reklama
CNN Prima News šperky

šperky

Výpis příspěvků ke štítku „šperky“

Meghan si na focení pro Time vzala šperky za osm milionů. Doplňky byly symbolické

17. září 2021 22:47

Princi Harrymu a Meghan Markleové se dostalo velké pocty. Královský pár zapózoval na titulní stránce amerického magazínu Time, který pár zařadil mezi nejvlivnější osobnosti světa. A jako každá jiná žena také vévodkyně Meghan na focení pečlivě volila svůj outfit i šperky. Jejich hodnota vám ale vyrazí dech. Dosahovala totiž astronomických 326 tisíc eur, tedy v přepočtu více než osm milionů korun. Každý z klenotů pak v sobě ukrýval určitou symboliku.

Rolls-Royce představuje kabriolet inspirovaný jachtou. Za půl miliardy korun

29. května 2021 11:41

Současná modelová řada značky Rolls-Royce čítá hned několik automobilových klenotů. Opomeňme například sportovní kupé Wraith, SUV Cullinan nebo třeba luxusní limuzínu Phantom. Britsko-německý výrobce už ale nedělá jen sériová auta, neboť se rozhodl vrátit ke svým kořenům a soustředit se mimo jiné i na zakázkové vozy. Po letech tak přijíždí znovuzrozený Boat Tail, exkluzivní kabriolet inspirovaný jachtou, který byl navržen ve spolupráci s budoucími majiteli.

Vyzkoušejte si výrobu skleněných vinutých korálků

9. května 2021 10:24

Uchvátila vás krása skleněných korálků, nebo si jen chcete zkusit něco nového? Nebo dokonce obojí? Pusťte se do toho klidně sami doma. Výroba vinutých korálků ze skleněných tyčinek je sice na vybavení, čas i zručnost trochu náročnější, ale to, co si vyrobíte, vás dozajista ohromí.

reklama