Prima

Výpis příspěvků ke štítku „Prima“

Sledujte první díl Prima HISTORIE. Zavede vás do období Protektorátu a nabídne unikátní záběry

S vyhlášením Protektorátu vznikl i protinacistický odboj, jehož nejdůležitější postavou byl generál František Moravec. Šéf naší zpravodajské služby mimo jiné zorganizoval atentát na říšského protektora Heydricha. O generálu Moravcovi bude vyprávět první díl nového pořadu Prima HISTORIE, který vzniká ve spolupráci s Vojenským historickým ústavem Praha. Dívejte se v sobotu ve 14:30 na CNN Prima NEWS.

Agent je pro mě neocenitelný, říká Hádek. Nemusím se pak na někoho mračit, že mě oškubal

Ve středu 10. ledna odstartovala česká verze oblíbené dramedy série Call My Agent na VOD platformách prima+ a JOJ Play. Seriál Vytoč mého agenta přináší vhled do světa castingové agentury a jednu z hlavních rolí se obsadil Kryštof Hádek. Toto prostředí zná na vlastní kůži a je rád, že si mohl vyzkoušet, jaké to je stát na druhé straně. Co prozradil o své roli a jak moc se inspiroval v původní francouzské předloze, to vše se dozvíte v následujícím rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Prima vybrala na pomoc dětem Ukrajiny už bezmála 35 milionů. Pomáhejte dál

Už bezmála 35 milionů korun se podařilo vybrat iniciativě Pomoc dětem Ukrajiny, kterou organizuje skupina Prima pod hlavičkou CNN Prima NEWS ve spolupráci s Českým červeným křížem. Tato suma se podařila vybrat díky výtěžku z Koncertu dětem Ukrajiny, darům od skupiny Prima i z řad klientů a veřejnosti. Děkujeme! Dětem Ukrajiny pomáháme, dokud to bude potřeba, a budeme rádi za jakoukoli vaši podporu.

První díl seriálu ZOO přilákal téměř 1,5 milionu diváků. Co čeká hlavní hrdiny dál?

První díl rodinného seriálu ZOO, který přináší příběhy ze zoologické zahrady, si ve čtvrtek večer nenechalo ujít 1 421 000 diváků a share tak činil 31,53 procenta v cílové skupině 4+. Pro velký divácký zájem televize Prima před odvysíláním ZOO navíc exkluzivně nasadila část premiérového dílu svého nejpopulárnějšího seriálu – Slunečné, kterou vidělo 957 000 diváků (share 21,82 %). Na sociálních sítích po odvysílání pilotního dílu ZOO lidé nešetří chválou. Čím si je novinka získala?