reklama

ZPRÁVY - Rychle, stručně a srozumitelně. Od pondělí do neděle na CNN Prima NEWS

ZPRÁVY

Rychle, stručně a srozumitelně. Od pondělí do neděle na CNN Prima NEWS. Moderují Kristýna Dušák, Lucie Hrdličková, Josef Kluge a Veronika Kubíčková.

reklama

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně. Zprávy, počasí a sport. Živé vstupy z místa dění, analýzy odborníků i diskuze přímých aktérů o hlavních zpravodajských tématech dne.

Kristýna Dušák

Kristýna vystudovala Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích. V médiích působí už od roku 2007. Za tu dobu si prošla řadou rádií i televizních stanic. Začínala na rozhlasových stanicích Rockradio Prácheň a Hitradiu City.

Podívejte se na rozhovor s Kristýnou Dušák:

Od roku 2008 se začala objevovat v regionálním vysílání jako reportérka. Od roku 2011 pak pracovala jako reportérka ve zpravodajství TV Nova a později moderovala hlavní zpravodajskou relaci na TV Barrandov. Aktuálně je jednou z tváří pořad ZPRÁVY na nové zpravodajské platformě CNN Prima NEWS.

ZPRÁVY, Kristýna Dušák
ZPRÁVY, Kristýna Dušák

Lucie Hrdličková

V roce 2018 vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. V prvním ročníku se jako jedna ze dvou Evropanů zúčastnila mezinárodní stáže Young Reporter Programme na Univerziádě v Jižní Koreji a mezi mladými novináři vybranými ze všech kontinentů byla zvolena druhou nejúspěšnější stážistkou. Ještě při studiu na stáž navázala jako reportérka pro mezinárodní sportovní organizace FISU a ISF. Reportáže a rozhovory přinášela v anglickém a francouzském jazyce z univerziád i světových mistrovství na Taiwanu, v Kataru, Kazachstánu, Maroku, sibiřském Krasnojarsku nebo v několika evropských zemích.

Od roku 2017 pracovala jako reportérka a moderátorka ve sportovní redakci Seznam Zpráv. O rok později přešla do redakce zpravodajství, kde se od moderování ranních a poledních zpráv dostala k Večerním zprávám. Na Televizi Seznam také vedla rozhovory v pořadu Víkendový rozhovor. Aktuálně uvádí pořad ZPRÁVY na nové zpravodajské platformě CNN Prima NEWS.

ZPRÁVY, Lucie Hrdličková
ZPRÁVY, Lucie Hrdličková

Josef Kluge

Studoval žurnalistiku na Filozofické fakultě UP v Olomouci, později na UJAK v Praze. Novinářskou dráhu začal jako redaktor v soukromých rádiích Alfa a Frekvence 1. V roce 1998 nastoupil do zpravodajství České televize. Po studiu v zahraničí připravoval od roku 2003 ranní vysílání TV Nova. Po celou dobu zároveň spolupracuje s Českým rozhlasem. Postupně jsme jeho hlas slyšeli na stanicích Radiožurnál, ČRo PLUS a ČRo Dvojka.

Podívejte se na rozhovor s Josefem Kluge:

Od roku 2008 započal spolupráci se zpravodajstvím TV Prima. Zaměřuje se na zahraničí zpravodajství. Jako moderátor spolupracoval na internetových projektech TV Prima. Aktuálně uvádí pořady PRIMA SVĚT a ZPRÁVY na nové zpravodajské platformě CNN Prima NEWS.

ZPRÁVY, Josef Kluge
ZPRÁVY, Josef Kluge

Veronika Kubíčková

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou, obor Cestovní ruch a regionální rozvoj. Absolvovala roční zahraniční studium v německém Görlitz a stáž v Düsseldorfu, kde pracovala na tvorbě publikace pro vedoucí, pracující s mládeží. Sama 5 let vedla občanské sdružení, které se právě práci s mládeží věnovalo. Během studií psala příležitostně pro regionální deníky a absolvovala praxi v České televizi. Právě tam v roce 2006 nastoupila jako sportovní a ekonomická reportérka. Později působila i jako politická reportérka pro ekonomická témata. V době finanční krize v roce 2008 nastoupila naplno do ekonomické redakce.

Podívejte se na rozhovor s Veronikou Kubíčkovou:

V roce 2013 začala v ČT moderovat zdravotnický magazín TEP24 a také burzovní zpravodajství, později pořad Ekonomika ČT24 a ranní zprávy. Od roku 2017 moderovala hlavní regionální pořad ČT, Události v regionech.

Po deseti letech ve veřejnoprávní televizi dočasně zakotvila v TV Seznam, kde moderovala pořad Ráno na Seznamu a denní zprávy. Aktuálně je jednou z tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde moderuje kontinuální zpravodajství v pořadu ZPRÁVY a uvádí také HLAVNÍ ZPRÁVY.

ZPRÁVY, Veronika Kubíčková
ZPRÁVY, Veronika Kubíčková

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Soudy

Zeman vypovídal u soudu. Jednání narušil muž, vtrhl do síně a hlasitě křičel

Zeman vypovídal u soudu. Jednání narušil muž, vtrhl do síně a hlasitě křičel

Prezident Miloš Zeman ve středu při svědecké výpovědi u soudu hájil prodej státního podílu v Mostecké uhelné společnosti (MUS), který v roce 1999 schválila jeho vláda. MUS podle něj nebyla strategickou společností a vláda byla ráda, že se menšinového podílu zbaví. Obžaloba tvrdí, že manažeři MUS stát při prodeji podvedli, protože Zemanův kabinet nevěděl, že skutečným nabyvatelem akcií firmy budou právě oni.

Historie

Vymodlená holčička Adina Mandlová: Herečka byla kvůli matčinu milenci roky frigidní

Vymodlená holčička Adina Mandlová: Herečka byla kvůli matčinu milenci roky frigidní

Hvězda filmového plátna, která se stala jedním z idolů své doby. Zahrála si v dnes již kultovních filmech jako Kristián, Přítelkyně pana ministra nebo Hotel Modrá hvězda. Ač se to zdá neuvěřitelné, herečka Adina Mandlová zemřela už před 30 lety. O její filmové kariéře a milencích v době nacistického Německa a emigraci toho bylo napsáno mnoho. Jaké ale měla dětství? A co všechno předcházelo její herecké kariéře?

Novavax se již brzy přidá do rodiny schválených vakcín v EU, předpovídá Jourová
reklama
reklama
Klaus: Piráti jsou nejextrémnější levicová strana. Novodobí komunisté

360°

Domácí zpravodajství

Bílá reaguje na Soukupa kvůli albu: Nechápu to. Řekla jsem ne, ale on to stejně udělal
Další články
reklama
reklama