VIDEO: Drzý zloděj v Praze ukradl šperk přímo z figuríny

Hledaný zachycený na kamerách při krádeži

Hledaný při krádeži

Policisté pátrají po velice drzém zloději, kterého zachytily při krádeži bezpečnostní kamery. Muž přišel do luxusního obchodu ve tři čtvrtě na jednu odpoledne. Nejprve si jako běžný zákazník prohlížel vystavené zboží. Nejvíc ho zaujal jeden ze zlatých šperků, vystavený na figuríně ve výloze. Chvíli, kdy byl v obchodě sám, využil ke krádeži. Přímo z figuríny sebral šperk a strčil si ho do kapsy.

„V tu chvíli přišla ze zadních prostor prodavačka, které se dotyčný ještě naoko na něco ptal, načež i s ukradeným šperkem v hodnotě víc jak sto tisíc korun odešel z obchodu neznámo kam,“doplnil ke krádeži mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Je tak jasné, že zloděj si byl naprosto jistý tím, že ho nikdo neviděl. Ovšem zapomněl právě na bezpečnostní kamery, kterými je obchod zabezpečen. Policisté tak znají podobu muže a mohou po něm pátrat. Žádají tímto každého, kdo by ho poznal, aby se jim ozval. Zároveň pátrají po samotném šperku, který má hodnotu sto tisíc korun. Není ani vyloučeno, že se šperk mohl muž snažit někde prodat.

Tagy: