CNN Prima News zloděj

zloděj

Výpis příspěvků ke štítku „zloděj“

Sledujte Hlavní zprávy: V obchodech se více krade. Přestávají lidem stačit příjmy?

5. prosince 2022 18:19

Máslo nebo dokonce čokoláda s ochranným čipem? Je to tak. Obchody se snaží bránit většímu počtu krádeží. Meziročně se v obchodech krade mnohem víc než loni. Sociologové tvrdí, že některým lidem přestávají stačit jejich příjmy, a proto se uchylují ke kriminálním činům. Více se dozvíte v pondělních Hlavních zprávách, které na CNN Prima NEWS a Primě startují v 18:55.

Každý den se vloupával do stejného bytu, vykradl i sousedy. Procházelo mu to měsíc

19. srpna 2022 18:01

Kuriózní dopadení zloděje mají za sebou strážníci v Mostě. Muž jim totiž skočil skoro až k nohám. A to ve chvíli, kdy prchal z bytu, do kterého se vloupal po hromosvodu. Jak se později ukázalo, nebyla to jeho první nevítaná návštěva v tomto bytě. Zní to skoro až neuvěřitelně, ale zloděj se do něj vloupával pravidelně – každý den, a to celý měsíc.

Bizarní záběry z brněnského parku: Umělec s holou zadnicí visící z plotu i něžný zloděj

8. srpna 2022 06:59

Co všechno se člověku může stát, když usne na lavičce? O tom by mohl vyprávět muž, kterého si v brněnském parku vyhlédla osoba podezřelá z pokusu o krádež. Pravděpodobný zloděj si dal pořádně záležet na tom, aby svoji oběť při „šacování“ neprobudil. Nakonec ale neuspěl. Díky kamerám navíc brzy na místo dorazila městská policie.