reklama

Adamcova žena přiznala hluboký vztah se synem Pabla Escobara. Čím ji Sebastián okouzlil?

Máme spolu hluboký vztah, přiznala Jana Adamcová ohledně svých citů, které chová k Sebastiánu Marroquínovi, synovi Pabla Escobara. Příběh někdejšího nejmocnějšího kolumbijského narcobarona manželku režiséra Jiřího Adamce zaujal natolik, že odletěla do Kolumbie. Tam se nakonec bývalá mluvčí vlády Andreje Babiše (ANO) seznámila se synem jednoho z nejznámějších zločinců všech dob. Netvoří s ním údajně pár, mají však k sobě „hodně blízko“.

reklama

„Zahořely city, které se těžko popisují. Máme k sobě hodně blízko,“ řekla v rozhovoru pro Blesk.cz Jana Adamcová o vztahu s čtyřiačtyřicetiletým Sebastiánem Marroquínem.

Se synem Pabla Escobara se bývalá mluvčí Babišovy vlády seznámila poté, co se minulý rok vydala na výlet do Kolumbie. „Propadla jsem totiž příběhu Escobara, který mne nejprve jako mnoho dalších zaujal v seriálu Narcos,“ vysvětlila.

V Kolumbii se vydala po stopách drogového krále a nakonec se seznámila i s jeho synem Sebastiánem Marroquínem, který si změnil jméno z původního Juan Pablo Escobar. Adamcová ho kontaktovala přes sociální sítě.

„Pablův syn Sebastián Escobar mě zaujal nejvíc. Sehnala jsem si jeho knihu a totálně mnou otřásla v nejlepším slova smyslu. Mám pocit, že to, co prožili, se nedá prožít za jeden život. To není seriál Narcos, ale čistá realita. To mě vedlo k tomu se s ním spojit po Facebooku. Zjistila jsem, že dělá krásné věci a stal se vyslancem míru. Potkává lidi, kterým jeho otec ublížil, a snaží se je odprosit,“ vysvětlila Adamcová v rozhovoru.

Marroquín žije v Argentině a do Kolumbie často jezdí. Jméno svého otce se snaží očistit od roku 2008. S Adamcovou si padli do oka. „Odepsal mi a začali jsme si pravidelně posílat zprávy. Dokonce mě časem do Kolumbie pozval a domluvili jsme se, že bych mohla do Česka přivézt jeho knihu a postarat se o její vydání v češtině,“ uvedla. Psali si asi rok. Nakonec Adamcová pozvání do Kolumbie přijala a odletěla.

Když miluji, hory přenáším

Na to, že ji Escobarův syn pozval na návštěvu, je pyšná. „Když jsem ho poznala, jak je opatrný, koho si připustí k tělu, tak jsem na to pyšná. Je to tím, že se celý život musel skrývat a asi se mi povedlo vzbudit v něm důvěru,“ myslí si.

I když spolu netvoří pár, podle Adamcové k sobě mají hodně blízko. „Máme spolu krásný přátelský vztah, mám ho hodně ráda. Když se zamiluji, umím si představit vztah s kýmkoliv. Když miluji, tak hory přenáším. Ale vzdálenost mezi námi, jak geograficky, tak historicky i mentálně, je moc velká. Máme hluboký vztah, ale oba víme, že on patří tam a já sem,“ vysvětlila.

Doufá, že za ní Marroquín přiletí do České republiky, i když s Escobarovým synem se podle Adamcové těžko něco domlouvá. „Jak je poznamenaný životem, tak se s ním všechno těžko plánuje. Naplánovali jsme si třeba na další den výlet a nic se nekonalo. Když jsem remcala, řekl mi s úsměvem: ‚Už jsem měl být šestnáctkrát mrtev, tak to neřeš.‘ Takový má přístup k životu,“ popsala. V současné době Adamcová spolupracuje na překladu knihy o jeho otci.

Drogový král Pablo Escobar byl tak bohatý, že jej časopis Forbes v roce 1989 zařadil na osmé místo v žebříčku nejbohatších lidí planety. Odstranil každého, kdo mu stál v cestě. Zabít nechal mnoho lidí, mezi nimi byli například i tři prezidentští kandidáti. Zemřel před 28 lety ve 44 letech, a to při přestřelce na střeše jednoho z domů ve městě Medellín v Kolumbii. Spekuluje se o tom, zda jej zabili policisté, nebo zda svůj život ukončil sám.

Tagy:
drogy Kolumbie zahraničí Andrej Babiš Jiří Adamec Pablo Escobar Jana Adamcová Nacros Sebastián Marroquín

Hlavní zprávy

Překážky Ledecké v cestě za další senzací. Jakým lyžařským hvězdám může ukrást medaili?

Příliš medailových nadějí Česká republika na nadcházejících hrách v Pekingu nemá. Fanoušci spoléhají zejména na Ester Ledeckou. Medaile na snowboardu se očekává, cenný kov z alpského lyžování je spíše přáním. Každopádně ve sjezdu a v super-G patří do společnosti favoritek. Koho musí „obojživelnice“ na sjezdovce porazit, aby přidala další senzaci? Největší soupeřky má mezi Italkami, Rakušankami a Švýcarkami. Podívejte se v galerii.

Pokus o nejdokonalejší bublinu. Striktní olympiáda bude spoléhat i na poplašné teploměry

Každého olympionika čekají velké nervy do poslední chvíle. Samozřejmě i z toho, jaký výkon odevzdá. Ale v kontextu olympiády v Pekingu hlavně kvůli tomu, aby neodevzdal pozitivní test na koronavirus. V dějišti akce pod pěti kruhy se už dlouhou dobu dělá vše pro to, aby takových případů bylo co nejméně. Nahlédněte do toho, jak má aspoň podle očekávání nejdokonalejší covidová bublina fungovat.

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD

Čtvrteční jednání v Poslanecké sněmovně bylo podle poslance Marka Bendy (ODS) mimořádně absurdní. „Je to destrukce za každou cenu,“ prohlásil na účet opozice. Poslanec Radim Fiala (SPD) mu však v pořadu 360° oponoval. Je toho názoru, že opozice má nárok říci, co si o současném stavu myslí. „Křičíte na nás něco o nenávisti a jste zkrátka nervózní, za což my nemůžeme,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc

Potravinářské řetězce zaměstnancům zvyšují mzdy. Albert je zvedl od ledna v průměru o čtyři procenta, od února porostou v Lidlu v závislosti na pozici a odpracovaných letech. Pracovníci Kauflandu si přilepší průměrně o čtyři procenta od března. Ostatní obchodní sítě plánují případné zvýšení mezd oznámit v dalších měsících. Kromě zvýšení mezd společnosti rozšiřují také zaměstnanecké benefity. Vyplývá to z tiskových informací firem a ankety mezi zástupci řetězců.

reklama

Domácí zpravodajství

Osvětim v noci: Nekonečné apely živých i mrtvých, myšlenky na vzpouru i spalování obětí

U bran někdejšího vyhlazovacího tábora Osvětim-Birkenau se emocím nikdo neubrání. Právě tady zahynula většina z 1,4 milionu osvětimských obětí. Turisté sem míří výhradně za bílého dne, ale mě zajímá osvětimská noc, takže do Birkenau záměrně přijíždím až se soumrakem. Tahle továrna na smrt se totiž v průběhu druhé světové války nezastavila ani za tmy. Během jediné noci v roce 1944 byl třeba v Birkenau zlikvidován celý český rodinný tábor. 3 792 dětí, žen a mužů.

Přijímací zkoušky 2022 PŘEHLEDNĚ: Kdy podat přihlášky a na co se připravit

Přijímací zkoušky se neúprosně blíží. Žáci základních škol mají pro podání přihlášek čas do 1. března. U středoškoláků, kteří se chystají ve svém studiu pokračovat na vyšších odborných nebo vysokých školách, se termíny různí. Kdy si musí studenti vybrat své budoucí obory a na co vše by se měli připravit? Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled všech náležitostí.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

reklama