reklama

Agresivní muž v Praze: Pral se u čerpací stanice, pak řádil na poliklinice

Agresivního muže v motorkářské přilbě krotili strážníci v pražských Modřanech. Nejprve napadl obsluhu čerpací stanice, kde ho hlídka nakonec zpacifikovala. Jenže se nepoučil – o několik hodin později řádil na místní poliklinice, kde pro změnu prskal na lidi i jídlo v bufetu.

reklama

Mávající obsluha čerpací stanice upoutala pozornost hlídky strážníků, kteří ve čtvrtek nad ránem projížděli ulicí Československého exilu. Hned jim bylo jasné, co se děje – u dveří stáli dva muži, kteří do sebe strkali. Vzápětí hlídka zjistila, že jeden muž je agresor a druhý se snaží jeho útokům bránit.

K tématu

Problémy u pumpy dělal muž už den předtím – přijel na skútru a přímo mezi stojany odhodil nedopalek od cigarety. A přesně to udělal i tentokrát. Když ho obsluha napomenula, rozlítilo ho to natolik, že se neuklidnil ani po příjezdu strážníků – naopak jejich přítomnost ho ještě víc vyprovokovala. Začal hlídku napadat, a proto od strážníků dostal pouta. Následně nadýchal 1,25 promile a převzali si ho státní policisté.

Jen o několik hodin později strážníci vyjížděli do Modřanské polikliniky – podle volání na tísňovou linku měl být uvnitř muž bez roušky, který obtěžoval ostatní. „Nalezli ho v bufetu, kde se choval skoro nepříčetně, křičel, prskal na lidi stejně jako na vystavené zboží a byl velmi vulgární a agresivní,“ řekla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Jeho agresivita navíc stále stoupala a začal napadat i samotné strážníky, kterým dokonce vyhrožoval fyzickou likvidací – hlídka ho tak předvedla na nedalekou policejní služebnu, kde se ukázalo, že je to ten samý čtyřiapadesátiletý muž, který řádil na čerpací stanici.

K tématu

Tagy: krimi Městská policie Praha agresor Praha

Další hlavní zprávy

Vladimir Putin

Putin: Kyberútoky k dnešnímu světu patří. Navalnyj je zločinec a extremista

Putin: Kyberútoky k dnešnímu světu patří. Navalnyj je zločinec a extremista

Kybernetické útoky k dnešnímu světu patří a musíme si na ně zvyknout, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin po schůzce se svým americkým protějškem Joem Bidenem. Ruská hlava státu dodala, že většina kyberútoků pochází právě z USA, nikoliv z Ruska, jak je podle něj často interpretováno. Putin se po summitu opřel i do předáka ruské opozice Alexeje Navalného, kterého označil za několikrát odsouzeného zločince a extremistu.

Adam Vojtěch

Vojtěch: Případy indické mutace u nás porostou jako v Británii. Je to jen otázka času

Vojtěch: Případy indické mutace u nás porostou jako v Británii. Je to jen otázka času

Česko čeká nárůst případů indické mutace jako ve Velké Británii, varoval ve středu ve Sněmovně ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO). Nechce proto unáhleně rozvolňovat protikoronavirová opatření. Reagoval tak na to, že šéf poslanců ODS Zbyněk Stanjura navrhoval jednání o zrušení stavu pandemické pohotovosti. Nelíbí se mu, že vláda zavádí opatření protiprávně.

Školy na Benešovsku ochromila norovirová infekce. Nakazily se desítky dětí
Vymodlená holčička Adina Mandlová: Herečka byla kvůli matčinu milenci roky frigidní
reklama
reklama
Klaus: Piráti jsou nejextrémnější levicová strana. Novodobí komunisté

360°

Domácí zpravodajství

Zeman vypovídal u soudu. Jednání narušil muž, vtrhl do síně a hlasitě křičel
Bílá reaguje na Soukupa kvůli albu: Nechápu to. Řekla jsem ne, ale on to stejně udělal
Novavax se již brzy přidá do rodiny schválených vakcín v EU, předpovídá Jourová
Další články
reklama
reklama