CNN Prima News agresivita

agresivita

Výpis příspěvků ke štítku „agresivita“

Policisté v Krumlově zaklekli mladíka, měl být agresivní. Tvrdý zásah zachytila žena na video

Policisté v neděli po půlnoci zasahovali v Českém Krumlově, kde podle oznamovatele dva mladíci kopali do zaparkovaných aut. Video ze zásahu policistů se nyní šíří po sociálních sítích. Uživatelka, která záběry sdílela, označila zasahující policisty za hovada. Podle ní totiž chlapce takzvaně zaklekli. Policisté se ale brání, že mladík byl natolik agresivní, že museli použít donucovací prostředky.

Bijec Růžička pobouřil novým videem. Opilý bušil na zavřenou restauraci, obsluze nadával

Zápasník Tadeáš „Mawar“ Růžička, který za výtržnictví dostal od soudu 11 měsíců vězení s podmíněným odkladem na 40 měsíců, na sebe opět upozornil. Na sociální síti sdílel video, ve kterém se nad ránem snaží dostat do restaurace, která právě zavírala. S tím se ovšem bijec nehodlal smířit. V reakci pro web Sport.cz uvedl, že byl jen opilý a „nic se nestalo“. Soud již na sklonku ledna Růžičku potrestal v souvislosti s napadením muže v bezvědomí.

Hříchy českých řidičů: Agresivní vybržďování i ostré předjíždění. Kdy je riziko nejvyšší?

Podle vedoucího oddělení BESIP Tomáše Neřolda ohrožují agresivní řidiči v Česku své okolí nejčastěji ostrým předjížděním, nervózním „lepením se“ na jiný vůz či vybržďováním. Ve vysílání CNN Prima NEWS apeloval, aby se účastníci silničního provozu hlavně nenechali vyprovokovat. Klidnější situaci v dopravě prý přispěl i zákaz předjíždění pro kamiony.

Plivání, kopání i výhrůžky smrtí. Agresivní útoky na české lékaře a sestry se stupňují

Plivou, kopou, škrábou a sprostě nadávají. Útoky na lékaře a sestry se v nemocnicích stupňují. Co bylo v minulosti výjimkou, je nyní podle zdravotníků na denním pořádku. Svou zlost si pacienti vybíjí i na vybavení. Rvačku mezi pacienty zachytily nedávno také nemocniční kamery v Havlíčkově Brodě. Podobné problémy řeší i v nedalekém Pelhřimově či v Karviné, kde zavedli systém nouzových tlačítek.

Krutý verdikt pro 12letého Alexe. Domácí výuka nebo dětský domov, vyslechla si matka

Alex a Saša jsou 12letá dvojčata, o něž se stará pouze jejich maminka Dita. Zatímco Saša je zdravá mladá slečna, Alex trpí ADHD třetího stupně, formou autismu a dyslexií. Návštěvy školy představují utrpení jak pro mladého chlapce, tak pro jeho spolužáky a učitele. Alex má vlastní chápání pravidel, nerozumí intonaci řeči ani slovním obratům či grimasám. Mnohdy své okolí napadá, ať už fyzicky, či slovně. Řešením by mohla být domácí výuka, na níž však maminka samoživitelka nemá dostatek financí. S prosbou o pomoc se tak obrátila na veřejnost. Doufá, že díky štědrosti druhých neskončí její milovaný syn v dětském domově.

Na španělském pobřeží řádí „piraně“. Koupajícím okusují bradavice a mateřská znaménka

Piraně na španělském pobřeží Costa Blanca. Tak zní titulky mnoha španělských médií. V prázdninovém letovisku Benidorm totiž začaly na koupající se lidi útočit ryby, které způsobují krvavá zranění. Zaměřují se na bradavice, mateřská znaménka či povolenou kůži, proto je nejvíce zraněných mezi seniory, píše web deníku kleinezeitung.at. Odborníci uvádějí, že útočící rybou je oblada.

Hádka cyklisty s řidičem na křižovatce. Vzduchem létaly nadávky, k tragédii chyběly centimetry

Polovina Čechů, kteří jezdí po silnicích, si myslí, že řidiči a cyklisté jsou nepřátelé. Ukázal to nedávný průzkum pro iniciativu Dám respekt. Že vzájemná úcta mezi šoféry a bikery často chybí, ukazuje i video z konfliktu na jedné z křižovatek, které se šíří po sociálních sítích. Prvotní nedorozumění končí sprostými nadávkami a boucháním do kapoty vozu.