann Lindové.

„Ksichtovné“ nechceme, zuří Středula. Se Stanjurou se ostře pohádal kvůli zvyšování platů

Vláda zatím nepočítá s tím, že by od ledna zvýšila platové tarify zaměstnancům veřejné a státní služby. Základ výdělku se chystá zvednout o deset procent jen policistům, hasičům či vojákům. Ostatním profesím se má suma na platy navýšit o čtyři procenta, peníze mají ale putovat jen do odměn. Uvedl to ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS). Šéf Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středula takové řešení označil za „ksichtovné“.

Živě
ON-LINE: Nečekaný projev Zelenského k Radě bezpečnosti: Lidé „volí“ se zbraní u hlavy

Ruská invaze na Ukrajinu začala před více než sedmi měsíci. Volodymyr Zelenskyj vyzval ruské vojáky, aby utekli z fronty nebo se vzdali, a opřel se do akcí Ruska v Doněcké oblasti. Z Ruska uprchlo od středečního vyhlášení částečné mobilizace více než 260 tisíc mužů. Evropské země se v současnosti neshodnou, zda přijímat ruské migranty. Místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv mezitím uvedl, že Rusko má právo v nezbytném případě použít jaderné zbraně.

Schickův spoluhráč si zavařil, tepal do režimu v Íránu: Nevydržím mlčet. Styďte se, zbabělci

Aktualizováno

Špatně zahalené vlasy Íránky Mahsy Amíníové mají rozsáhlé důsledky. V ultrakonzervativní islámské republice se rozjely vytrvalé protesty, které tamní policie potlačuje i ostrou střelbou do davů. Zarážející události ze země v Přední Asii se teď přenášejí i do fotbalového světa. Na problém si svojí nebojácností zadělal spoluhráč Patrika Schicka a Adama Hložka z Bayeru Leverkusen Sardar Azmoun.

Domácí zpravodajství

Brutální napadení kvůli banálnímu dotazu. Kateřinu zbil na zastávce v Plzni neznámý muž

Kateřina z Plzně prožila velmi nepříjemnou zkušenost. Na zastávce Sady pětatřicátníků ji napadl muž poté, co ho upozornila na to, aby neházel odpadky na zem, ale do koše, který se na místě nacházel. Místo toho, aby uposlechl, začal rozdávat rány do hlavy. Ženu poté odvezli záchranáři do nemocnice na vyšetření. Utrpěla několik pohmožděnin, nevidí na pravé oko a má lehký otřes mozku.

NATO obsadí ČR s cílem vyhladit Čechy. Exnovinářce Peterkové hrozí za její výroky osm let

Státní zástupce obžaloval pětačtyřicetiletou Janu Peterkovou z toho, že lhala o úmrtích seniorů po očkování proti covidu či za výroky o tom, že Česko obsadí vojska NATO s cílem vyhladit Čechy. Ženě hrozí za šíření poplašné zprávy během nouzového stavu až osm let vězení. České televizi (ČT) to sdělila Blanka Valsamisová z Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 4. Za lži o úmrtích v domě seniorů uložil Peterkové již v lednu soud pokutu 250 tisíc korun.