reklama
CNN Prima News šperky

šperky

Výpis příspěvků ke štítku „šperky“

Rolls-Royce představuje kabriolet inspirovaný jachtou. Za půl miliardy korun

Současná modelová řada značky Rolls-Royce čítá hned několik automobilových klenotů. Opomeňme například sportovní kupé Wraith, SUV Cullinan nebo třeba luxusní limuzínu Phantom. Britsko-německý výrobce už ale nedělá jen sériová auta, neboť se rozhodl vrátit ke svým kořenům a soustředit se mimo jiné i na zakázkové vozy. Po letech tak přijíždí znovuzrozený Boat Tail, exkluzivní kabriolet inspirovaný jachtou, který byl navržen ve spolupráci s budoucími majiteli.

Vyzkoušejte si výrobu skleněných vinutých korálků

Uchvátila vás krása skleněných korálků, nebo si jen chcete zkusit něco nového? Nebo dokonce obojí? Pusťte se do toho klidně sami doma. Výroba vinutých korálků ze skleněných tyčinek je sice na vybavení, čas i zručnost trochu náročnější, ale to, co si vyrobíte, vás dozajista ohromí.

Dvojice mužů oloupila stařenku, strhli jí i řetízky z krku. Poté ji zamkli v bytě

Pražští policisté obvinili dvojici mužů z loupežného přepadení 89leté důchodkyně. Měli se vydávat za její známé, a když je žena pustila do bytu, ukradli jí podle vyšetřovatelů šperky, peníze a neváhali jí ani strhnout řetízky z krku. Ženu okradli o bezmála 100 tisíc korun. Pachatelům nyní hrozí až desetiletý trest. Za majetkovou trestnou činnost už byli oba v minulosti trestně stíháni, jeden z nich ve Velké Británii.

Zimní limitovaná edice HALADA

Tradiční klenotnictví Halada s více než čtyřicetiletou tradicí nabízí kromě širokého portfolia světových značek i šperky v limitovaných edicí z vlastní klenotnické výroby. Teď představuje zimní kolekci šperků HALADA ve čtyřech variantách.

Osmdesátiletou babičku uškrtil a okradl. Soud potvrdil mladíkovi 17 let

Aktualizováno

Za loňskou vraždu své babičky v Brně si dvacetiletý mladík definitivně odpyká 17 let. Rozhodl o tom ve středu olomoucký vrchní soud. Zamítl tak odvolání muže, který žádal nižší trest. Muž se k vraždě s majetkovým motivem přiznal. Osmdesátiletou ženu uškrtil, vzápětí jí ukradl peníze a šperky. Vraždu podle kriminalistů plánoval, hrozilo mu 15 až 20 let vězení, případně výjimečný trest.

reklama