reklama

Agresivní muž v Praze: Pral se u čerpací stanice, pak řádil na poliklinice

Agresivního muže v motorkářské přilbě krotili strážníci v pražských Modřanech. Nejprve napadl obsluhu čerpací stanice, kde ho hlídka nakonec zpacifikovala. Jenže se nepoučil – o několik hodin později řádil na místní poliklinice, kde pro změnu prskal na lidi i jídlo v bufetu.

reklama

Mávající obsluha čerpací stanice upoutala pozornost hlídky strážníků, kteří ve čtvrtek nad ránem projížděli ulicí Československého exilu. Hned jim bylo jasné, co se děje – u dveří stáli dva muži, kteří do sebe strkali. Vzápětí hlídka zjistila, že jeden muž je agresor a druhý se snaží jeho útokům bránit.

K tématu

Problémy u pumpy dělal muž už den předtím – přijel na skútru a přímo mezi stojany odhodil nedopalek od cigarety. A přesně to udělal i tentokrát. Když ho obsluha napomenula, rozlítilo ho to natolik, že se neuklidnil ani po příjezdu strážníků – naopak jejich přítomnost ho ještě víc vyprovokovala. Začal hlídku napadat, a proto od strážníků dostal pouta. Následně nadýchal 1,25 promile a převzali si ho státní policisté.

Jen o několik hodin později strážníci vyjížděli do Modřanské polikliniky – podle volání na tísňovou linku měl být uvnitř muž bez roušky, který obtěžoval ostatní. „Nalezli ho v bufetu, kde se choval skoro nepříčetně, křičel, prskal na lidi stejně jako na vystavené zboží a byl velmi vulgární a agresivní,“ řekla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Jeho agresivita navíc stále stoupala a začal napadat i samotné strážníky, kterým dokonce vyhrožoval fyzickou likvidací – hlídka ho tak předvedla na nedalekou policejní služebnu, kde se ukázalo, že je to ten samý čtyřiapadesátiletý muž, který řádil na čerpací stanici.

K tématu

Tagy: krimi Městská policie Praha agresor Praha

Další hlavní zprávy

Politika

ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum

ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum

Už na úterý plánují zástupci ODS, KDU-ČSL a TOP 09 podpis memoranda o společném postupu ve volbách do Poslanecké sněmovny. V následujících měsících by mělo dojít k podpisu koaliční smlouvy. Strany chtějí ve volbách zvítězit a „změnit poměry v naší zemi k lepšímu“. Již mají jasno v tom, ve kterých krajích budou kandidovat jejich předsedové, které strany nominují krajské lídry a podle jakého klíče obsadí volitelná místa na jednotlivých kandidátkách.

Jan Hamáček

Hamáček: Z vlády neodcházíme, přes víkend vydržíme. Situaci s Prymulou mám za vyřešenou

Hamáček: Z vlády neodcházíme, přes víkend vydržíme. Situaci s Prymulou mám za vyřešenou

Ačkoliv Roman Prymula (za ANO) stále zůstává ministrem zdravotnictví, vicepremiér Jan Hamáček a předseda ČSSD i tak považuje situaci za vyřešenou. Příslib řešení mu v tuto chvíli stačí a ze slov premiéra Andreje Babiše (ANO) soudí, že Zeman příští čtvrtek nového ministra jmenuje. Na odchod z vlády, kterým ČSSD při neodvolání Prymuly hrozila, tak zatím podle něj není čas.

Sport

Životní triumf českého hrdiny. Dosáhl jsem snu, uvedl Černý po skvostné jízdě na Giru

Životní triumf českého hrdiny. Dosáhl jsem snu, uvedl Černý po skvostné jízdě na Giru

Vše začalo chaotickým ránem. Cyklisté nechtěli podstoupit nejdelší etapu v itineráři Gira d´Italia v plném rozsahu. Polovinu trasy tak absolvovali v autobusech, šlapali jen posledních 124 kilometrů. Atypické podmínky dokonale sedly českému závodníkovi Josefu Černému. Na konci propršeného dne byl sladký triumf – jeho první vítězství na závodě Grand Tour. „Nemám slov,“ uvedl k obřímu úspěchu 27letý jezdec. Pak ze sebe přece jen po fantastickém výkonu dostal více.

reklama
Kdo je aktivistka s megafonem, která narušovala živý vstup CNN Prima NEWS?
Superpřenašeči a superimunita. Proč se nemusíte nakazit od rodiny, ale v tramvaji ano?
Babiš: Jak nám teď lidé mohou věřit? Prymula pochybil, Zeman ho možná neodvolá
reklama
reklama
Babiš: Prymula musí rezignovat, nebo ho odvolám. Je to absolutní katastrofa

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Vondráček: Kamenování Prymuly a Faltýnka se nezúčastním. Lidé vycítili jejich krev
Další články
reklama
reklama