CNN Prima News Gabriela Lašková

Gabriela Lašková

Výpis příspěvků ke štítku „Gabriela Lašková“

Letos žádné exotické dovolené. Perkausová místo toho pracuje, Ruml chodí do lesa

28. prosince 2020 21:11

Kvůli pandemii koronaviru muselo mnoho lidí změnit plány i na období mezi svátky. To se samozřejmě týká také celebrit, které musely přeskládat svůj program – i proto, že dříve tak časté exotické dovolené by nyní byly komplikované. A tak moderátorka Eva Perkausová před silvestrem pracuje a třeba zpěvák Ondřej Ruml se vrací do svého rodiště.

Jak slavily Vánoce české celebrity? V kostele, na hradě i pod Karlovým mostem

27. prosince 2020 22:54

Mezi Vánoční tradice se počítá zdobení stromečku, cukroví, štědrovečerní večeře, dárky a mnohem víc. Mnoho rodin má doma Betlém, prostírá pro jednoho navíc, chodí na půlnoční mši a v některých domácnostech nesmí chybět třeba taková vánočka, krájení jablíčka, lití olova, lodičky z ořechů, kapří šupiny nebo házení střevícem. A co třeba takové jmelí? Jaké tradice dodržuje a jaké letos oželela, prozradila i řada známých osobností.

O půlnoci končí sbírka na operaci Vojtova ucha. Zbývá vybrat ještě půl milionu

21. listopadu 2020 17:33

Dne 1. listopadu byl spuštěn transparentní účet pro Vojtu Vacka, který se narodil s Goldenharovým syndromem. Jedná se o genetické postižení podmíněné obličejovou asymetrií. Vojta nemá pravé ucho, na levé je nedoslýchavý. Pro pětiletého chlapce se však našla naděje v podobě náročné operace obličeje a uší v USA, která je ale velmi finančně nákladná.

Dojemná objetí a slzy v očích. Moderátorka Gabriela Lašková odchází na mateřskou dovolenou

25. června 2020 17:02

Gabriela Lašková ve středu odmoderovala na delší dobu poslední ranní zprávy v pořadu Nový den na televizních stanicích Prima a CNN Prima NEWS. Oblíbená moderátorka je podruhé těhotná a rozhodla se, že v posledních měsících před porodem zvolní tempo a bude se víc věnovat rodině. Tým Nového dne v čele s Liborem Boučkem Gabriele přichystal překvapení a ta jen těžko skrývala dojetí.