Nejmladší dvojice VELKÝCH ZPRÁV slaví rok vysílání!

Moderátoři VELKÝCH ZPRÁV na Primě Gabriela Lašková a Matěj Misař oslavili 30. září první rok společného vysílání (na epizodu VELKÝCH ZPRÁV se můžete podívat v úvodním videu). Málokdo možná ví, že patří k nejmladším dvojicím hlavní zpravodajské relace v zemi. Při té příležitosti vytáhli z archivu své fotografie z dětství.

„Rok s Matějem utekl jako voda! Myslím, že se z nás stali bezvadní parťáci, máme podobné zájmy i smysl pro humor, je radost s ním usedat za moderátorský pult. Vážím si toho, že se na něj mohu v každé situaci spolehnout, a to nejen, když svítí červená,“ směje se Lašková. Ta na Primě začínala ještě za svobodna jako Kratochvílová ve dvojici s olympijským vítězem a rekordmanem Romanem Šebrlem.

Když se vrátila do vysílání po mateřské dovolené, čekal na ni nový parťák, dosavadní reportér Matěj Misař. „Mám na Gábi štěstí a po prvním roce s ní mám chuť vysílat ještě větší, než předtím. A to jsem myslel, že ani nejde. Před rokem jsme se oťukávali, teď už se známe. Máme diváky rádi a doufám, že je to na nás znát. Věřím, že si nás lidé s chutí pustí,“ říká Matěj. Ten je momentálně po rozchodu s přítelkyní nezadaný.

Tagy: