CNN Prima News Adidas

Adidas

Výpis příspěvků ke štítku „Adidas“

Policisté našli patnáctiletou pohřešovanou dívku z Olomouce, je v pořádku

Aktualizováno

Olomoučtí policisté odvolali pátrání po pohřešované patnáctileté dívce z Olomouce, kterou hledali od úterý. Dívku se dnes podařilo najít, je v pořádku, informovala ve čtvrtek policejní mluvčí Petra Vaňharová. Dívku postrádala její rodina od té doby, kdy se nevrátila ze školy domů. Později vyšlo najevo, že do školy ani v úterý nedorazila.

Po Jabulanim nebo Brazuce přichází Al Rihla. Čím se míč pro MS liší od předchůdců?

Fotbaloví fajnšmekři při myšlenkových návratech k uplynulým šampionátům rádi vzpomínají nejen na hezké góly, ale také na předměty, které po nezapomenutelných střelách skončily v bráně. S Eurem 2004 se pojí Roteiro, s mistrovstvím světa 2010 zase Jabulani. Co všechno předvedou s míčem reprezentace na letošním „mundialu“ v Kataru, zatím nikdo neví. Ale teď už je jisté, že se bude kouzlit s Al Rihlou.

Hračky, nábytek, oblečení či elektronika. Jaké výrobky ze zahraničí si už Rusové nekoupí?

Sankce civilizovaného světa vůči Rusku jsou v tamních obchodech čím dál viditelnější. V Moskvě se vyprazdňují regály nejen se západním zbožím, i luxusní zboží se stává nedostatkovým, nelze je objednat ani po internetu. A každým dnem přibývají další a další firmy, které oznamují stažení svých výrobků a služeb z Ruska. CNN Prima NEWS přináší přehled značek, zboží a služeb, které již v Rusku nejsou dostupné.