CNN Prima News moderátoři

moderátoři

Výpis příspěvků ke štítku „moderátoři“

Proč Meghan nemluví normálně? A Harry už se dočista zbláznil, vysmáli se páru moderátoři

Proč Meghan nemluví normálně? A žonglující Harry se dočista zbláznil? Moderátoři australské ranní show Today Karl Stefanovic a Sophie Walshová ostře zkritizovali video vévodkyně ze Sussexu, které natočila u příležitosti svých 40. narozenin. Meghan jím představila nový projekt, jenž má dostat ženy zpět do pracovního procesu po pandemii koronaviru. Jenže i to se dvojici oblíbených moderátorů nelíbilo.

Dobrodružné léto s Primou: Hledejte kamínky pomalované vašimi oblíbenými hvězdami

Televize Prima pro vás připravila dobrodružnou zábavu pro letní prázdninové dny. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemní procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den, tedy období, kdy bude celá akce probíhat. Pomalované kamínky budou schovány na různých místech po celé republice. Indicie k místům, kde kamínky hledat, odvysílá Prima v Hlavních zprávách.

Nejmladší dvojice VELKÝCH ZPRÁV slaví rok vysílání!

Moderátoři VELKÝCH ZPRÁV na Primě Gabriela Lašková a Matěj Misař oslavili 30. září první rok společného vysílání (na epizodu VELKÝCH ZPRÁV se můžete podívat v úvodním videu). Málokdo možná ví, že patří k nejmladším dvojicím hlavní zpravodajské relace v zemi. Při té příležitosti vytáhli z archivu své fotografie z dětství.

Tisíce polibků a rozzářených úsměvů – to byl První máj na DERMACOL LOVE DAY

Na Prvního máje se v pražské Grébovce konal třetí ročník DERMACOL LOVE DAY – toho nejzamilovanějšího dne roku se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy pro celou rodinu. Letos přilákal rekordních 13 000 návštěvníků. Zejména ženy si mohly dopřát odpočinek a rozmazlování během pracovního týdne a vzít s sebou i své drahé polovičky a ty nejmenší. Nechyběly známé tváře televize Prima, vystoupení skupiny Mandrage ani velkolepé přání k osmým narozeninám