reklama
CNN Prima News agresivita

agresivita

Výpis příspěvků ke štítku „agresivita“

Zdrogovaný pacient řádil v nemocnici v Hradci Králové. Agresor poničil urgentní oddělení

30. listopadu 2021 11:40

Agresivní pacient v pondělí večer ve Fakultní nemocnici (FN) Hradec Králové poničil vybavení. Zřejmě byl pod vlivem drog. V úterý to řekla mluvčí policie Lucie Konečná. Incident potvrdil také mluvčí nemocnice Jakub Sochor. Podle něj k události došlo na oddělení urgentní medicíny. Muž způsobil statisícové škody a zůstává v péči lékařů.

Policie pátrá po Polákovi podezřelém z trojnásobné vraždy. Může být ozbrojený, varuje

15. listopadu 2021 12:19
Aktualizováno

Česká policie pátrá po mezinárodně hledaném Polákovi, který je podezřelý z trojnásobné vraždy svých příbuzných. Jacek Piotr Jaworek může být ozbrojený a nebezpečný, varovala na webu. Dvaapadesátiletý muž je zhruba 176 centimetrů vysoký, má šedé vlasy a modré oči a na pravé lopatce má výrůstek viditelný i přes tričko.

Smrt při policejním zásahu v Plzni: Muže zajistili kvůli agresivitě, pak zkolaboval

27. října 2021 12:03
Aktualizováno

V Plzni ve středu brzo ráno zemřel při policejním zákroku sedmadvacetiletý muž. Policie uvedla, že ho zadržela poté, co se agresivně dobýval do jednoho domu, napadl svého příbuzného a poté i přivolané policisty. Policie použila donucovací prostředky. Zajištěný nejevil známky zranění, ale po chvíli zkolaboval a nepodařilo se ho oživit ani policii, ani přivolaným záchranářům, informovala krajská policejní mluvčí Pavla Burešová. Okolnostmi případu se zabývají kriminalisté a policie zatím nebude poskytovat bližší informace.

Do autobusu v Plzni nastoupila nahá žena. Přivolané strážníky osočila ze znásilnění

3. srpna 2021 20:34

Pořádný šok zažili cestující nočního autobusu v Plzni. Přistoupila do něj totiž zcela nahá žena. Na místo byli přivolaní strážníci, kteří si od recidivistky vyslechli snůšku nadávek. Žena na ně byla také agresivní a na záchytné stanici, kde strávila noc, nakonec strážníky osočila ze znásilnění. V krvi jí naměřili 1,6 promile alkoholu.

Muže, který zemřel po zásahu policie, srovnávají s Floydem. Pitva ukázala na drogy

21. června 2021 13:29
Aktualizováno

Rozhořčení vyvolalo video, na němž je vidět, jak policisté zasahují proti agresivnímu muži v Teplicích. Ten následně zemřel v sanitce. Soudní pitvou zemřelého byla vyloučena souvislost se zákrokem, který předcházel zadržení podezřelého, uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek. Video ze sobotního zákroku se objevilo na sociálních sítích, muž se na něm vzpírá a policisté proti němu musí použít donucovací prostředky. Lidé případ připodobňují ke smrti Afroameričana George Floyda.

reklama