reklama

Adamcová exkluzivně o vztahu se synem Escobara: Je jako můj gay kamarád

Manželka režiséra Jiřího Adamce Jana má vztah se synem proslulého kolumbijského drogového barona Pabla Escobara. O žádný milostný románek se ale prý nejedná. „Jako když máte strašně dobrého přítele, který je homosexuál,“ popsala Adamcová redakci ShowTime vztah se Sebastiánem Marroquínem.

reklama

Jana Adamcová se podle deníku Blesk měla přímo zamilovat do stále formálně ženatého syna zesnulého Pabla Escobara. „Ten příběh začal se seriálem Narcos. Zaujalo mě to natolik, že jsem začala pátrat po této rodině. Zjistila jsem, že jediným takovým akčním členem rodiny je právě syn Sebastián Marroquín. Musel si změnit identitu, aby se vůbec dostal ze země,“ vysvětlila Adamcová.

Marroquín se v současné době snaží odprošením odčinit hříchy svého otce. Má i vlastní nadaci, díky které se s ním bývalá moderátorka spojila. Po roce dopisování se dokonce dohodli, že se potkají v Kolumbii. „Potkali jsme se ve městě Medellín, kde se narodil a vyrostl. Byla jsem tam dva týdny a on přijel asi na týden. Ukázal mi haciendu Manuela, která je dnes zbořenina. Patří státu a nesmí se tam. My jsme ji v noci tajně prolezli a byl to neskutečný zážitek,“ popsala Adamcová.

Je jako můj gay kamarád

Redakce ShowTime se Adamcové nemohla nezeptat: Je skutečně do Sebastiána zamilovaná? „Jak bych to připodobnila? Jako když máte strašně dobrého přítele, který je homosexuál. Můžete ho klidně obejmout, mít krásný vztah, ale víte, že tam to začíná a končí. Takhle to asi máme. On sice není homosexuál, ale věděli jsme, kde jsou naše hranice, a myslím si, že ani on je nechtěl překročit. Máme krásný vztah, ale čistě kamarádský,“ prozradila bývalá moderátorka.

V kontaktu jsou nyní také proto, že Adamcová zařizuje český překlad knihy, kterou Sebastián o svém otci napsal. Určitě ji přijede propagovat i do Čech.

Jana je také stále manželkou režiséra Jiřího Adamce. „Máme za sebou první část rozvodu. Tu druhou jsem pozastavila z důvodů, o kterých nechci mluvit. Nejsou majetkové ani finanční. Mám k tomu velmi osobní, zdravotní důvod, a proto jsem to zatím nechala být. Nežijeme spolu a zatím jsme ještě pořád formálně manželé,“ dodala na závěr rozhovoru Adamcová.

Tagy:
rozvod drogy Kolumbie syn manželství vztah mafie homosexuál Jiří Adamec Pablo Escobar Jana Adamcová Sebastián Marroquín

Hlavní zprávy

Účinnost vakcín rychle slábne. Posilovací dávka ale rapidně zvyšuje ochranu, i u omikronu
Koronavirus

Účinnost vakcín rychle slábne. Posilovací dávka ale rapidně zvyšuje ochranu, i u omikronu

Varianta omikron v posledních dnech v Česku přebírá vládu. Z britské studie UK Health Security Agency vyplývá, že účinnost očkovacích látek proti symptomatickému průběhu nemoci je u varianty omikron výrazně nižší než u varianty delta. Ochrana navíc rychle slábne. Vakcíny ale dál spolehlivě chrání člověka před tím, že skončí s těžkým průběhem v nemocnici. V případě přeočkovaní klesá riziko hospitalizace až o 90 %.

Vydají poslanci Babiše policii kvůli Čapímu hnízdu? Sněmovní výbor projedná její žádost

Sněmovní mandátový a imunitní výbor bude v úterý pokračovat v projednávání žádosti o vydání bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání v případu Čapí hnízdo. Posuzovat má i žádost o vydání někdejšího pražského primátora Bohuslava Svobody (ODS) v kauze opencard. Je možné, že výbor už dá doporučení sněmovnímu plénu, jak by mělo o žádostech rozhodnout.

Expert: Žalob ve sportu kvůli covidu může přibývat. U Djokoviče selhali organizátoři

Expert na sportovní právo Jan Šťovíček se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS rozpovídal o sporu srbského tenisty Novaka Djokoviče s australskou vládou. Světová jednička nakonec nemohla nastoupit na Australian Open a pokusit se tak přidat 21. grandslamové vítězství. Předmětem sporu mezi Djokovičem a australskou vládou je fakt, že sportovec není očkován proti covidu.

Záhadná nemoc postihuje mladé lidi v Kanadě. Experti netuší, co vážné potíže způsobuje

Kanadu znepokojuje záhadná nemoc, která postihuje především mladé lidi. Jde o neurologickou chorobu, která se projevuje nespavostí, halucinacemi nebo problémy s myšlením. Oficiální počet nemocných je 48, podle zdrojů webu The Guardian jich ale může být až 150. Experti se přou, co nemoc způsobuje. Podle některých informací se však úřady chystají oznámit, že za vším stála špatná diagnostika.

reklama

Domácí zpravodajství

Farský je vlastizrádce. Jeho stáž v USA je protistátní činnost, zdůrazňuje Okamura

Předseda SPD Tomio Okamura se znovu ostře pustil do poslance Jana Farského (STAN) za jeho osmiměsíční stáž na americké univerzitě v Oregonu. Podle něj politik svým odjezdem, o kterém věděl již před loňskými říjnovými volbami, podvedl voliče. Vzhledem k tomu, co bude Farský v USA studovat, Okamura neváhal v souvislosti s ním použít pojem „vlastizrádce“.

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost

Počet křesťanů hlásících se ke katolické církvi se za posledních deset let snížil o 340 tisíc, vyplývá to z dat Českého statistického úřadu. V pondělí v podvečer na to upozornil pražský pirátský radní pro bydlení Adam Zábranský s tím, že to není špatná zpráva. Katolická církev v Česku pod vedením kardinála Dominika Duky má podle něj na společnost negativní vliv.

reklama